Často kladené otázky Lenders

Lenders

Recenze Lenders

 • Nebankovní půjčky, konsolidace i řešení exekucí
 • Půjčky jsou vhodné jak pro zaměstnance, tak i pro podnikatele
 • Vyšší půjčku můžete získat v případě, že poskytnete zástavu

Často kladené otázky Lenders

Otázka Odpověď
Jak vysoké úvěry společnost Lenders poskytuje? Společnost Lenders nabízí hned několik druhů nebankovních půjček a jejich maximální výše závisí na tom, o který konkrétní produkt se jedná. V případě půjčky se zástavou nemovitosti lze získat i více než 200 000 Kč.
Na jak dlouhé období se dá nastavit splatnost půjčky? Maximální splatnost úvěru je 48 měsíců, naopak nejkratší doba splácení je jeden rok. Záleží jen na vás, pro jak dlouhou splatnost půjčky se rozhodnete.
Jaké doklady je třeba při žádosti o půjčku doložit? U všech typů půjčky je potřeba platný občanský průkaz, druhý doklad totožnosti (např. pas, rodný list nebo řidičský průkaz) a potvrzení o příjmech (může se jednat i o výplatní pásku nebo třeba fakturu).
Mohu si nechat vyplatit peníze i v hotovosti na ruku? Ano, společnost Lenders vyplácí půjčky v hotovosti a její zástupce vám peníze přiveze až k vám domů. Připravte si ale předem všechny požadované osobní doklady a dokumenty.
Je tato půjčka určená i pro důchodce? Teoreticky ano, nicméně půjčku mohou získat pouze osoby do 60 let věku. V praxi tak tento úvěr může získat jen malá část důchodců.
Mohou tento úvěr získat i matky na mateřské dovolené? Bohužel ne, pro maminky na mateřské tato půjčka není určená.
Jak dlouho trvá, než se žádost zpracuje a dojde k výplatě peněz? Vždy to záleží na konkrétním případu, roli hraje např. to, zda jde o půjčku se zástavou nebo jen běžný spotřebitelský úvěr. Po schválení vás vždy kontaktuje zástupce úvěrové společnosti a domluví si s vámi osobní schůzku.
Dá se tato půjčka splatit i předčasně? Ano, předčasné splacení je povoleno. Je ale třeba o tom nejdříve společnost Lenders předem informovat, ať už dopisem, mailem nebo po telefonu.
Nabízí Lenders i nějaké konsolidační úvěry? Ano, v nabídce úvěrových produktů je i konsolidační úvěr, který umožňuje sloučit více stávajících půjček do jedné.
Proč bych si měl o půjčku zažádat zrovna u společnosti Lenders? Výhod půjček od tohoto poskytovatele je celá řada – za zmínku stojí např. výplata peněz v hotovosti na ruku, profesionální jednání, dostupnost i pro ty, jenž neuspěli u banky nebo skutečnost, že půjčka není účelová.

Časté překlepy

lendrs

Půjčka je určena:

 • Plnoletým osobám, kterým není více než 60 let
 • Zaměstnancům, podnikatelům i důchodcům
 • Těm, kteří nemají šanci získat půjčku u žádné banky
 • Zájemcům o úvěr, jenž dostanou vyplacený v hotovosti

Půjčka není určena:

 • Mladým lidem, kterým ještě nebylo 18 nebo naopak zájemcům starším 60 let
 • Těm, kteří nemají žádné doložitelné příjmy
 • Maminkám na mateřské dovolené
 • Lidem, na něž byla uvalena exekuce a nemají možnost zastavit nemovitost

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč