Často kladené otázky Klaplo.to

Klaplo.to

Recenze Klaplo.to

 • Nová půjčka, určená na zaplacení různých faktur a složenek
 • Sjednává se prostřednictvím mobilní aplikace na Android a iOS
 • Rychlé vyřízení žádostí, nízké poplatky i úrokové sazby

Často kladené otázky Klaplo.to

Otázka Odpověď
K čemu je tato půjčka vlastně určená? Jedná se o rychlou mikropůjčku, která slouží k tomu, aby si jejím prostřednictvím mohli lidé půjčit peníze na zaplacení nejrůznějších složenek nebo faktur – vše prostřednictvím moderní aplikace pro smartphony s operačními systémy iOS a Android.
Dá se získat i osobně nebo jinak, než přes aplikaci? Ne, půjčku lze získat pouze přes aplikaci. Ta je ale zdarma a její používání vás nebude stát ani korunu. I pokud nejste příliš technicky zdatní, nemusíte se toho bát – používání aplikace Klaplo.to je snadné a zvládne jej i začátečník.
Nemám smartphone – lze půjčku vyřídit i přes klasický telefon? Bohužel ne, jedinou možností je pouze již zmíněná aplikace.
Je stažení aplikace Klaplo.to nějak zpoplatněno? Ne, aplikace je k dispozici zdarma na příslušných internetových obchodech, tedy na Google Play a na App Store, použít lze i QR kód.
Jaká je maximální částka, kterou lze získat na uhrazení složenky či faktur? Maximum je 10 000 Kč, samozřejmě si ale můžete nechat proplatit i nižší částku – záleží na vás, co přesně potřebujete proplatit.
Je u tohoto produktu možnost odkladu splátky na pozdější termín? Splatnost je vždy maximálně do 31 dní. Nicméně prodloužení je možné, podobně jako u jiných mikropůjček. U Klaplo.to je možnost prodloužení splatnosti o dalších 31 dnů.
Jak dlouho asi vyřízení půjčky trvá? Klaplo.to patří mezi rychlé úvěrové produkty, sjednání je tak obvykle otázkou pouhopouhých tří minut. Půjčka je tak vhodná i pro ty, jenž hodně spěchají a nemohou si dovolit dlouho čekat na posouzení žádosti.
Jak je to zde s úroky a poplatky? Nebude mě to stát zbytečně mnoho peněz? Poplatky a úrokové sazby jsou zde pevně stanovené, takže se nemusíte bát, že byste nevěděli, kolik vás půjčka bude stát. Stálí zákazníci pak navíc při každé další půjčce získají další slevu na úrocích, takže je půjčka vyjde levněji. Podmínkou ale je, aby spláceli včas, jinak jim nárok na slevu zanikne.
Je tato aplikace bezpečná? Tuto firmu neznám a mám z toho trochu obavu. Klaplo.to patří mezi novější projekty, ale v žádném případě není důvod k jakýmkoliv obavám. Jde o naprosto bezpečnou, prověřenou a spolehlivou půjčku a žádné nebezpečí zde nehrozí. Navíc stejně nemusíte nic platit předem, vše je zcela transparentní a férové.
Proč bych měl využít zrovna této nabídky od Klaplo.to? Pokud jste tím, na koho poskytovatel cílí, tedy potřebujete proplatit fakturu či složenku do 10 000 Kč, tato služba je pro vás naprosto ideální a na českém trhu unikátní. Výhodou je i vyřízení přes moderní aplikaci, nízké poplatky a úroky nebo slevy pro všechny stálé klienty. Klaplo.to se vám rozhodně vyplatí.

Půjčka je určena:

 • Těm, jenž potřebují rychle a snadno uhradit nějakou fakturu či složenku
 • Lidem, kteří potřebují zaplatit nedoplatek co nejrychleji
 • Zájemcům, jimž stačí půjčit částku do 10 000 Kč
 • Těm, kteří mají chytrý telefon, vlastní účet a pravidelný příjem

Půjčka není určena:

 • Lidem, co nemají chytrý mobilní telefon (půjčka se realizuje jen přes mobilní aplikaci)
 • Těm, kteří potřebují klasický spotřebitelský úvěr
 • Zájemcům o proplacení složenky či faktury nad 10 000 Kč
 • Lidem bez bankovního účtu, bez stálých příjmů, v insolvenci, exekuci apod.

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč