Často kladené otázky Kimbi

Kimbi

Recenze Kimbi

 • Nová flexibilní nebankovní půjčka od společnosti Zaplo Finance
 • Výše úvěru je od 10 000 Kč až do 60 000 Kč
 • Splácení si můžete rozložit na 3 měsíce až 2 roky

Žádost o půjčku

Často kladené otázky Kimbi

Otázka Odpověď
Kde si mohu o půjčku Kimbi požádat? O úvěr si můžete zažádat na internetu, konkrétně na stránkách www.kimbi.cz, kde si vyplníte registrační formulář a nastavíte požadovanou výši a délku půjčky.
Co vše budu k vyřízení této půjčky potřebovat? K vyřízení je třeba mít dva platné doklady totožnosti – občanský průkaz a ještě druhý doklad. Musíte také mít mobilní telefon a vlastní bankovní účet – obojí se v průběhu žádosti ověřuje (SMS verifikace a identifikační poplatek).
Na jak dlouho si můžu rozložit splácení, když si půjčím jen 10 000 Kč? U nejnižší půjčky 10 000 Kč si můžete nastavit její splatnost na tři až šest měsíců. U vyšších úvěrů už je ale splatnost i delší, maximum je 24 měsíců u půjček od 17 500 Kč.
Dá se půjčka i prodloužit, když se stane, že nebudu mít na splátku? Ano, o prodloužení splatnosti si můžete požádat jednoduše prostřednictvím vašeho online účtu u Kimbi.
Je možné půjčku vyplatit i v hotovosti na ruku, případně složenkou? Bohužel ne, půjčka se vyplácí výhradně bezhotovostním bankovním převodem a pouze na účet klienta. Pokud nemáte vlastní účet, nemůžete tuto půjčku získat.
Musím nějak prokazovat, na co peníze z úvěru použiji? Nemusíte, půjčka Kimbi je neúčelová, takže na co ji použijete, záleží pouze na vás.
Jaká je u této půjčky RPSN a úroková sazba? Roční procentní sazba nákladů i úroková sazba se odvíjí podle výše úvěru a doby jeho splatnosti – přesnou výši si můžete snadno zjistit na úvěrové kalkulačce. RPSN začíná na 78,90 %, roční úroková sazba začíná na 59 procentech.
Proč musím nejdříve uhradit poplatek, abych mohl půjčku dostat? Je to z toho důvodu, že půjčku mohou získat pouze lidé s vlastním bankovním účtem. Poplatek je ale čistě pro účely ověření, navíc jde pouze symbolickou částku ve výši jednoho haléře.
Mohou si půjčku Kimbi sjednat i lidé s jiným občanstvím? Bohužel ne, aktuálně je půjčka Kimbi určena pouze zájemcům, kteří mají občanství České republiky.
Proč bych si měl ze všech nebankovních úvěrů vybrat zrovna půjčku Kimbi? Důvodů je celá řada – např. možnost prodloužení splatnosti úvěru, dlouhá splatnost i při nižších částkách, vysoká flexibilita půjčky nebo pohodlné vyřízení přes internetové stránky. Důležitým faktorem je také serióznost projektu, půjčku totiž poskytuje známá úvěrová společnost Zaplo Finance.

Časté překlepy

kymbi, kimby

Půjčka je určena:

 • Českým občanům starším 18 let
 • Lidem s vlastním bankovním účtem
 • Žadatelům, kteří mají stálý příjem
 • Těm, kteří hledají půjčku do 60 000 Kč a nemohou si vzít úvěr v bance

Půjčka není určena:

 • Zájemcům, kterým doposud nebylo ani 18 let
 • Cizím státním příslušníkům
 • Žadatelům, kteří nemají vlastní bankovní účet
 • Těm, jenž nemají žádný trvalý příjem nebo mají velmi špatnou platební historii