Často kladené otázky HOT půjčka

HOT půjčka

Recenze HOT půjčka

 • Nebankovní půjčky od 10 000 Kč až do 500 000 Kč
 • Doba splácení úvěru je od 24 do 84 měsíců
 • Do jednoho měsíce máte možnost půjčku zrušit

Často kladené otázky HOT půjčka

Otázka Odpověď
Jak vysoký úvěr je možné získat? Minimální výše půjčky je 10 000 Kč, naopak maximální hranice úvěru je nastavena na 500 000 Kč.
Jak je to u této půjčky s dobou splácení? Splácení úvěru si lze rozložit na dobu 24 až 84 měsíců.
Do kdy nejpozději je možné půjčku zrušit? Do jednoho měsíce – jednou z velkých předností HOT půjčky je možnost vzít si ji na měsíc na zkoušku.
Hrozí mi nějaká pokuta, když budu chtít půjčku splatit předčasně? Žádné sankce vám nehrozí, úvěr můžete kdykoliv splatit celý a žádná pokuta vám za to účtována nebude.
Dá se tato půjčka sjednat i po telefonu nebo někde na pobočce? Bohužel ne, nejdříve musíte vyplnit online formulář na internetových stránkách HOT půjčky. Pak už se vám ale ozve operátor, který s vámi další náležitosti bude řešit po telefonu.
Budu k vyřízení úvěru potřebovat i nějakého ručitele? Ne, k vyřízení HOT půjčky není žádný ručitel potřeba.
Nejedná se náhodou o půjčku se zástavou nemovitosti? Rozhodně ne, půjčka se poskytuje zcela bez zajištění, rozhodující jsou vaše finanční situace, nikoli to, zda máte nemovitost.
Mohou tuto půjčku získat i maminky na mateřské nebo důchodci? Ano, HOT půjčka je vhodná nejen pro zaměstnance a podnikatele, získat ji mohou i matky na mateřské dovolené nebo důchodci. U seniorů ale může být omezená horní věková hranice.
Nejedná se o nějaký podvod? Na webové stránce této půjčky je málo informací. V žádném případě se o podvod nejedná, nemusíte mít strach. Internetové stránky HOT půjčky jsou sice poměrně strohé, je to ale z toho důvodu, že jejich provozovatel půjčku pouze zprostředkovává přes smluvního partnera (aktuálně společnost Home Credit). Žádné nebezpečí vám tak nehrozí.
Proč bych si měl podat žádost o úvěr zrovna u HOT půjčky? Velkou výhodou, kterou drtivá většina poskytovatelů půjček nenabízí, je možnost zrušit půjčku během prvního měsíce. To je jedna z velkých výhod HOT půjčky, k těm dalším pak patří např. možnost předčasného splacení bez sankce, dlouhá doba splatnosti nebo široký úvěrový rámec.

Časté překlepy

hod půjčka

Půjčka je určena:

 • Zaměstnancům i podnikatelům
 • Matkám na mateřské dovolené i důchodcům
 • Lidem, kteří potřebují úvěr mezi 10 000 až 500 000 Kč
 • Těm, jenž mají zájem o půjčku s dlouhodobou splatností

Půjčka není určena:

 • všem osobám mladším 18 let
 • Těm, kteří v žádosti nevyplní požadované osobní a kontaktní údaje
 • Lidem, kteří mají zájem pouze o úvěry sjednané osobně na pobočce
 • Těm, jenž nemají žádný příjem a neměli by tak z čeho půjčku splatit

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč