Často kladené otázky Lucrum Credit

Lucrum Credit

Recenze Lucrum Credit

 • Rychlé a krátkodobé nebankovní půjčky
 • Výše úvěru je od 1 000 Kč do 5 000 Kč
 • Délka splatnosti úvěru je od 7 do 30 dnů
 • Snadné vyřízení půjčky online, žádné skryté poplatky

Často kladené otázky Lucrum Credit

Otázka Odpověď
Jakou formou si lze o tuto půjčku zažádat? O úvěry Lucrum Credit se žádá prostřednictvím internetových stránek, na kterých si vyplníte jednoduchý formulář a nahrajete OP a výpis z vašeho bankovního účtu.
Co vše budu k podání žádosti o úvěr potřebovat? Musíte si připravit váš občanský průkaz, který je potřeba naskenovat nebo vyfotit, dále je nutné si uložit výpis z účtu za poslední měsíc a obojí pak nahrát do formuláře se žádostí. Jiné dokumenty potřeba nejsou.
Jaké částky je možné si od Lucrum Credit půjčit? Jedná se čistě o krátkodobé úvěry, takže i maximální částka je nízká. Minimum, které si lze vypůjčit, je 1 000 Kč, maximum pak 5 000 Kč. Můžete si nastavit jakoukoliv částku mezi těmito dvěma limity s přesností na 500 Kč.
Do jakého termínu se půjčka musí splatit? Doba splatnosti je buď 7, 14, 21 nebo 30 dní. Kterou z nich si nastavíte, záleží pouze na vás, čím kratší ale bude, tím menší bude také celkový poplatek za půjčku.
Nabízí Lucrum Credit první půjčku zdarma? Bohužel ne, výše poplatků je vždy shodná, bez ohledu na to, zda si půjčujete poprvé nebo se jedná už o několikátou žádost.
Jaké jsou u Lucrum Credit poplatky a RPSN? Výše poplatků a roční procentní sazby nákladů se liší podle velikosti půjčka a doby splatnosti. Uvidíte ji na úvodní stránce při nastavování parametrů půjčky a ihned tak budete vědět, kolik vás bude případný úvěr stát. Žádné jiné poplatky zde nejsou, společnost Lucrum Credit si žádné skryté poplatky neúčtuje.
Dá se v případně nutnosti půjčka i prodloužit? Pokud ano, na jak dlouho? Ano, úvěr lze prodloužit a to o 7 dní. Prodloužení lze provést přímo z webových stránek Lucrum Credit, kde se přihlásíte pomocí jména, příjmení a čísla vaší smlouvy.
Budu ke schválení půjčky potřebovat ručitele nebo jinou záruku? Rozhodně ne – půjčky jsou poskytovány bez ručitele a bez zajištění. Stačí pouze vyplnit formulář se žádostí.
Nabízí Lucrum Credit pro stálé klienty i vyšší úvěry? Zatím ne, k dispozici je pouze jedna standardní půjčka od 1 000 do 5 000 Kč. Jiné typy úvěrů momentálně společnost Lucrum Credit nenabízí.
Proč bych si měl vzít půjčku zrovna od Lucrum Credit? Výhod této půjčky je víc – např. rychlost jejího zpracování a výplaty peněz, jednoduchost jejího sjednání nebo skutečnost, že k půjčce nepotřebujete ručitele ani zástavu. Přednosti tohoto úvěru vyplývají především z toho, že se jedná o nebankovní půjčku, kde jsou podmínky mírnější než u klasických bankovních úvěrů.

Časté překlepy

Lukrum kredit, Lukrum Credit, Lucrum kredit, LucrumCredit

Půjčka je určena:

 • Lidem, kterým už bylo 18 let
 • Zájemcům o malou a jednoduchou nebankovní půjčku
 • Těm, co chtějí úvěr jen na krátkou dobu, maximálně na měsíc
 • Osobám, které mají vlastní bankovní účet

Půjčka není určena:

 • Zájemcům o úvěr, kterým ještě nebylo ani 18 let
 • Těm, co potřebují půjčit více než 5 000 Kč
 • Lidem, kteří potřebují úvěr na delší dobu, než je 30 dní
 • Žadatelům bez vlastního bankovního účtu

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč