Často kladené otázky JD Money

JD Money

Recenze JD Money

 • diskrétní nebankovní půjčka od 3 000 Kč do 20 000 Kč
 • doba splácení úvěru je 26 týdnů
 • Lze si vybrat mezi výplatou peněz na účet nebo v hotovosti na pobočce v Brně

Často kladené otázky JD Money

Otázka Odpověď
O jak velký úvěr si u této společnosti mohu požádat? Minimální výše úvěru od společnosti JD Money je 3 000 Kč, naopak maximální částka je 20 000 Kč.
Jak dlouhá je splatnost tohoto úvěru? Dobu splatnosti si nelze nastavit individuálně, vždy se půjčku splácí 26 týdnů. Podle toho, kterou variantu půjčky si zvolíte, splácíte buď každý týden (celkem 26 splátek) nebo jednou za dva týdny (celkem 13 splátek).
Co vše budu potřebovat, abych si mohl podat žádost? Především musíte dva platné doklady totožnosti – občanský průkaz a ještě jeden doklad. Dále je pak potřeba doložit příjmy – konkrétní požadované dokumenty závisejí na tom, jaký typ příjmu máte (např. u zaměstnání pracovní smlouvu a výplatní pásky, u podnikání živnostenský list atd.).
Dá se půjčku získat i v hotovosti? Pokud ano, tak na jakých místech? Ano, půjčku JD Money lze proplatit i v hotovosti na ruku – je to ale možné pouze v sídle firmy, které se nachází v Brně na adrese Příkop 843/4.
Musí se za vyřízení půjčky platit nějaký poplatek? Ne, žádné poplatky zde nejsou, hradí se pouze pravidelné splátky.
Jaké jsou u tohoto úvěru úroky? Zápůjční úroková sazba je zde poměrně vysoká, v případě půjčky bez zajištění činí rovných 125 %, u půjčky se zajištěním pak 91,2 %. Ještě mnohem vyšší je ale RPSN – 367,5 % u půjčky se zajištěním, u varianty bez zajištění pak dokonce 605,3 %.
Není zde vyžadováno nějaké ručení nebo zástava? Požadováno to není, můžete si zvolit variantu bez zajištění, pak je půjčka o něco dražší. V případě, že poskytnete zástavu ve formě movité věci, budete mít úvěr levnější.
Je tato půjčku opravdu rychlá? Potřeboval bych peníze pokud možno ihned. Ano, JD Money patří mezi velmi rychlé nebankovní úvěry, operátor by vás měl kontaktovat do několika minut po odeslání vyplněné žádosti. Ještě rychleji pak můžete mít půjčku vyřízenou, pokud si pro ni zajdete do pobočky JD Money v Brně.
Půjčku už mám, ale zrovna nemám peníze na splátku. Co mám dělat? Taková situace je velmi nepříjemná, ale je třeba ji okamžitě řešit – zavolat na klientskou linku 605 484 888 a domluvit se na vhodném řešení. V opačném případě vám totiž mohou hrozit nepříjemné sankce.
Proč bych si měl požádat o půjčku zrovna u společnosti JD Money? K hlavním plusům této půjčky patří zejména snadné vyřízení, rychlost nebo výplata peněz na ruku přímo v brněnské pobočce firmy. Půjčka je prověřená a spolehlivá, nemusíte u ní platit nic předem a žádné nebezpečí podvodu zde nehrozí.

Půjčka je určena:

 • Lidem starším 18 let, kteří mají zájem o menší úvěr
 • Těm, kteří jsou schopní půjčku včas a řádně splácet
 • Těm, jenž mají zájem o půjčku, kterou lze vyplatit v hotovosti
 • Lidem, kteří nemohou získat úvěr v bance, ale nutně potřebují půjčit

Půjčka není určena:

 • Mladým lidem, kteří zatím nedosáhli věku 18 let
 • Těm, jenž potřebují půjčit více než 20 000 Kč
 • Zájemcům zcela bez příjmů a bez možnosti poskytnout nějaké zajištění
 • Lidem, kteří nemají české občanství

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč