Často kladené otázky Lendon

Lendon

Recenze Lendon

 • Bleskové nebankovní úvěry na 6 až 24 měsíců
 • Půjčit si můžete částku od 20 000 Kč až do 100 000 Kč
 • Při řádném splácení dostanete poslední splátky zpět

Často kladené otázky Lendon

Otázka Odpověď
Na jakých místech si o půjčku Lendon mohu požádat? Žádost o rychlý nebankovní úvěr Lendon si lze podat přes internet, na webových stránkách www.lendon.cz, kde stačí vyplnit online formulář.
Jaká je zde nejdelší možná doba splácení? Maximální doba splatnosti této půjčky se dá nastavit na 24 měsíců.
Jak vysoké úvěry jsou poskytovány? Úvěrový rámec nebankovní půjčky Lendon je od 20 000 Kč do 100 000 Kč.
Dá se tato půjčku splatit i předčasně a pokud ano, není za to nějaká sankce? Ano, půjčku můžete kdykoliv splatit celou předčasně. Žádné další poplatky vám za předčasné splacení účtovány nebudou.
Jak rychle je žádost vyřízena? Nemůžu si dovolit moc dlouho čekat. Žádosti se obvykle vyřizují ihned po jejich odeslání, půjčka Lendon patří k těm nejrychlejším. Během několika minut by vás mělo kontaktovat zákaznické centrum a pokud vše dopadne dobře, můžete mít peníze připsány na účet už do 30 minut.
Musím nějak prokazovat, na co budu chtít peníze z půjčky použít? Určitě ne, jedná se o klasický bezúčelový úvěr, takže nemusíte nikomu sdělovat, na co chcete peníze použít.
Platí se něco za poskytnutí úvěru? Případně vybírá se nějaký poplatek předem? Ne, za poskytnutí půjčky se žádný poplatek nevybírá a už vůbec se nemusí platit nic předem. Půjčka je naprosto bezpečná, spolehlivá a prověřená.
Může se stát, že po mě budou chtít nějakou zástavu nebo ručení? To by pro mě byl problém. Ne, u nebankovní půjčky Lendon žádné ručení není vyžadováno, stejně tak ani zástava majetku.
Co musím splnit, abych dosáhl na odměnu ve formě vrácení části splátek? Stačí pouze jediné – splácet pravidelné měsíční splátky vždy včas, v řádném termínu dle smlouvy o půjčce. Konkrétní výše odměny pak závisí na celkové výši půjčky a době splácení – snadno si ji můžete zjistit na úvěrové kalkulačce.
Proč bych si měl podat žádost o půjčku zrovna na webu Lendon.cz? Výhod této půjčky je spousta, k těm nejvýraznějším patří především rychlé zpracování žádostí a výplata peněz na účet už do 30 minut. Dalšími přednostmi půjčky Lendon je její dostupnost, spolehlivost, jednoduché sjednání nebo absence zbytečných poplatků.

Půjčka je určena:

 • Plnoletým zájemcům o rychlá nebankovní úvěr
 • Těm, jenž si nemohou půjčit u žádné banky
 • Lidem, kteří potřebují rychlou a dostupnou půjčku, na níž se lze spolehnout
 • Žadatelům, kteří jsou prokazatelně schopní úvěr řádně splácet

Půjčka není určena:

 • Mladým lidem, kteří zatím nedosáhli věku 18 let
 • Lidem úplně bez příjmů nebo dokonce v platební neschopnosti (insolvenci)
 • Těm, co potřebují jen pár tisíc na měsíc
 • Lidem, kteří jsou ochotni sjednat si půjčku pouze osobně a nikoli přes internet

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč