Často kladené otázky Kesh

Kesh

Recenze Kesh

 • Bankovní úvěr od České spořitelny, s nízkou úrokovou sazbou od 6,9 % ročně
 • Úvěrový rámec je od 1 000 Kč až do 800 000 Kč
 • Doba splácení půjčky je od jednoho roku až po deset let

Často kladené otázky Kesh

Otázka Odpověď
Jakým způsobem si mohou žádost o Kesh Půjčku podat? Žádosti o tento úvěr se podávají přes internet, konkrétně pak na webových stránkách www.kesh.cz. Na nich si vyplníte žádost a následně vám zavolá operátor.
O jak vysoký úvěr si lze požádat? Kesh Půjčka má úvěrový rámec od 1 000 Kč do 800 000 Kč.
Na jak dlouhé období se dají rozložit splátky tohoto úvěru? Minimální doba splácení je 12 měsíců, naopak maximum je 120 měsíců.
Je k vyřízení půjčky nutná návštěva pobočky, nebo lze vše vyřídit přes internet? Pokud jste klientem České spořitelny, nikam chodit nemusíte a vše si vyřídíte kompletně online. Jste-li klientem kterékoli jiné banky, budete muset jít smlouvu podepsat na pobočce České spořitelny – můžete si ale vybrat kteroukoliv pobočku této banky.
Dá se půjčka vyplatit i v hotovosti na ruku nebo složenkou na poštu? Bohužel ne, Kesh Půjčka se dá vyplatit pouze převodem na bankovní účet žadatele.
Platí se nějaký poplatek za sjednání půjčky, případně za vedení úvěrového účtu? Ne, vyřízení půjčky je zcela zdarma, stejně tak i vedení úvěrového účtu je poskytováno bezplatně.
Budu muset předkládat nějaké potvrzení o příjmu? Ne, u této půjčky se žádná potvrzení o příjmech nevyžadují. Je ale nutné doložit výpis z vašeho bankovního účtu, na nějž vám chodí pravidelný příjem.
Mohou Kesh Půjčku získat i maminky na mateřské nebo důchodci? Ano, mohou, ale musejí mít podporu na mateřské nebo důchod zasílaný na účet a musejí doložit výpis z tohoto účtu (v elektronické podobě).
Mám šanci na schválení žádosti, když mám z minulosti záznam v registru SOLUS? Bohužel ne, půjčka je určena pouze lidem, kteří žádné záznamy v registrech dlužníků nemají. To ale platí i u všech ostatních bankovních úvěrů, Kesh Půjčka v tomto směru není žádnou výjimkou.
Proč bych si měl ze všech úvěrů na trhu vybrat právě Kesh Půjčku? Předností tohoto úvěrového produktu je celá řada, za všechny můžeme jmenovat např. nízkou úrokovou sazbu, žádné poplatky za sjednání úvěru ani za vedení účtu, rychlé vyřízení žádosti atd. Kesh Půjčku navíc poskytuje přímo Česká spořitelna, takže se jedná o 100% bezpečný a spolehlivý úvěr.

Půjčka je určena:

 • Plnoletým osobám, které mají zájem o bankovní úvěr
 • Lidem, kteří potřebují vyšší částku s delší dobou splatnosti
 • Zaměstnancům, důchodcům i maminkám na mateřské dovolené
 • Žadatelům, kteří mají dostatečný a prokazatelný měsíční příjem

Půjčka není určena:

 • Zájemcům, kterým ještě nebylo 18 let nebo byli zbaven svéprávnosti
 • Lidem, kteří nemají vlastní bankovní účet
 • Zájemcům o úvěr, kteří jsou v registru dlužníků nebo na ně byla uvalena exekuce
 • Těm, kteří potřebují půjčit jen pár tisíc do nejbližší výplaty

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč