Často kladené otázky Hit Partners

Hit Partners

Recenze Hit Partners

 • Nebankovní půjčky od 300 000 Kč do 22 000 000 Kč
 • Splácení úvěru si můžete rozložit až na dobu 20 let
 • Půjčka je poskytována pouze na základě ručení nemovitostí
 • Nízké úrokové sazby

Často kladené otázky Hit Partners

Otázka Odpověď
Kde si mohu žádost o půjčku podat? Žádost o úvěr si můžete vyplnit přímo na internetových stránkách společnosti Hit Partners, nebo na nich jen zadejte vaše kontaktní údaje a ozve se vám zástupce této společnosti. Využít můžete i bezplatnou infolinku, případně mailový kontakt.
Jak vysoké částky je možné si půjčit? U nebankovního úvěru se jedná o půjčky od 300 000 Kč až do 22 000 000 Kč, záleží ale samozřejmě na hodnotě zastavené nemovitosti a dalších okolnostech.
Na jak dlouhé období se dají rozložit splátky úvěru? Jedná se o dlouhodobý nebankovní úvěr, splácení si tak u této půjčky můžete nechat rozložit až na dobu 20 let.
Musí se dokládat účel úvěru nebo mohu peníze použít na cokoliv? Záleží na konkrétní situaci, obecně ale může být tato půjčku účelová (např. na refinancování hypotéky, nákup nové nemovitosti nebo zpětné proplacení kupní ceny) i neúčelová. Více informací vám sdělí úvěrový poradce společnosti Hit Partners.
Mohu půjčku dostat i bez zástavy nemovitosti? Příjem mám vysoký. Bohužel, v tomto případě to možné není. U nebankovního úvěru Hit Partners je záruka nemovitostí hlavní podmínkou.
Jaké osobní doklady budu k vyřízení žádosti potřebovat? Určitě budete potřebovat váš občanský průkaz, případně i druhý osobní doklad a k úplnému vyřízení bude třeba předložit i dokumenty o nemovitosti, kterou budete za poskytnutou půjčku ručit.
Jaké další dokumenty si mám připravit? Obvykle je nutné mít např. nabývací titul, pojištění nemovitosti a další dokumenty. V případě, že budete mít zájem o konsolidaci nebo refinancování, budete potřebovat i dokumenty k vašim stávajícím úvěrům.
Jaké jsou aktuální úrokové sazby u této půjčky? U nebankovního úvěru začínají roční úrokové sazby již na 5,99 %, jedná se ale pouze o orientační číslo – přesnou kalkulaci vám řekne úvěrový poradce Hit Partners.
Je úvěr vhodný i na splacení mých stávajících půjček? Určitě ano, běžně se tato půjčka používá jako konsolidace stávajících úvěrů, případně refinancování hypotéky. Díky nízkým úrokům navíc můžete spoustu peněz ušetřit.
Proč bych si měl půjčit zrovna od společnosti Hit Partners? Důvodů, proč si zažádat o půjčku u Hit Partners je celá řada – např. nízké úrokové sazby, možnost půjčit si i hodně vysoké částky, dlouhá doba splatnosti, dostupnost i pro klienty se záznamem v registru dlužníků atd. Nebankovní úvěr od Hit Partners je rozhodně dobrou volbou.

Časté překlepy

hit partner

Půjčka je určena:

 • Pro osoby starší 18 let, které mohou ručit nemovitostí
 • Pro ty, co mají zájem o úvěr, ale nesplňují přísné bankovní požadavky
 • Těm, co potřebují opravdu vysokou půjčku s delší dobou splácení
 • Těm, kteří chtějí výhodnou nebankovní půjčku s nízkými úroky

Půjčka není určena:

 • Lidem mladším 18 let nebo žadatelům bez potřebných osobních dokladů
 • Zájemcům, kteří nemohou ručit žádnou nemovitostí
 • Těm, co chtějí pouze malou a krátkodobou půjčku
 • Žadatelům, jenž by úvěr neměli z čeho splácet

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč