Často kladené otázky Kredia půjčka

Kredia půjčka

Recenze Kredia půjčka

 • Rychlé SMS půjčky do 10 000 Kč
 • Doba splatnosti je 15, 22 nebo 30 dnů
 • Napoprvé si můžete půjčit jen 1 000 Kč, s každou další půjčkou se limit zvyšuje
 • Žádost o půjčku se podává jednoduše pomocí SMS zprávy

Často kladené otázky Kredia půjčka

Otázka Odpověď
Jak vysokou částku si mohu půjčit? Rychlé SMS půjčky Kredia jsou poskytovány ve výši od 1 000 Kč až do 10 000 Kč. Napoprvé si můžete půjčit pouze 1 000 Kč, s každou další půjčkou už se vám ale maximální limit o tisícovku zvyšuje. Od desáté půjčky už tak máte možnost půjčovat si až 10 000 Kč a to jednoduše odesláním jediné SMS zprávy.
Jakým způsobem si mohu o úvěr požádat? Při první žádosti o půjčku se musíte nejdříve zaregistrovat na webových stránkách www.kredia.cz a pak si žádost podáte pomocí esemesky. Ještě před poskytnutím první půjčky vám bude odeslána písemná smlouva a ověřovací kód, po jeho potvrzení vám budou peníze odeslány na účet.
Když nemám kredit, můžu si podat žádost i jinak než esemeskou? Ano, pokud nebudete mít kredit, můžete si požádat o půjčku i online, případně po telefonu na lince 910 254 907.
Za jak dlouho mi budou peníze vyplaceny na účet? U první žádosti o půjčku vám peníze mohou být vyplaceny až po potvrzení ověřovacího kódu. U dalších žádostí je po schválení půjčky výplata během několika minut.
Do kdy nejpozději budu muset půjčku splatit? Půjčku musíte splatit vždy nejpozději do dne splatnosti, který jste v žádosti vybrali (tedy do 15, 22 nebo 30 dnů).
Mohu půjčku splatit i předčasně? Jak to bude potom s poplatkem? Ano, půjčku můžete splatit i dříve, nicméně poplatek za ni zůstane stejný, jako kdybyste ji uhradili v den splatnosti.
Mohu si splatnost půjčka nechat prodloužit? Pokud ano, kolik mě to bude stát? Možné to je, ale v takovém případě musíte kontaktovat společnost Inkasso Servis s.r.o. a domluvit se s ní na prodloužení. Za to je každopádně účtován poplatek 350 Kč.
Mohu půjčku zaplatit i složenkou, nebo pouze převodem z účtu? Půjčku můžete uhradit nejen bezhotovostním bankovním převodem, ale také vkladem na pobočce banky nebo i poštovní poukázkou. Přesné informace k úhradě najdete na faktuře, která vám bude doručena e-mailem nebo klasickou poštou.
Umožňuje společnost Kredia i vytvoření splátkového kalendáře? Ano, ale i v tomto případě se musíte obrátit na společnost Inkasso Servis s.r.o. Splátkový kalendář je ale možné rozložit maximálně do tří splátek a je třeba uhradit také příslušný poplatek.
Proč bych si měl vzít půjčku zrovna od společnosti Kredia? Hlavní výhodou půjček Kredia je především jejich rychlost a jednoduchost. Od druhé půjčky stačí pouze jediná esemeska a peníze máte během několika minut na svém účtě. Pokud hledáte opravdu rychlou a snadnou půjčku, Kredia patří v tomto ohledu mezi absolutní špičku.

Časté překlepy

credia

Půjčka je určena:

 • Pro ty, co chtějí půjčit jen malou částku do 10 000 Kč
 • Pro ty, co potřebují půjčku jen na krátkou dobu do jednoho měsíce
 • Pro ty, co si chtějí půjčit snadno a rychle pomocí SMS zprávy
 • Pro osoby starší 18 let s českým občanstvím

Půjčka není určena:

 • Lidem, kteří potřebují půjčit více než 10 000 Kč
 • Lidem, kteří potřebují úvěr s delší dobou splatnosti
 • Lidem, kteří mají u společnosti Kredia neuhrazený dluh
 • Lidem, kterým ještě nebylo 18 let nebo nejsou občany ČR

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč