Často kladené otázky Malá medvědí půjčka

Malá medvědí půjčka

Recenze Malá medvědí půjčka

 • Nebankovní půjčka od 1 000 Kč až do 5 000 000 Kč
 • Splácení je možné rozložit až na dobu 5 let
 • Půjčku mohou dostat i lidé se záznamem v registru

Často kladené otázky Malá medvědí půjčka

Otázka Odpověď
Kolik je minimum, které si lze vypůjčit? Malá medvědí půjčka je vhodná i pro ty, kterým stačí jen malá částka – minimum je 1 000 Kč.
Jaká je maximální výše malé medvědí půjčky? Maximální výše půjčky může být až 5 000 000 Kč, konkrétní nabídka ale samozřejmě závisí na bonitě klienta a jeho schopnosti půjčku splácet.
Na jak dlouhou dobu se dá nastavit splácení úvěru? Maximální doba, po kterou lze Malou medvědí půjčku splácet, je 60 měsíců (5 let).
Kdo za touto nabídkou úvěrů stojí? Malou medvědí půjčku poskytuje společnost Urso Group S.E., která se zaměřuje na nabídku nebankovních úvěrů a půjček se zárukou. Jejich půjčky jsou vhodné i na sloučení více úvěrů do jednoho, nebo např. na řešení exekucí.
Kde si mohu žádost o úvěr vyplnit? Žádost o půjčku si můžete vyplnit přímo na internetových stránkách společnosti Urso Group, kde stačí doplnit jen několik základních kontaktních údajů na vaši osobu. Pracovník firmy se vám pak sám ozve a žádost o půjčku s vámi probere.
Musím mít nemovitost, abych mohl tuto půjčku dostat? Nemusíte – Malá medvědí půjčka je jediným úvěrovým produktem společnosti Urso Group, u kterého není bezpodmínečně nutné ručit nemovitostí. S tím ale samozřejmě souvisejí i nižší limity na maximální výši půjčky nebo dobu splatnosti.
Mám záznam v registru dlužníků, může to být důvod k zamítnutí mé žádosti? Negativní záznam v jakémkoliv registru dlužníků není u Malé medvědí půjčky žádnou překážkou – pro schválení úvěru jsou důležité jiné požadavky. I se záznamem v registru si tak žádost určitě podejte, na rozhodnutí o půjčce to nemá vliv.
Nehrozí, se že mi v průběhu splácení prudce navýší úroky? V žádném případě – Malá medvědí půjčka má garantovanou pevnou úrokovou sazbu a máte tak stoprocentní jistotu, že po celou dobu splácení se vám úroky nijak zvyšovat nebudou.
Nabízí poskytovatel této půjčky i nějaké vyšší úvěry? 350 000 Kč mi nepomůže. Ano, pokud vám podmínky Malé medvědí půjčky nevyhovují, třeba vám pomůže Střední medvědí půjčka (až do 5 000 000 Kč max. na 2 roky) nebo Velká medvědí půjčka (až do 5 000 000 Kč max. na 20 let). V obou případech už je ale podmínkou ručení nemovitostí.
Proč bych si měl z nabídky nebankovních úvěrů vybrat zrovna Malou medvědí půjčku? Tato půjčka sice není tak známá, hovoří pro ni ale jasná fakta – nízké měsíční splátky, které zbytečně nezatíží vaši peněženku,dostupnost i pro osoby se záznamem v registru, pevná úroková sazba s garancí po celou dobu splácení a naprosto profesionální a vstřícné jednání pracovníků firmy. Malá medvědí půjčka patří k úvěrům, které v každém případě lze doporučit.

Půjčka je určena:

 • Lidem, kterým už bylo 18 a potřebují si půjčit peníze
 • Zájemcům o úvěr, kteří si ale nemohou půjčit od žádné banky
 • Žadatelům, jenž mají negativní záznam v registru dlužníků
 • Těm, co chtějí výhodnou půjčku s nízkými měsíčními splátkami

Půjčka není určena:

 • Nikomu, komu ještě nebylo alespoň 18 let
 • Těm, co potřebují půjčit více až 5 000 000 Kč
 • Lidem, co nemají žádné příjmy ani žádnou nemovitost, kterou by mohli ručit
 • Zájemcům o úvěr s delší splatností, než je pět let

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč