Často kladené otázky LBBW půjčka

LBBW půjčka

Recenze LBBW

 • Bezúčelová bankovní půjčka od 50 000 Kč až do 500 000 Kč
 • Doba splatnosti je od jednoho roku až do pěti let
 • Nemusíte mít běžný účet u této banky ani nepotřebujete ručitele
 • Žadatel musí mít měsíční příjem alespoň 10 000 Kč čistého

Často kladené otázky LBBW půjčka

Otázka Odpověď
Kolik peněz si mohu od této banky půjčit? Nejnižší částka, kterou si můžete půjčit, je 50 000 Kč, naopak maximum, jenž můžete dostat, je 500 000 Kč.
Jak dlouhou dobu budu úvěr splácet? Doba splatnosti je u této půjčky v rozmezí od 12 měsíců až do 60 měsíců – přesnou dobu splácení si můžete sami nastavit podle vašich možností a potřeb.
Jakým způsobem si o půjčku mohu požádat? O úvěr si můžete zažádat hned třemi různými způsoby. Prvním z nich je online žádost přes webové stránky banky, druhou variantou je telefonická žádost na bezplatné lince 800 700 800 a konečně třetí alternativou je osobní žádost přímo na některé z poboček této bankovní instituce.
Jaké doklady budu k vyřízení úvěru potřebovat? K úspěšnému vyřízení vaší žádosti je třeba, abyste předložili dva platné doklady totožnosti, potvrzení o výši vašeho příjmu a případně i výpisy z vašeho účtu, na který vám chodí výplata. V případě osob samostatně výdělečně činných je kromě dvou dokladů totožnosti vyžadováno aktuální daňové přiznání a potvrzení o bezdlužnosti, které vydává příslušný finanční úřad.
Jak dlouho trvá vyřízení žádosti o půjčku? Výhodou této půjčky je mimo jiné i její rychlost – poté, co předložíte veškeré požadované doklady a dokumenty, bude žádost vyřízena nejpozději do 48 hodin.
Na co všechno je možné poskytnuté peníze použít? Jedná se o bezúčelovou půjčku, takže poskytnuté finance můžete použít na cokoliv chcete – účel nemusíte nijak dokládat.
Je u této půjčky vyžadováno nějaké ručení? Nic takového není potřeba, ke kladnému vyřízení vaší žádosti žádného ručitele potřebovat nebudete.
Je možné si sjednat i pojištění schopnosti splácet? Ano, pokud splňujete podmínky pro pojištění, můžete si jej sjednat a na výběr je ze dvou pojistných balíčků- ten druhý zahrnuje navíc i pojištění pro případ ztráty zaměstnání.
Jaké jsou u této půjčky úroky a RPSN? Přesný výše úrokové sazby a roční procentní sazby nákladů závisí na konkrétním nastavení půjčky – např. pokud si půjčíte 100 000 Kč na 12 měsíců, úroková sazba je od 13,49 % ročně a RPSN od 17,98 % za rok. K půjčce je účtován také zřizovací poplatek (1 000 Kč až 5 000 Kč dle výše půjčky) a měsíční poplatek za vedení úvěrového účtu.
Proč bych si měl vzít půjčku právě od LBBW (Expobank CZ)? Výhodou jsou bezesporu nižší úroky než u nebankovních společností. Plusem je také to, že si můžete půjčit až 500 000 Kč nebo to, že si lze splácení úvěru rozložit až na dobu pěti let. Velkou výhodou této půjčky je i její rychlé vyřízení. Samozřejmostí je i možnost sjednat si pojištění schopnosti splácet.

Časté překlepy

LBBV, LBW

Půjčka je určena:

 • Fyzickým osobám nad 18 let, jenž nepodnikají a mají čistý příjem min. 10 000 Kč měsíčně
 • Osobám samostatně výdělečně činným, které mají čistý příjem min. 15 000 Kč měsíčně
 • Zájemcům o výhodný bankovní úvěr bez ručitele, který lze splácet až 60 měsíců
 • Lidem, kteří si potřebují půjčit částku mezi 50 000 Kč až 500 000 Kč

Půjčka není určena:

 • Osobám, kterým ještě nebylo 18 let
 • Lidem, kteří mají příliš nízké měsíční příjmy
 • Žadatelům o úvěr, kteří potřebují půjčit jen pár tisíc nebo naopak více než 500 000 Kč
 • Zájemcům o půjčku, kteří si její splatnost potřebují rozložit na více než pět let

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč