Často kladené otázky MaléPůjčky

MaléPůjčky

Recenze MaléPůjčky

 • Nový agregátor půjček pro ty, kdo potřebují pár tisíc do výplaty
 • Jedná se o nebankovní úvěry od 500 Kč do 5 500 Kč
 • Šance na schválení vaší žádosti je velmi vysoká

Žádost o půjčku

Často kladené otázky MaléPůjčky

Otázka Odpověď
Na jakém principu vlastně MaléPůjčky.cz fungují? Web je specifický v tom, že nejde o stránky jednoho konkrétního poskytovatele, ale jedná se o internetový agregátor půjček. Po vyplnění žádosti vám tak systém vybere vhodného poskytovatele půjček, který vás sám kontaktuje a žádost s vámi projedná. Díky tomu, že do projektu je zapojeno velké množství různých úvěrových společností, je šance na získání půjčky velmi vysoká.
O jak vysokou částku si mohu zažádat? Požádat si můžete o částku v rozmezí 500 až 5 500 Kč.
Jak dlouhá je zde doba splatnosti? Přesná doba splatnosti závisí na konkrétním poskytovateli půjčky a u každého může být trochu jiná. U takto malých půjček se ale většinou jedná maximálně o jeden měsíc.
Jaká společnost tuto půjčku vlastně poskytuje? Webové stránky MaléPůjčky.cz provozuje po technické stránce společnost Content Management s.r.o. a agregátor má na starosti společnost Bezvafinance s.r.o. Samotné půjčky pak poskytují různé nebankovní společnosti, vždy se ale jedná pouze o důvěryhodné poskytovatele.
Je možné si o tento úvěr požádat i osobně, třeba někde na pobočce? Bohužel ne, žádost si v tomto případě můžete podat pouze online přes doménu www.malepujcky.cz.
Jak rychle bude moje žádost o úvěr vyřízená? Rychlost vyřízení půjčky se může lišit v závislosti na různých okolnostech, jako je např. doba, kdy si žádost podáváte, nebo na konkrétním poskytovateli. Obecně se ale jedná o velmi rychlé půjčky, takže peníze byste měli mít na účtě nejpozději do 24 hodin od podpisu smlouvy, velmi často je ale vyřízení i mnohem rychlejší.
Mohu si požádat o výplatu půjčky složenkou? Účet totiž nemám. Teoreticky ano, nicméně ve formuláři je nutné číslo účtu uvést. Většina poskytovatelů půjček ale výplatu poštovní poukázkou neumožňuje a peníze vyplácí pouze převodem.
Je požadováno nějaké zajištění úvěru? Např. ručitelem nebo zástavou nemovitosti? Rozhodně ne, u takto malých půjček (do 5 500 Kč) se žádné ručení nevyžaduje.
Dá se úvěr v případě potřeby třeba o pár týdnů prodloužit? Obvykle to není problém, záleží ale vždy na konkrétním poskytovateli. Většina z nich prodloužení splatnosti za poplatek umožňuje.
Proč bych si měl o úvěr požádat zrovna na stránce MaléPůjčky.cz? Kromě snadného, rychlého a pohodlného vyřízení online je velkou předností těchto stránek také rychlost vyřizování žádostí, asi největší výhodou je ale schvalovatelnost. Zde máte největší šanci, že vaše žádost o půjčku bude schválena.

Půjčka je určena:

 • Zzájemcům o půjčku, kterým už bylo alespoň 18 let
 • Lidem, kteří shánějí malý a rychlý úvěr s možností sjednání přes internet
 • Těm, jenž potřebují půjčit pár tisíc do doby, než jim přijde výplata
 • Těm, kteří si nemohou vzít úvěr u banky a hledají nebankovní alternativu

Půjčka není určena:

 • Lidem, kteří ještě nemají ani 18 let
 • Těm, kteří potřebují úvěr s dlouhodobou splatností (v řádu měsíců až let)
 • Zájemcům o vyšší částku než je 5 500 Kč
 • Těm, jenž nemají žádný bankovní účet (bez něj nelze žádost odeslat)