Často kladené otázky Hyperfinance

Hyperfinance

Recenze Hyperfinance

 • Úvěr od 500 Kč až do 250 000 Kč
 • Srovnání různých druhů půjček
 • Doba splatnosti až 84 měsíců
 • Žádosti o úvěr jsou nezávazné

Žádost o půjčku

Často kladené otázky Hyperfinance

Otázka Odpověď
Jaké druhy půjček na stránkách Hyperfinance najdu? Portál Hyperfinance nabízí srovnání několika různých typů půjček – najdete zde půjčky bankovní, nebankovní a také rychlé SMS půjčky, vhodné např. tehdy, když vám chybí peníze pár dní před výplatou.
Jaké informace o půjčkách tento web poskytuje? U každého zprostředkovatele půjček, který má na tomto webu svůj profil, jsou všechny základní informace o úvěru – tedy jeho minimální a maximální výše, doba splatnosti, podmínky zprostčedkování půjčky, potřebné doklady, příklad úroků a poplatků atd. Najdete zde tedy všechny důležité údaje k tomu, abyste si mohli vybrat podle vašich požadavků.
Jak si mohu podat žádost o půjčku? Žádost o úvěr si můžete podat úplně jednoduše přímo ze stránek Hyperfinance. Stačí si jen vybrat zprostředkovatele půjčky a vyplnit krátký online formulář se žádostí.
Mohu si podat i více žádostí naráz? Ano, žádosti o úvěr na Hyperfinance jsou nezávazné, takže si jich klidně můžete vyplnit i více a teprve později se rozhodnout, se kterou společností smlouvu uzavřete.
Jakým způsobem sjednání půjčky probíhá? Nejdříve si vyplníte žádost a poté počkáte, až se vám pracovník ozve. S ním proberete detaily Vaší žádosti a pokud bude vše v pořádku a úvěr vám bude schválen, nic nebrání tomu, aby mohly být peníze zaslány na váš účet. U různých zprostředkovatelů jsou ale jiné podmínky – např. u mikropůjček je vyřízení rychlejší, u vysokých úvěrů jsou obvykle vyžadovány různé doklady, potvrzení atd.
Mohu si na těchto stránkách podat i žádost o konsolidaci? Ano, i zájemci o výhodné sloučení půjček si zde mohou podat žádost. Stačí jen vyplnit nezávazný online formulář a připravit si požadované doklady.
Jaké další služby Hyperfinance nabízejí? Kromě půjček se na stránkách nacházejí také informace o vybraných bankách, o různých typech pojištění, srovnání nabídek elektřiny a plynu a řada dalších rubrik z oblasti financí.
V čem spočívá největší výhoda webu Hyperfinance? Hlavní výhodou tohoto internetového portálu je to, že nabízí přehledné srovnání různých půjček, takže si můžete na jednom místě porovnat nabídky různých zprostředkovatelů a vybrat si tu nejvýhodnější. Velkým plusem je také to, že jsou zde jak mikropůjčky, tak i větší nebankovní i bankovní úvěry.

Časté překlepy

hyperiafinance, hiperfinance

Půjčka je určena:

 • Pro ty, kteří si chtějí půjčit peníze, ale nejsou rozhodnutí od jaké společnosti
 • Pro ty, kteří zvažují výběr mezi bankovními i nebankovními půjčkami
 • Pro ty, kteří potřebují poradit, jaká půjčka pro ně bude nejvíce vhodná
 • Pro ty, kteří hledají přehledný a kvalitní srovnávač úvěrů

Půjčka není určena:

 • Pro osoby mladší 18 let, kteří dostat půjčku nemohou
 • Pro ty, kteří už jsou rozhodnutí a žádná srovnání je nezajímají
 • Pro ty, kteří nemají žádné příjmy, ze kterých by mohli případný úvěr splatit
 • Pro ty, kteří si chtějí vše vyřídit jen osobně a nepoužívají internet