Často kladené otázky HK Investment

HK Investment

Recenze HK Investment

 • Výhodné nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti
 • Malé půjčky od 30 000 Kč i bez ručení nemovitostí
 • Úvěry pro podnikatele až do výše 4 000 000 Kč
 • Konsolidace půjček, řešení exekucí a dražeb

Často kladené otázky HK Investment

Otázka Odpověď
Jak si mohu o úvěr u HK Investment požádat? O půjčky se žádá prostřednictvím webových stránek, kde si nastavíte výši úvěru a dobu splácení a vyplníte krátký formulář. Následně vás bude zástupce HK Investment kontaktovat pro projednání dalšího postupu.
Jak vysoké půjčky HK Investment poskytuje? HK Investment nabízí hned několik typů půjček – malý úvěr do 30 000 Kč, standardní spotřebitelskou půjčku s ručením nemovitostí nebo podnikatelské úvěry až do 4 000 000 Kč.
Na jak dlouho je možné si peníze půjčit? Doba splácení závisí i na tom, jak si půjčku nastavíte, u vysokých podnikatelských úvěrů je splácení možné rozložit až na dobu 10 let.
Je možné získat půjčku i bez ručení nemovitostí? Ano, ale jedná se pouze o základní úvěr do 30 000 Kč.
Nabízí HK Investment podnikatelům něco speciálního? Ano, pro živnostníky má HK Investment speciální podnikatelskou půjčku. Osoby samostatně výdělečně činné si tak mohou půjčit až 4 000 000 Kč a splácet úvěr až po dobu 10 let.
Jaké jsou podmínky konsolidace půjček od HK Investment? Je třeba ručit nemovitostí, předložit dva doklady totožnosti, dokumenty o nemovitosti a o půjčkách, které chcete sloučit.
Mám zápis v registru dlužníků – může mi být půjčka schválena nebo mám smůlu? Půjčky HK Investment jsou určené i pro ty, co mají záznam v registru, rozhodující jsou jiná kritéria.
Neúčtuje si HK Investment nějaké skryté poplatky nebo poplatky předem? V žádném případě – ať už si vyberete kterýkoliv z úvěrových produktů od HK Investment, nikdy vás nečekají žádné skryté poplatky. Stejně tak nejsou u běžných úvěrů požadovány ani žádné poplatky předem.
Je možné od smlouvy o půjčce odstoupit? Pokud ano, dokdy nejpozději? Ano, HK Investment svým klientům garantuje možnost od smlouvy odstoupit a to nejpozději do 14 dnů od jejího podpisu.
Proč bych si měl o úvěr požádat zrovna u HK Investment? V čem je jejich nabídka lepší? Oproti konkurenčním nebankovním půjčkám je HK Investment lepší v mnoha ohledech. Od rychlosti vyřízení, rychlé výplaty hotovosti, přes férové a vstřícné jednání až po výhodné podmínky a širokou nabídku produktů, která zahrnuje nejen úvěry, ale i pomoc s exekucemi nebo dražbami.

Časté překlepy

HKInvestment

Půjčka je určena:

 • Pro osoby starší 18 let, které vlastní nemovitost
 • Pro ty, co si nemohou půjčit od banky, ale potřebují vyšší částku
 • Pro podnikatele, kteří potřebují investovat do svého podnikání
 • Pro ty, kterým hrozí exekuce nebo dražba jejich majetku

Půjčka není určena:

 • Lidem, kterým ještě nebylo 18 let
 • Těm, co nemají žádnou nemovitost
 • Osobám, které by nebyly schopny půjčku řádně splácet
 • Těm, co mají zájem jen o pár tisíc na dobu max. několika týdnů

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30000 Kč  Půjčka do 750 000 Kč