Často kladené otázky Kouzelná půjčka

Kouzelná půjčka

Recenze Kouzelná půjčka

 • Vysoká první půjčka až 10 000 Kč
 • Nebankovní půjčka až do 50 000 Kč
 • Možnost nechat si uhradit účty
 • Rychlé vyřízení žádosti do 60 minut
 • Až 50 % sleva na úrocích

Často kladené otázky Kouzelná půjčka

Otázka Odpověď
Jak vysokou půjčku mohu dostat? Hned napoprvé si můžete požádat až o 10 000 Kč. V případě opakovaných půjček se maximum zvyšuje a můžete dostat půjčku až do výše 50 000 Kč.
Jak dlouho se Kouzelná půjčka splácí? Jedná se o krátkodobou nebankovní půjčku a proto i doba splatnosti je relativně krátká. Můžete si ji sami nastavit a od 2 do maximálně 30 dní. Na delší časové období půjčka poskytována není.
Jak dlouho bude trvat, než bude moje žádost o úvěr vyřízena? Schvalování žádostí je velmi rychlé a vaše žádost o půjčku tak bude vyřízena do pouhých 60 minut. Hned poté pak budou peníze (v pracovní době) převedena na Váš bankovní účet.
Převádějí se peníze na účet i během víkendů nebo svátků? Bohužel, převody peněz probíhají pouze v provozní době jednotlivých bank a tak nejsou odesílány během víkendů, svátků nebo v noci. Veškeré převody jsou tak realizovány pouze v pracovní dny v době od 9 do 17 hodin.
Jaké doklady musím k žádosti o půjčku předložit? K žádosti o Kouzelnou půjčku nemusíte předkládat žádné doklady.
Mohu si nechat proplatit i více složenek, nebo pouze jednu? Ano, můžete si nechat zaplatit i více faktur, jedinou podmínkou je, aby celková částka na těchto fakturách nebyla vyšší než vaše půjčka.
Když nemám bankovní účet, mohu si peníze nechat poslat k někomu jinému? Bohužel to možné není. Jednou ze základních podmínek, které musíte splňovat, aby Vám byl úvěr poskytnut, je vlastnictví bankovního účtu. Pokud jej tedy nemáte, půjčku nemůžete dostat.
Je možné nechat si splatnost půjčky prodloužit? Ano, pokud nejste schopni splatit svoji půjčku v řádném termínu, můžete požádat o její prodloužení. Maximální doba, o kterou lze úvěr prodloužit, je 30 dnů.
Umožňuje Kouzelná půjčka v případě potřeby i splátkový kalendář? Ano, jestliže Vám nebude stačit ani prodloužení půjčky o 30 dnů, je zde možnost individuálního splátkového kalendáře. V takovém případě si můžete i sami navrhnout výši měsíčních splátek, tak, abyste byli schopni dostát svému závazku.
V čem je Kouzelná půjčka lepší než její konkurence? Mezi hlavní výhody patří zejména vysoký limit u první půjčky, kdy je možno získat až 10 000 Kč. Stejně tak i opakované půjčky mají vyšší maximální částku, než u jiných poskytovatelů krátkodobých půjček, v tomto případě až 50 000 Kč. Další výhodou, kterou jiné společnosti nenabízejí, je možnost proplacení vašich faktur. Za zmínku stojí také velmi atraktivní věrnostní program s různými slevami a dárky pro stálé klienty.

Časté překlepy

kouzelné půjčky

Půjčka je určena:

 • Pro ty, kteří hledají rychlou nebankovní půjčku, kterou si lze snadno vyřídit online
 • Pro ty, kteří potřebují rychle zaplatit svoji fakturu nebo složenku
 • Pro ty, kteří si půjčují opakovaně – mohou tak využít atraktivní věrnostní program
 • Pro ty, který mají stálý příjem a nebyla na ně uvalena exekuce nebo insolvence

Půjčka není určena:

 • Těm, kteří hned napoprvé potřebují půjčit více než 10 000 Kč
 • Těm, kteří hledají spíše dlouhodobou půjčku
 • Těm, kteří nemají trvalý příjem, nebo jsou v exekuci či insolvenci
 • Těm, kteří nemají vlastní bankovní účet

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč