Často kladené otázky Moment půjčka

Moment půjčka

Recenze Moment půjčka

 • Rychlá nebankovní půjčka do 20 000 Kč
 • První půjčka do 10 000 Kč
 • Doba splatnosti půjčky je 7, 14, 21 nebo 28 dní
 • O půjčku je možné si požádat přes internet nebo přes SMS zprávu
 • V případě potřeby si můžete splatnost půjčky prodloužit

Často kladené otázky Moment půjčka

Otázka Odpověď
Jak vysokou částku si mohu půjčit? Půjčky jsou poskytovány ve výši od 1000 Kč až do 20 000 Kč. Na poprvé je ale maximální částka nižší a to 10 000 Kč, celých 20 000 Kč je možné získat až na druhou žádost po splacení první půjčky.
Na jak dlouhou dobu je Moment Půjčka poskytována? Doba splatnosti půjčky je 7, 14, 21 nebo 28 dní – záleží jen na vás, na jak dlouhou dobu si půjčku vezmete.
Když mi bude půjčka schválena, kdy mohu očekávat peníze na svém účtě? Záleží na tom, u jaké banky máte vedený váš běžný účet – pokud se bude jednat o převod mezi dvěma stejnými bankami, peníze budete mít připsány ještě ten samý den, pokud půjde o různé banky, tak maximálně druhý pracovní den.
Když nemám bankovní účet, mohu si peníze nechat poslat složenkou? Bohužel to nejde – peníze jsou posílány výhradně bankovním převodem. Bez bankovního účtu úvěr dostat nemůžete.
Je možné si splatnost půjčky prodloužit? Ano, pokud budete potřebovat, můžete si splatnost půjčky snadno prodloužit – za prodloužení ale musíte zaplatit příslušný poplatek dle sazebníku.
Jakým způsobem si o půjčku mohu požádat? O Moment Půjčku si můžete zažádat dvěma způsoby – buď online přes internetové stránky www.momentpujcka.cz nebo pomocí SMS zprávy. V obou případech ale musíte být nejdříve zaregistrovaní.
Mohu půjčku dostat, když je mi 18 let? Bohužel ne – Moment půjčka je poskytována pouze žadatelům, kterým už bylo minimálně 21 let.
Jak se Moment Půjčka splácí? Půjčku musíte splatit nejpozději v den její splatnosti a to buď bezhotovostním bankovním převodem nebo hotovostním vkladem na pobočce banky. Splatná částka se skládá z částky, kterou jste si půjčili a příslušného poplatku. Při provádění platby nezapomeňte uvést svoje rodné číslo – jednak jako variabilní symbol a dále ještě do textového pole.
Jaké jsou u této půjčky poplatky a RPSN? Výše poplatků a roční procentní sazby nákladů se počítá podle toho, jakou částku si půjčujete a jaká je doba splatnosti. Úroková sazba je u Moment Půjčky poměrně hodně vysoká, ale je to způsobeno tím, že se jedná o krátkodobou půjčku. Pokud si ale budete úvěr ještě prodlužovat, výrazně se vám prodraží.
Proč bych si měl vybrat právě Moment Půjčku? Moment Půjčka má spoustu výhod, díky kterým stojí za to o ní alespoň uvažovat. Jednou z nich je např. možnost požádat si o úvěr SMS zprávou, dalším plusem je rychlé a diskrétní vyřízení žádosti, dále pak jednoduché sjednání půjčky online nebo možnost prodloužení úvěru.

Časté překlepy

momentpujcka

Půjčka je určena:

 • Zájemcům o rychlý úvěr s krátkou dobou splatnosti
 • Lidem, kteří potřebují půjčit jen menší sumu peněz
 • Osobám starším 21 let, kteří mají české občanství
 • Žadatelům, kteří mají zaměstnání a nemají nesplacené dluhy

Půjčka není určena:

 • Lidem, kteří potřebují půjčit více než 20 000 Kč
 • Lidem, kteří hledají půjčku s delší dobou splatnosti
 • Lidem, kterým ještě nebylo 21 let nebo nejsou občany ČR
 • Lidem, kteří jsou bez příjmů nebo mají neuhrazené dluhy

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč