Často kladené otázky Minihotovost

Minihotovost

Recenze Minihotovost

 • Blesková krátkodobá nebankovní půjčka se splatností do 28 dní
 • Úvěrový rámec je od 750 Kč do 3 000 Kč, stálí klienti ale mohou získat i vyšší půjčku
 • Termín splatnosti půjčky si lze po uhrazení poplatku posunout

Často kladené otázky Minihotovost

Otázka Odpověď
Mám o půjčku velký zájem? Kde všude si ji mohu sjednat? Rychlou nebankovní půjčku MINIHOTOVOST si lze vyřídit prostřednictvím internetových stránek, umístěných na adrese www.minihotovost.cz. Sjednání není nijak složité, zvládne ho bez problémů každý, včetně méně zkušených uživatelů internetu.
Kolik si mohu půjčit jako nový klient? Jsou pak později možné vyšší úvěry? Jako nový klient můžete získat napoprvé maximálně 3 000 Kč, u stálých zákazníků už jsou ale dostupné i vyšší částky – až do výše 10 500 Kč. Maximální splatnosti je vždy do 28 dní.
Na co všechno mohu peníze z této půjčky využít? Úplně na cokoli – půjčka je bezúčelová, takže to, jak s penězi naložíte, záleží pouze na vás.
Budu potřebovat nějakou záruku – třeba zástavu majetku nebo ručitele? Ne, nic takového se zde rozhodně nevyžaduje. Předmětem půjčky jsou pouze menší částky, takže žádné záruky nejsou nutné.
Jak dlouho zhruba trvá, než dojde k posouzení žádosti a výplatě peněz? Posouzení je obvykle prakticky okamžité, s výplatou už je to trochu horší. Máte-li účet u Fio banky nebo Raiffeisenbank, mělo by to být rychlé, u všech ostatních tuzemských bankovních ústavů to může trvat malinko déle. Větší počet účtů má ale společnost MINIHOTOVOST na Slovensku.
Dá se případně splatnost úvěru odložit? Samozřejmě, není problém splatnost posunout až o čtyři týdny, stačí jen uhradit příslušný poplatek za odložení splatnosti.
Má tato půjčka i nějaký klientský účet, kde si lze její stav spravovat a kontrolovat? Ano, stačí se jen přihlásit a můžete si vše sami spravovat a kontrolovat, podobně jako u konkurenčních úvěrových společností. Nad stavem své půjčky tak budete mít 100% kontrolu.
Nemůže jít náhodou o nějaký podvod? O této firmě jsem ještě nikdy neslyšel. Rozhodně o podvod nejde, MINIHOTOVOST, SE je firma se sídlem v Břeclavi s své služby poskytuje v jiných evropských zemích (např. na Slovensku). Její webové stránky jsou navíc dostupné i v anglické a německé jazykové verzi.
Působí společnost MINIHOTOVOST i v jiných zemích? Ano, jak už bylo řečeno, např. u našich sousedů na Slovensku, webové stránky půjčky navíc uvádějí dostupnost pro klienty z Evropy.
Proč bych si měl o půjčku zažádat zrovna u společnosti MINIHOTOVOST? Například kvůli rychlosti, možnosti vzít si i velmi nízkou částku, dále pak díky spolehlivosti, férovému jednání apod. Tuto půjčku lze určitě doporučit.

Půjčka je určena:

 • Zájemcům o úvěr, kteří již mají alespoň 18 let
 • Těm, jenž mají pravidelný, stálý měsíční příjem
 • Lidem s vlastním bankovním účtem
 • Všem, kteří potřebují půjčit jen minimální částku na měsíc

Půjčka není určena:

 • Těm, co ještě nejsou plnoletí
 • Nezaměstnaným, lidem s exekucí nebo v platební neschopnosti
 • Nikomu, kdo nemá bankovní účet vedený na svoje jméno
 • Zájemcům o dlouhodobý úvěr případně o půjčky v řádu desítek tisíc korun

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč