Často kladené otázky HFS půjčky

HFS půjčky

Recenze HFS půjčky

 • Nabídka rychlých nebankovních půjček a dalších úvěrových produktů
 • Rychlá půjčka od 10 000 do 50 000 Kč na jeden rok s týdenní frekvencí splácení
 • Půjčka se zástavou nemovitosti od 60 000 Kč do 2 000 000 Kč až na 96 měsíců

Často kladené otázky HFS půjčky

Otázka Odpověď
Jak vysokou částku si mohu půjčit, pokud nemám možnost ručit nemovitostí? Základní nebankovní půjčku poskytuje HFS v rozmezí od 10 000 Kč do 50 000 Kč a splácí se pravidelně jednou za týden po dobu 52 týdnů.
Dá se tato půjčka splácet i déle než jeden rok? Bohužel ne, splatnost úvěru je vždy pouze na 52 týdnů.
Kde si mohu zažádat o půjčku HFS? Žádost o úvěr si můžete vyplnit na webových stránkách www.hfs.cz, případně lze zavolat na číslo 233 353 543 nebo 777 182 105. Třetí možností je napsat mail na info@hfs.cz.
Musí se platit něco předem, nebo až po poskytnutí úvěru? Žádné poplatky předem se neúčtují, dokud vám nebude půjčka vyplacena, tak neplatíte ani korunu.
Dá se tato půjčka splatit i předčasně? Ano, úvěr můžete kdykoliv splatit celý předčasně.
Potřebuji půjčit vyšší částku – kolik mohu dostat, když budu ručit svým domem? Pokud si požádáte o půjčku se zajištěním nemovitostí, můžete získat částku od 60 000 Kč až do 2 000 000 Kč – záleží samozřejmě především na hodnotě vaší nemovitosti. Doba splatnosti už je ale mnohem delší než u základní půjčky bez ručení.
Na jak dlouhou dobu lze splácení půjčky se zástavou rozložit? Splácet úvěr s ručením nemovitostí můžete od 3 až do 96 měsíců.
Jaké půjčky poskytuje společnost HFS podnikatelům? Podnikatelský úvěr je nabízen od 10 000 Kč až do 2 000 000 Kč, vyšší částky lze získat jen se zástavou nemovitosti. Splatnost půjčky je od 3 do 96 měsíců.
Nabízí tato firma půjčky i lidem, na něž byla vyhlášena exekuce? Ano, společnost HFS poskytuje mimo jiné i pomoc lidem, kteří mají problémy s exekucí. Stačí si jen podat žádost a pracovník firmy s vámi vaši situaci projedná. U této půjčky je nicméně podmínkou ručení nemovitostí.
Proč bych si měl podat žádost o půjčku zrovna u společnosti HFS? Je více důvodů, proč si vzít půjčku právě u HFS – patří mezi ně např. rychlé vyřízení jednotlivých žádostí, pohodlné sjednání přes webové stránky, široká nabídka úvěrových produktů, dostupnost půjček i pro ty, kteří mají exekuci atd. HFS navíc na trhu s půjčkami působí už 15 let, je tak dostatečně prověřenou firmou, u níž nemusíte mít žádné obavy.

Časté překlepy

FHS

Půjčka je určena:

 • Lidem starším 18 let, kteří jsou občany ČR
 • Zaměstnancům a ostatním lidem se stálým příjmem
 • Podnikatelům
 • Těm, kteří potřebují půjčkou vyřešit svoji exekuci

Půjčka není určena:

 • Všem, jenž ještě nedosáhli věku 18 let
 • Těm, kteří nemají občanství ČR
 • Těm, co potřebují více než 50 000 Kč a nejsou podnikatelé, ani nemohou ručit nemovitostí
 • Lidem, kteří mají zájem o úvěr do 50 000 s delší splatností než je jeden rok

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč