Často kladené otázky Mobil půjčka

Mobil půjčka

Recenze Mobil půjčka

 • Rychlá internetová půjčka s možností podat si žádost i pomocí SMS zprávy
 • Pro nové klienty maximálně 4 000 Kč, u opakovaných půjček postupně až do 10 000 Kč
 • Doba splatnosti je vždy jednotná a sice 21 dní (prodloužení splatnosti je ale možné)
 • První půjčka se vyplácí složenkou, další už převodem na bankovní účet

Často kladené otázky Mobil půjčka

Otázka Odpověď
Jaké jsou podmínky pro ty, kteří si o Mobilpůjčku žádají poprvé? U první žádosti o půjčku jsou podmínky trochu jiné než u stálých klientů – napoprvé si lze půjčit maximálně 4 000 Kč, klienti do 24 let pak maximálně 2 000 Kč. Rozdíl je také v tom, že první půjčka se vyplácí pouze poštovní poukázkou, od druhé půjčky už je možný i bankovní převod.
Jak vysoká je maximální půjčka pro stálé klienty? Pro stálé klienty jsou limity vyšší, maximum je ale 10 000 Kč (platí pro klienty nad 24 let). Do 24 let je maximální půjčka jen 5 000 Kč. Konkrétní limity pak závisejí také na tom, o kolikátou půjčku se jedná.
Mohu si nastavit dobu splatnosti podle vlastní potřeby? Bohužel u Mobilpůjčky tato možnost není. Každý úvěr má stejnou dobu splatnosti, která je nastavena na 21 dní.
Dá se Mobilpůjčka i prodloužit, nebo to není možné? Ano, půjčku si můžete prodloužit o 14 dní, musíte ale do dvou dnů uhradit poplatek za posunutí termínu splatnosti. V opačném případě by Vám hrozila pokuta za prodlení, v krajním případě i vymáhání inkasní agenturou nebo exekuce.
Jak jsou u tohoto úvěru vysoké poplatky nebo úroky? Poplatek je jednotný a u všech půjček je jeho výpočet stejný – za každých půjčených 1 000 Kč je poplatek ve výši 250 Kč. Pokud si tedy půjčíte 1 000 Kč, zaplatíte celkem 1 250 Kč, u částky 5 0000 Kč je celková suma i s poplatkem 6 250 Kč a u půjčky 10 000 Kč je celková částka 12 500 Kč.
Je možné si nechat první půjčku vyplatit rovnou na účet? Potřebuji peníze co nejrychleji. U první půjčky to možné není, peníze se posílají pouze složenkou. Od druhé půjčky už to ale není problém a peníze už dostanete vyplaceny rovnou na Váš bankovní účet.
Je nějaká šance, že půjčku dostanu i když mám negativní záznam v registru? Ano, Mobilpůjčka je určená i pro ty, co mají záznamy v registrech, takže šanci máte velkou.
Kde najdu přesné informace ke splacení půjčky? Kompletní vyúčtování včetně přesných podkladů k platbě Vám přijde poštou a to během týdne od čerpání Vaší půjčky. Součástí dopisu bude i variabilní symbol, který musíte u platby uvést, aby mohla být přiřazena k Vaší půjčce.
O Mobilpůjčku se žádá pouze esemeskou, nebo to mohu provést i přes internet? Samozřejmě vždy můžete podávat žádost o půjčku klasicky přes webové stránky, žádost formou esemesky je pouze alternativou k běžné online žádosti.
Proč bych si měl ze všech úvěrových nabídek vybrat zrovna Mobilpůjčku? Mobilpůjčka má spoustu výhod, díky nimž se vyplatí. Patří mezi ne především rychlé a snadné vyřízení, možnost podávat si žádost o půjčku pomocí SMS zprávy, dostupnost úvěru i pro klienty se záznamem v registru nebo jasné a přehledné smluvní podmínky. Jako rychlý nebankovní úvěr na krátkou dobu je Mobilpůjčka rozhodně dobrým řešením.

Časté překlepy

Mobil-pujcka.cz

Půjčka je určena:

 • Plnoletým lidem, kteří mají platný OP a mají zájem o rychlou nebankovní půjčku
 • Těm, kterým stačí jen pár tisíc a vyhovuje jim splatnost úvěru do 21 dní
 • Osobám, jež mají záznam v registru dlužníků
 • Těm, kteří chtějí úvěr bez nutnosti prokazování příjmů

Půjčka není určena:

 • Lidem mladším 18 let, nebo těm, co nemají nemají mobilní telefon
 • Zájemcům o úvěr, kteří potřebují napoprvé půjčit více než 4 000 Kč
 • Všem, kteří potřebují půjčku s delší dobou splatnosti než jsou tři týdny
 • Těm, kteří nemají platný OP nebo nejsou způsobilí k právním úkonům (nesvéprávnost)

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč