Často kladené otázky IMMO Leasing

IMMO Leasing

Recenze IMMO Leasing

 • Vysoké nebankovní úvěry se zástavou nemovitosti
 • Spotřebitelskou půjčku lze získat i pro financování bydlení
 • Úvěr je vhodný i pro tzv. rizikové klienty

Často kladené otázky IMMO Leasing

Otázka Odpověď
Jak vysoké úvěry společnost IMMO Leasing poskytuje? IMMO Leasing se zaměřuje na poskytování a zprostředkování vysokých nebankovních úvěrů, minimální výše jedné půjčky je tak 250 000 Kč. Maximum pak závisí především na hodnotě nemovitosti, kterou bude úvěr zajištěn.
Je možné získat i půjčku bez ručení nemovitostí? Ne, úvěr od IMMO Leasing lze získat pouze na základě zajištění vhodnou nemovitostí.
Jaké typy nemovitostí mohou sloužit jako zajištění? Může se jednat o různé druhy nemovitostí – např. domy, byty, komerční objekty, stavební pozemky, ale třeba i rozestavěné nemovitosti nebo jiné stavby.
Je možné půjčku splatit i předčasně? Ano, je možné se domluvit na podmínkách smlouvy tak, abyste mohli půjčku splatit i dříve bez zbytečně vysokých nákladů.
Platí se za vyřízení žádosti o úvěr nějaké poplatky? Podle sazebníku na internetových stránkách společnosti IMMO Leasing je žádost o úvěr zdarma, nicméně za vydání závazného příslibu je poplatek 1 000 Kč a za zpracování úvěrové dokumentace se účtuje poplatek individuálně. Na přesné podmínky se proto raději zeptejte předem.
Dá se půjčka od IMMO Leasing sjednat i na kratší období? Ano, úvěr si můžete sjednat i s krátkodobou splatností do 24 měsíců, není nutné brát si dlouhodobý úvěr.
Jak se tento úvěr splácí? Půjčky od společnosti IMMO Leasing se splácejí formou pravidelných měsíčních splátek podle předem dohodnutého splátkového kalendáře. Ten se dá v případě potřeby nastavit i individuálně, záleží na domluvě a možnostech klienta.
Jak je na tom půjčka od IMMO Leasing s úrokovými sazbami? V sazebníku ani úvěrové kalkulačce na webu půjčky přesné informace o úrocích nejsou, případnou výši měsíčních splátek si můžete orientačně zjistit pomocí zmíněné kalkulačky na webu IMMO Leasing. Přesná výše úroků závisí na více faktorech – např. na tom, zda se jedná o spotřebitelskou nebo podnikatelskou půjčku, na hodnotě nemovitosti nebo na výši příjmů žadatele.
Na co mohu peníze z tohoto úvěru použít? Půjčku si od IMMO Leasing můžete sjednat bud účelovou na financování bydlení nebo neúčelovou, kterou pak lze použít na cokoliv. IMMO Leasing se zabývá i vyplácením exekucí, což je další možnost, na co lze úvěr využít.
Proč bych si měl žádost o půjčku podat zrovna u společnosti IMMO Leasing? Velkou předností úvěrových produktů od této společnosti je jejich dostupnost i pro výrazně rizikové klienty, kteří by u jiných poskytovatelů půjček úvěr nedostali. Šanci na schválení žádosti tak mají i lidé, jenž mají třeba záznam v registru nebo exekuci na nemovitost.

Půjčka je určena:

 • Pro ty, jenž potřebují vysokou půjčku a mohou za ni ručit nemovitostí
 • Pro zájemce o úvěr, kterým jinde půjčku odmítli poskytnout
 • Pro podnikatele, jenž potřebují peníze pro svoji činnost
 • Pro ty, jenž potřebují vyplatit exekuci

Půjčka není určena:

 • Všem osobám, které ještě nedosáhly věku 18 let
 • Lidem, kteří potřebují půjčit méně než 100 000 Kč
 • Těm, kteří nemohou za půjčku ručit žádnou nemovitostí
 • Zájemcům o malou a rychlou půjčku do výplaty

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč