Často kladené otázky Mutuo půjčka

Mutuo půjčka

Recenze Mutuo

 • Rychlá nebankovní SMS půjčka
 • Pro nové klienty půjčky 1 000 Kč, pro ty stávající až do výše 5 000 Kč
 • Doba splatnosti půjčky je 22 dní
 • Za každých půjčených 1 000 Kč je poplatek 250 Kč

Často kladené otázky Mutuo půjčka

Otázka Odpověď
Kolik peněz si mohu od společnosti Mutuo půjčit? Jestliže si půjčku berete poprvé, můžete dostat 1 000 Kč. U dalších žádostí o úvěr už se jeho maximální limit postupně navyšuje a to až do částky 5 000 Kč, která je maximem.
Jakou formou si o úvěr mohu požádat? O půjčku si můžete požádat jednoduše vyplněním online formuláře na internetových stránkách společnosti Mutuo, případně po telefonu na čísle 720 22 11 22.
Jaká je doba splatnosti této půjčky? Doba splatnosti je u Mutuo půjčky vždy stejná – pokaždé je to 22 dní.
Jakým způsobem se půjčka splácí? Půjčku můžete splatit buď bezhotovostním bankovním převodem, případně přímým vkladem na bankovní účet. Podklady pro platbu dostanete v dostatečném časovém předstihu před datem splatnosti půjčky.
Jaké jsou poplatky za poskytnutí půjčky Mutuo? Velkou výhodou této půjčky je to, že poplatky jsou naprosto přehledné a srozumitelné – za každých 1000 korun, které si půjčíte, zaplatíte poplatek 250 Kč. Takže za půjčku ve výši 1 000 Kč zaplatíte 1 250 Kč, za půjčku 2 000 Kč zaplatíte 2 500 Kč atd.
Pokud nezvládnu půjčku splatit včas, mohu si její splatnost prodloužit? Ano, pokud budete potřebovat, splatnost půjčky si můžete prodloužit a to buď o jeden nebo o dva týdny. Za prodloužení je ale třeba uhradit stanovený poplatek.
Jak dlouho bude trvat, než bude moje žádost vyřízena? Půjčka Mutuo je velmi rychlá a žádosti jsou zpracovávány 7 dní v týdnu. Po schválení jsou pak peníze ihned převedeny na váš účet.
Mohu si nechat peníze poslat i složenkou? Bohužel to nejde – jednou z podmínek poskytnutí úvěru je vlastnictví bankovního účtu. Jinak než bankovním převodem se Mutuo půjčka neposkytuje.
Podepisuje se při poskytnutí půjčky i nějaká smlouva? U první půjčky se žádná smlouva sepisovat nemusí a není to třeba ani v případě, že celková výše půjček nepřesáhne hranici 5 000 Kč za jeden rok. Na druhou stranu v případě opakovaných půjček se vám vyplatí rámcovou smlouvu podepsat – pak získáte nárok i na různé slevy a zvýhodnění.
Proč bych měl dát přednost právě půjčce Mutuo? Z mnoha důvodů – např. proto, že půjčka je velmi rychlá, její sjednání je snadné a můžete si vše vyřídit z pohodlí domova, dalším plusem jsou nízké poplatky, které jsou navíc pevně dané a máte tak naprostý přehled o tom, kolik budete platit. V neposlední řadě jsou předností této půjčky i vysoké slevy pro stálé klienty.

Časté překlepy

muto

Půjčka je určena:

 • Těm, kteří chtějí jednoduchou a rychlou půjčku s jasnými pravidly
 • Těm, kteří potřebují půjčit pouze malou částku
 • Těm, kteří potřebují mít peníze rychle a nemohou dlouho čekat
 • Lidem, kterým je alespoň 20 let a mají vlastní bankovní účet

Půjčka není určena:

 • Žadatelům, kteří si půjčují poprvé a potřebují více než 1 000 Kč
 • Žadatelům, kteří potřebují půjčit vyšší sumu peněz (nad 5 000 Kč)
 • Osobám mladším 20 let nebo těm, kteří mají trvalý pobyt napsaný na úřadě
 • Lidem bez vlastního bankovního účtu nebo lidem v exekuci či insolvenci

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč