Často kladené otázky Karlova půjčka

Karlova půjčka

Recenze Karlova půjčka

 • Agregátor rychlých půjček, které poskytují nebankovní společnosti
 • Vybrat si můžete buď malou a krátkodobou půjčku nebo větší dlouhodobý úvěr
 • Malá půjčka je maximálně do 4 500 Kč se splatností do 30 dní

Často kladené otázky Karlova půjčka

Otázka Odpověď
Která společnost tuto půjčku poskytuje? Webové stránky Karlovy půjčky jsou pouze agregátorem, který zprostředkovává úvěry od různých společností. Půjčku vám tak poskytne některá z partnerských úvěrových společností, které běžně úvěry nabízejí.
Jak vysokou částku si mohu půjčit? Pokud máte zájem jen o malou půjčku do výplaty, můžete si požádat o úvěr od 500 Kč do 4 500 Kč. V případě, že potřebujete vyšší částku, máte možnost zažádat si o vyšší úvěr, který je až do 250 000 Kč.
Jaká je u Karlovy půjčky délka splácení? U malé půjčky do 4 500 Kč je maximální doba splatnosti 30 dní, u vyšších úvěrů už je samozřejmě splatnost delší – její přesná délka závisí na daném poskytovateli, který vám půjčku nabídne.
Dá se žádost o Karlovu půjčku podat i po telefonu nebo osobně? Bohužel ne, vzhledem k tomu, že se jedná pouze o agregátor půjček, musíte si žádost vyplnit na internetových stránkách. Žádost je ale nezávazná, takže pokud by vám následná nabídky půjčky nevyhovovala, nemusíte jí využít.
Je tato půjčka účelová, nebo se dají peníze využít na cokoliv? Karlova půjčka je bezúčelová, poskytnuté finance tak můžete použít na cokoliv budete chtít.
Jak dlouho trvá vyřízení úvěru? Obvykle jsou peníze vyplaceny do 24 hodin od podpisu úvěrové smlouvy, přesné podmínky a doba vyřízení se ale může u jednotlivých úvěrových společností lišit. Bližší informace vám poskytnou na informační lince nebo mailu dané firmy, jež vám půjčku nabídne.
Jaká je u Karlovy půjčky výše úroků a RPSN? Žádná fixní sazba zde uvedena není, protože jde pouze o agregátor půjček. Záleží tedy na tom, od které úvěrové společnosti nabídku na úvěr dostanete. Často jsou ale nabízeny akční půjčky se speciálními zvýhodněnými sazbami.
Určitě se nejedná o podvod? Už se mi jednou stalo, že jsem místo půjčky přišel o peníze. Tentokrát se ničeho takového bát nemusíte, Karlova půjčka rozhodně podvod není. Stránka zprostředkovává úvěry od nebankovních společností a spolupracuje se seriózními poskytovateli.
V čem se Karlova půjčka liší od běžných nebankovních půjček? Rozdíl je v tom, že nejde o samostatný úvěrový produkt, ale pouze o webový projekt, který zprostředkovává půjčky od jiných úvěrových společností.
Proč bych si měl vyplnit žádost o úvěr zrovna na webu Karlovy půjčky? Výhodou je především to, že nemusíte vyplňovat řadu žádostí u různých nebankovních společností, ale na základě jediného vyplněného formuláře získáte nejvhodnější nabídku, která by měla nejlépe vyhovovat vašim potřebám.

Půjčka je určena:

 • Fyzickým osobám starším 18 let
 • Lidem, kteří mají zájem o nebankovní půjčku
 • Těm, kteří mají stálý příjem, z něhož jsou schopni půjčku splácet
 • Zájemcům o rychlý úvěr, který lze sjednat přes internet

Půjčka není určena:

 • Všem, kteří ještě nejsou plnoletí
 • Zájemcům o úvěr ve vyšší částce, než je 250 000 Kč
 • Lidem, jenž nemají vůbec žádný příjem
 • Těm, kteří si chtějí půjčku sjednat osobně na pobočce úvěrové společnosti

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč