Minihotovost

Minihotovost

Recenze Minihotovost

 • Blesková krátkodobá nebankovní půjčka se splatností do 28 dní
 • Úvěrový rámec je od 750 Kč do 3 000 Kč, stálí klienti ale mohou získat i vyšší půjčku
 • Termín splatnosti půjčky si lze po uhrazení poplatku posunout

Minihotovost recenze

Tabulka splátek Minihotovost

Výše půjčky Splatnost Poplatek Celkem
3 000 Kč 28 dní 840 Kč 3 840 Kč

Reprezentativní příklad

Výše půjčky 3 000 Kč na 28 dnů při jednorázové měsíční splátce 3 840 Kč (3000 Kč jistina, 840 Kč poplatek), pevná úroková sazba 0 % p.a., poplatek 840 Kč, RPSN 2397,81 %. Celková částka splatná spotřebitelem 3 840 Kč. Žádné další poplatky nejsou účtovány. Pojištění není zahrnuto.

Na co se půjčka hodí?

 • Jedná se pouze o malé částky, takže zejména na drobné výdaje
 • Půjčka je vhodná např. pro důstojné přežití posledních dní před výplatou
 • Hodí se pro různé nečekané situace, kdy nemáte peníze a potřebujete rychle malou částku
 • Vzhledem k tomu, že jde o neúčelový úvěr, můžete peníze použít na cokoli

Podrobné informace

Žádost o půjčku

Nebankovní půjčky, které lze sjednat pouze přes internet, už se staly běžným standardem a ani MINIHOTOVOST z něj nijak nevybočuje. K podání žádosti o úvěr si tak nejdříve musíte otevřít webovou stránku www.minihotovost.cz a na úvěrové kalkulačce na titulní straně si nastavit o jaký úvěr máte zájem. Pomocí dvou posuvníků si zvolíte požadovanou výši úvěru a délku jeho splatnosti – zároveň hned zjistíte kolik vás taková půjčka bude stát. Pak vyplníte formulář, do kterého je potřeba zadat nejdříve základní osobní údaje (jméno, příjmení, datum narození, číslo na mobil a mailovou adresu), následně vyplnit číslo bankovního účtu (v mezinárodním formátu IBAN), adresu vašeho bydliště a informace o zaměstnání, pak si zkontrolovat návrh smlouvy a na závěr opsat kód z obrázku a odeslat žádost o půjčku k posouzení.

Výplata půjčky

Půjčka od společnosti MINIHOTOVOST se vyplácí bezhotovostním bankovním převodem na účet klienta. Rychlost výplaty ovšem závisí na tom, u kterého bankovního ústavu má klient vedený svůj účet. Z bank, působících na území České republiky, má v současné době poskytovatel vedený účet jen u Fio banky a Raiffeisenbank, jinak má tato úvěrová společnost dalších šest účtů u slovenských bank – je tak dobře dostupná i pro obyvatele naší sousední země.

Splácení půjčky

Vzhledem k tomu, že jde čistě o krátkodobý úvěr, je splácení jednoduché – splácí se vždy celá částka najednou a to nejpozději ke dni splatnosti, které si klient zvolí – půjčka může být poskytnuta na 7, 14, 21 nebo maximálně 28 dní. Termín splatnosti si ale klient může odložit, stačí se přihlásit do svého online účtu (uživatelské zóny), prodloužení půjčky si nastavit a uhradit za něj příslušný poplatek. Případně lze žádost o prodloužení půjčky adresovat i mailem na info@minihotovost.cz.

Poplatky a úrokové sazby

MINIHOTOVOST momentálně bohužel první půjčku zdarma nenabízí, nicméně díky tomu, že minimální výše úvěru je pouhých 750 Kč, můžete mít půjčku i s velmi nízkým poplatek. Jeho přesná výše závisí jak na výši půjčky, tak na době splatnosti, takže např. u půjčky 750 Kč na týden musíte vrátit 810 Kč, u půjčky 3 000 Kč na 4 týdny už vrátíte 3 840 Kč. Je zde tedy velmi vysoká RPSN (roční procentní sazba nákladů), na druhou stranu jde o velmi krátkodobé úvěry, kde úroky bývají vyšší. Ověření klienti si ale mohou zažádat i o vyšší částku, napoprvé je ale maximální limit úvěru omezený na 3 000 Kč.

Půjčka je určena:

 • Zájemcům o úvěr, kteří již mají alespoň 18 let
 • Těm, jenž mají pravidelný, stálý měsíční příjem
 • Lidem s vlastním bankovním účtem
 • Všem, kteří potřebují půjčit jen minimální částku na měsíc

Půjčka není určena:

 • Těm, co ještě nejsou plnoletí
 • Nezaměstnaným, lidem s exekucí nebo v platební neschopnosti
 • Nikomu, kdo nemá bankovní účet vedený na svoje jméno
 • Zájemcům o dlouhodobý úvěr případně o půjčky v řádu desítek tisíc korun

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč