Často kladené otázky HK Investment

HK Investment

Recenze HK Investment

 • Nebankovní půjčky pro podnikatele, živnostníky, OSVČ a firmy
 • Všechny půjčky jsou poskytovány výhradně na základě ručení nemovitostí
 • HK Investment poskytuje také výhodné konsolidace a refinancování úvěrů
 • Maximální výše půjčky je 5 000 000 Kč, maximální doba splatnosti až 20 let

Často kladené otázky HK Investment

Otázka Odpověď
Mohou tento úvěr získat i zaměstnanci, nebo je opravdu jen pro podnikatele? Bohužel, jedná se výhradně o podnikatelskou půjčku. Získat ji tak mohou pouze živnostníci, osoby samostatně výdělečně činné, podnikatelé a firmy.
Dá se půjčka získat i bez zajištění, pokud mám vysoký příjem? Ne, výše příjmu zde nehraje roli. Klíčová je nemovitost – bez zajištění nemovitostí tento úvěr získat nelze.
Jakou maximální půjčku mohu od této společnosti získat? Maximální výše úvěru od společnosti HK Investment je v současné době 5 000 000 Kč.
Jak se u tohoto úvěru pohybují jeho úrokové sazby? Není půjčka moc drahá? Záleží vždy na konkrétní situaci, nicméně půjčka drahá není – základní úroková sazba začíná už na 4,9 % ročně.
Jakou formou si lze o půjčku zažádat? Jde to pouze online nebo je možná i osobní schůzka? Nejjednodušší je určitě vyplnit si žádost prostřednictvím internetového formuláře na webových stránkách HK Investment, nicméně lze se domluvit i na osobní schůzce. Ta je vhodná zejména pro obyvatele Hradce Králové a okolí, sídlo společnosti se totiž nachází přímo v centru tohoto města na Velkém náměstí.
Jaké osobní doklady budu potřebovat, aby mohla být moje žádost vyřízena? Občanský průkaz, živnostenský list, případně i daňové přiznání, výpis z účtu apod. U firmy je nutné doložit výpis z obchodního rejstříku a a osobní doklad jejího jednatele.
Jaké druhy nemovitostí mohou sloužit jako zástava? Možností je celá řada – kromě rodinného domu nebo bytu se může jednat třeba o pozemek, chatu, chalupu nebo jiný rekreační objekt.
Může mi za moji půjčku ručit nemovitostí i někdo jiný? Třeba příbuzný nebo kamarád? Ano, to je velká výhoda této půjčky. Ručit za vás svou nemovitostí může klidně i třetí osoba a dokonce to ani nemusí být nikdo z příbuzných – může to být i jakýkoli váš dobrý kamarád, přítel nebo známý.
Musí se platit něco předem? Nerad bych uhradil poplatek a pak zůstal bez peněz. Rozhodně ne, ničeho takového se u naší firmy bát nemusíte. Žádné poplatky předem si neúčtujeme a žádné riziko, že byste přišli o peníze, vám u nás nehrozí.
Proč bych si měl o úvěr zažádat zrovna u společnosti HK Investment? Například proto, že se jedná o úspěšnou a respektovanou úvěrovou společnost s desetiletou historií, která již pomohla obrovskému množství lidí nejen z východních Čech, ale i dalších koutů naší země. HK Investment nabízí férové a jasné podmínky, vstřícné jednání, profesionální pracovníky a je perfektním řešením pro všechny podnikatele a firmy, kteří potřebují půjčku, ale nemohou ji dostat od banky.

Časté překlepy

HKInvestment

Půjčka je určena:

 • Pro plnoleté občany České republiky, kteří jsou způsobilí k právním úkonům (nebyli zbaveni svéprávnosti)
 • Pro podnikatele, OSVČ (osoby samostatně výdělečně činné), živnostníky a firmy
 • Pro ty, jenž mohou za úvěr ručit nemovitostí
 • Pro zájemce o refinancování stávající půjčky nebo o konsolidaci úvěrů

Půjčka není určena:

 • Cizincům, lidem mladším 18 let, nesvéprávným osobám
 • Všem, kdo nejsou podnikatelé nebo firmy – půjčka není pro běžné nepodnikající osoby, jako jsou zaměstnanci, důchodci, studenti, maminky na mateřské apod.
 • Těm, jenž nemají možnost za úvěr ručit vhodnou nemovitostí (ani nemají nikoho, kdo by za ně svou nemovitostí ručil)
 • Těm, jenž nutně potřebují půjčku vyšší než 5 000 000 Kč

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč