Často kladené otázky MinitPůjčka

MinitPůjčka

Recenze MinitPůjčka

 • Rychlá nebankovní půjčka
 • Doba splatnosti úvěru je 10, 20 nebo 30 dní
 • Pokud si podáte žádost do 14 hodin, máte 25% slevu na poplatcích Jednoduchý formulář se žádostí
 • Půjčka i přes SMS
 • Kvalitní zákaznický servis

Často kladené otázky MinitPůjčka

Otázka Odpověď
Jakým způsobem si mohu o úvěr požádat? Pokud si o MinitPůjčku chcete požádat poprvé, musíte se nejdříve zaregistrovat na jejích internetových stránkách www.minitpujcka.cz a vyplnit krátký formulář. Pro stávající klienty pak existuje ještě druhá možnost a sice žádost pomocí textové SMS zprávy.
Jak vysokou částku si lze vypůjčit? Na výběr jsou celkem čtyři částky a sice 1 000 Kč, 3 000 Kč, 5 000 Kč a 10 000 Kč.
Mohu si půjčit i na delší dobu, než je jeden měsíc? Bohužel ne, doba splatnosti je pouze 10, 20 nebo 30 dní, jiné varianty zde nejsou.
Musím v žádosti uvádět, na co peníze použiji? Samozřejmě nemusíte, půjčku můžete použít na cokoli budete chtít.
Může se stát, že po mě budete chtít ručitele nebo zástavu majetku? Rozhodně ne, u MinitPůjčky žádného ručitele potřebovat nebudete, stejně tak zde není nutná ani zástava nemovitosti nebo jiného majetku.
Dá se registrační poplatek uhradit i v hotovosti? Bohužel, symbolický registrační poplatek ve výši jedné koruny slouží k ověření bankovního účtu, takže jej lze zaplatit pouze formou bezhotovostního bankovního převodu. Uhradit jej tak můžete buď přes internetové bankovnictví nebo na pobočce vaší banky.
Je možné si nechat odložit termín splatnosti půjčky? Ano, pokud nebudete mít dost peněz na splacení, můžete si termín jednoduše odložit a to dvěma způsoby – buď rovnou zaplatíte příslušný poplatek na účet MinitPůjčky nebo si podáte žádost o prodloužení ve vašem klientském účtu na webových stránkách MinitPůjčky a poté uhradíte do 23 hodin poplatek.
Mohu půjčku získat i během víkendu? Žádost jako takovou si samozřejmě můžete podat kdykoliv, nicméně provozní doba MinitPůjčky je pouze ve všední dny od 8 do 17 hodin – pouze v této době se žádosti schvalují a odesílají platby. Pokud si tedy žádost vyplníte např. v pátek kolem půlnoci, budete muset na vyřízení počkat do pondělí. V pracovní době je ale vyřízení velmi rychlé a peníze můžete mít na účtu ještě ten samý den.
Proč je roční procentní úroková sazba tak vysoká? Je to z toho důvodu, že se jedná o krátkodobou půjčku maximálně na 30 dní. RPSN je u všech takovýchto úvěrů vyšší, protože se přepočítává na rok. U půjček na pár týdnů nebo na měsíc nehraje výše RPSN takovou roli, jako např. u dlouhodobých bankovních úvěrů.
Proč bych si měl ze všech nabídek vzít zrovna MinitPůjčku? Hlavními argumenty pro tuto půjčku jsou rychlost (posouzení i odeslání peněz), pohodlné sjednání přes internet nebo SMS zprávou nebo dostupnost i pro ty, co si nemohou půjčit od banky.

Časté překlepy

minute půjčka, minit půjčka

Půjčka je určena:

 • Osobám starším 18 let, které mají zájem o úvěr do 10 000 Kč
 • Občanům ČR, kteří hledají krátkodobou půjčku
 • Těm, kteří si nemohou vzít půjčku od banky
 • Lidem, kteří chtějí rychlou a snadno dostupnou půjčku do výplaty

Půjčka není určena:

 • Těm, kteří ještě nedovršili 18 let věku
 • Cizincům, resp. lidem kteří nemají občanství ČR
 • Lidem, jenž nemají vlastní bankovní účet
 • Nezaměstnaným s neuhrazenými dluhy

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč