Často kladené otázky Microcredit

Microcredit

Recenze Microcredit

 • Rychlá nebankovní půjčky od 500 Kč do 20 000 Kč
 • Doba splatnosti půjčky je maximálně 30 dní
 • Noví klienti mohou tuto půjčku získat zcela bez úroků

Často kladené otázky Microcredit

Otázka Odpověď
O jak vysokou částku si mohu požádat? Jedná se výhradně o malé půjčky do výplaty, takže úvěrový rámec je omezený pouze na částky od 500 Kč do 20 000 Kč.
Do kdy nejpozději budu muset půjčku splatit? Dobu splatnosti si můžete nastavit sami podle vašich potřeb, nicméně maximum je u této půjčky omezeno na 30 dní.
Mohu si nechat peníze poslat složenkou na poštu? Bohužel, ale v tomto případě to možné není. Půjčka se vyplácí výhradně bezhotovostním bankovním převodem a abyste ji mohl získat, musíte mít bankovní účet.
Je možné sjednání této půjčky na pobočce? Ne, půjčka Microcredit se sjednává pouze přes internet. Není to ale nic těžkého, pokud byste si nevěděli rady, můžete využít i chat na jejich webové stránce.
Je tato půjčka vhodná i pro osoby, které pobírají důchod? Určitě ano, půjčka je určená i důchodcům. Omezením je ale maximální věk 65 let, starší lidé už tento úvěr získat nemohou.
Mohu získat úvěr, když jsem na mateřské dovolené? Ano, můžete, pokud pobíráte příspěvek na mateřské, můžete půjčku bez problémů získat.
Je k získání úvěru nutné nějaké ručení nebo zajištění? Není jde pouze o malé částky, takže ručitele ani zajištění rozhodně potřebovat nebudete.
Jak dlouho bude trvat vyřízení mojí žádosti o úvěr? Záleží vždycky na konkrétní situaci a na čase, kdy si žádost podáte. Předběžné schválení je prakticky ihned, výplata na účet je většinou realizována už do 15 minut. Půjčka Microcredit patří k těm nejrychlejším.
Nejde zas o nějaký podvod? Jednou se mi stalo, že jsem zaplatil poplatek a pak nic nedostal. V žádném případě, žádného podvodu se bát nemusíte. Za projektem stojí společnost Volsor, která zprostředkovává půjčky od prověřených úvěrových společností a všechny tyto půjčky jsou 100% bezpečné. Navíc se zde nikdy neplatí nic předem, takže o žádné peníze přijít nemůžete.
Proč bych si měl zažádat o půjčku zrovna přes Microcredit? Pokud potřebujete skutečně rychlou půjčku, Microcredit vám bude zaručeně vyhovovat – jednak je opravdu rychlý, navíc můžete mít jako nový zákazník dostat úvěr s 0% úrokem. Půjčit si přes Microcredit se vždy vyplatí.

Půjčka je určena:

 • Zájemcům o rychlý úvěr ve věku od 18 do 65 let
 • Žadatelům, kteří jsou občany ČR
 • Lidem se stálým příjmem
 • Těm, kteří mají bankovní účet

Půjčka není určena:

 • Lidem mladším 18 let a starším 65 let
 • Cizincům, kteří nemají české občanství
 • Zájemcům, kteří jsou nezaměstnaní nebo jsou zcela bez příjmů
 • Lidem bez bankovního účtu

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč