Často kladené otázky Money now půjčka

Money now půjčka

Recenze Money now

 • Peníze na účtu do 60 minut
 • Žádost se podává online
 • Půjčka je téměř pro každého
 • Předčasné splacení bez poplatků
 • Výhodná první půjčka

Často kladené otázky Money now půjčka

Otázka Odpověď
Kolik si u vás mohu půjčit? V případě, že si půjčujete poprvé, můžete si půjčit částku v rozmezí 500 až 4 500 Kč. 500 Kč je minimální částka, kterou půjčujeme, 4500 je pak maximum, které můžete u první půjčky dostat. U druhé půjčky už si můžete vzít úvěr ve výši 6000 Kč, třetí půjčka může být až 8000 Kč a pokud si u nás půjčujete počtvrté, můžeme vám nabídnout až 10 000 Kč, což je maximální částka, kterou poskytujeme.
Jaké jsou poplatky za vyřízení půjčky? Pokud si u nás půjčujete peníze poprvé, máte první úvěr zcela zdarma bez jakýchkoliv dalších úroků. Když si tedy půjčíte např. 4000 Kč, musíte zaplatit jen 4 000 Kč – jedinou podmínkou je, aby splacení proběhlo v řádném termínu. U každé další půjčky jsou pak poplatky stanoveny v závislosti na výši půjčky a době jejího splácení – vždy ale uvidíte celkovou částku v aplikaci na našich stránkách a vždy víte dopředu, na kolik peněz vás půjčka přijde.
Jaké jsou úroky u půjčky Money Now? Výše úrokové sazby je u půjček Money Now různá a závisí na tom, jak velkou částku si klient půjčuje a také na době splatnosti. U první půjčky je úrok nulový a neplatí se ani žádné jiné další poplatky, u každé další půjčky si pak úrok můžete snadno zjistit na webových stránkách Money Now, kde je k dispozici jednoduchá aplikace, v níž si sami nastavíte výši půjčky a dobu splácení.
Budu potřebovat ručitele nebo zástavu? Nic takového není potřeba. Půjčky Money Now jsou jednoduché a rychlé nebankovní půjčky, k nimž není potřeba mít žádného ručitele ani není vyžadováno poskytnutí zástavy. Vše probíhá online, pouze u půjček od 5 000 Kč je poté ještě potřeba poslat zpět podepsanou smlouvu.
Jaká je doba splatnosti u půjček Money Now? U všech půjček Money Now je na výběr ze dvou základních termínu splatnosti. Sami si můžete vybrat, jestli si chcete vzít úvěr na 15 nebo na 30 dní.
Je možné si půjčku prodloužit, když zrovna nemám na její splacení? Ano, je to možné. Pokud se stane, že nemáte dostatek finančních prostředků, abyste půjčku splatili v řádném termínu, můžete požádat o její prodloužení. Žádost ale musí být podána nejpozději původní den splatnosti půjčky a za prodloužení bude naúčtován příslušný poplatek.
Mohu si půjčit, i když jsem už v důchodě? Ano, i důchodci si mohou požádat o půjčku Money Now. Jedinou podmínkou je věk žadatele, který musí být v rozmezí 18 až 75 let. Důchodci starší 75 let tak půjčku Money Now získat nemohou, naopak senioři, kterým je do 75 let si mohou o půjčku kdykoliv požádat.
Je půjčka určená i pro studenty? Ano, půjčujeme i studentům. Půjčka Money Now je vhodná téměř pro každého, protože se jedná o půjčku bez potvrzení o příjmu. Mohou ji tak získat i studenti, kteří by např. u banky žádný úvěr nedostali. Navíc vše probíhá online a peníze jsou převedeny na účet ve velmi krátké době.
Mohu půjčku splatit i předčasně? Ano, jednou z výhod půjčky Money Now je to, že půjčky lze splatit kdykoliv před stanoveným termínem splatnosti a to bez jakýchkoliv dalších nákladů. Pokud tedy chcete půjčku splatit dříve, než bylo dohodnuto, nic vám v tom nebrání.
Je možné si požádat o více půjček naráz? To bohužel nejde. V jednom okamžiku můžete mít pouze jednu půjčku, nicméně po jejím splacení můžete požádat o další. U druhé a další půjčky se navíc navyšuje maximální částka, kterou si můžete půjčit a to až do maximální výše 10 000 Kč.

Časté překlepy

moneynow, moneynow půjčky

Půjčka je určena:

 • Pro všechny, kteří potřebují půjčit peníze opravdu rychle
 • Pro ty, kterým stačí jen menší částka
 • Pro ty, kteří by klasickou půjčku u banky nedostali
 • Pro žadatele starší 18 let, kteří jsou občany ČR a mají bankovní účet

Půjčka není určena:

 • Pro žadatele, kteří nemají české občanství
 • Pro ty, kteří ještě nedosáhli 18 let věku
 • Pro žadatele, kteří nemají vlastní bankovní účet
 • Pro ty, kteří potřebují půjčit vyšší částku (nad 10 000 Kč)

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč