Často kladené otázky MK Credit

MK Credit

Recenze MK Credit

 • Rychlé nebankovní půjčky pro zaměstnance, podnikatele i důchodce
 • Úvěry jsou vhodné i pro rizikové klienty, včetně těch, jenž mají záznam v registru
 • Půjčka pro zaměstnance až do 200 000 Kč, pro podnikatele až 600 000 Kč

Často kladené otázky MK Credit

Otázka Odpověď
Jedná se zde přímo o poskytovatele půjček, nebo jen o zprostředkovatele? Společnost MK Credit není přímým poskytovatelem úvěru, ale pouze jej zprostředkovává. Pracuje ale pro více věřitelů, takže šance na získání půjčky je tak mnohem vyšší.
Jak vysokou půjčku je možné u MK Credit získat? V případě, že jste důchodce, můžete dostat maximálně 190 000 Kč, pro zaměstnance je maximální výše půjčky 200 000 Kč. Ještě vyšší úvěry pak mohou získat podnikatelé, u nichž je maximální úvěrový rámec až 600 000 Kč.
Jaké osobní doklady budu k vyřízení mé žádosti potřebovat? Z osobních dokladů je vždy požadován platný občanský průkaz, případné další doklady vám budou sděleny během zpracování vaší žádosti.
Jaké dokumenty jsou u této půjčky vyžadovány? U důchodců je požadován výpis z účtu a důchodový výměr, u zaměstnanců výpis z účtu, dvě výplatní pásky a kopie pracovní smlouvy. Podnikatelé kromě výpisu z účtu předkládají také živnostenský list a dvě daňová přiznání, pokud ale žádají o půjčku do 30 000 Kč, tak jim stačí jen občanský průkaz a ŽL.
Mám naději, že získám úvěr, i když mám záznamy v registrech dlužníků? Rozhodně ano – při posuzování žádostí se do registrů dlužníků vůbec nenahlíží, můžete si tak o půjčku klidně zažádat.
Na jak dlouho se dá rozložit splatnost jedné půjčky? Splatnost úvěru MK Credit je až 48 měsíců.
Jak dlouho trvá posouzení žádosti o úvěr? Schválení je obvykle velmi rychlé a netrvá déle než 20 minut. Rychlá je pak i výplata peněz převodem na váš bankovní účet.
Když zastavím nemovitost, jak vysokou půjčku mohu dostat? U půjčky s ručením nemovitostí záleží na hodnotě dané nemovitosti, lze tak získat i velmi vysoké částky – až do 20 000 000 Kč.
Na jaké účely mohu využít podnikatelský úvěr? Podnikatelskou půjčku můžete použít na libovolný účel, oproti jiným poskytovatelům tak nemusíte účel nijak prokazovat.
Proč bych si měl požádat o půjčku zrovna přes společnost MK Credit? Kromě rychlosti vyřízení je výhodou těchto půjček vysoká šance na schválení, dostupnost i pro ty, jenž mají záznam v registru SOLUS nebo vysoký úvěrový limit. Nebankovní půjčky MK Credit jsou ideální pro ty, kteří jinde se svojí žádostí o úvěr neuspěli.

Časté překlepy

MK Kredit

Půjčka je určena:

 • Osobám starším 18 let, které jsou způsobilé k právním úkonům
 • Důchodcům i zaměstnancům, kteří prokáží svoje příjmy
 • Podnikatelům, kteří je mohou použít na libovolný účel
 • I lidem, kteří mají záznam v registru dlužníků SOLUS

Půjčka není určena:

 • Všem, kteří ještě nedosáhli věku 18 let
 • Těm, kteří byli zbaveni svéprávnosti
 • Lidem, kteří nemají platný občanský průkaz nebo nedoloží svůj příjem
 • Zájemcům, kteří mají zájem výhradně o bankovní úvěr

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč