Často kladené otázky Grand půjčky

Grand půjčky

Recenze Grand půjčky

 • Bezpečné nebankovní půjčky bez skrytých poplatků
 • Bezplatná konzultace a žádné poplatky předem
 • Žádost o úvěr si můžete podat z pohodlí domova přes internet
 • Za půjčku je vždy třeba ručit vhodnou nemovitostí

Často kladené otázky Grand půjčky

Otázka Odpověď
Kde si mohu o tuto půjčku podat žádost? Zažádat o půjčku si lze velmi snadno přes webové stránky www.brioczech.cz. Na nich si vyplníte formulář se žádostí a pak se vám ozve pracovník firmy. Případně můžete jen vyplnit kontaktní formulář, zavolat na telefon 724 540 051 nebo firmu oslovit přes Skype.
Musím k získání půjčky ručit nemovitostí? Ano, tyto půjčky jsou poskytovány výhradně na základě ručení nemovitostí. Nemovitost ale nemusí být přímo vaše, pokud máte někoho blízkého, kdo je ochotný ručit za vás, můžete jít i o nemovitost třetí osoby (může to být nejen někdo z rodiny, ale třeba i kamarád či známý).
Mohu ručit i nemovitostí, kterou mám v zahraničí? Bohužel ne, podmínkou je, aby se nemovitost nacházela výhradně na území ČR.
Mám šanci tuto půjčku získat i přesto, že mám záznam v registru SOLUS? Ano, určitě je to možné, v některých případech to nemusí být vůbec překážkou.
Platí se něco za nějaké poplatky předem? Nerad bych zaplatil tučný poplatek a pak nic nedostal. V žádném případě předem nic platit nemusíte. Nejsou účtovány žádné poplatky předem, stejně tak i konzultace je vždy bezplatná. Nemusíte se tak ničeho bát, nemáte co ztratit.
Jaké jsou u této půjčky úrokové sazby a roční procentní sazba nákladů? Přesná výše úroků a RPSN se dopředu nedá stanovit, záleží vždy na konkrétní situaci – na hodnotě nemovitosti, požadované výši půjčky, finanční situaci klienta apod. Nejdříve je třeba kontaktovat poskytovatele této půjčky, který vám následně sdělí podrobnější informace.
Bude-li mi půjčka schválena, jakým způsobem mi budou peníze vyplaceny? Peníze se posílají klasicky bezhotovostním bankovním převodem na váš běžný účet.
Jak dlouho trvá, než jsou peníze vyplaceny na účet? Záleží vždy na konkrétní situaci, za ideálních okolností to může být už do dvou dnů.
Jaké další finanční produkty společnost BRIO Czech nabízí? Kromě nebankovního úvěru se zástavou nemovitosti nabízí BRIO Czech i spoustu dalších úvěrových a finančních produktů – jedná se např. o hypoteční úvěry, konsolidace půjček, refinancování úvěrů, vyplácení exekucí a dražeb, podnikatelské půjčky, oddlužení nebo různé pojistné produkty. Nabídka je velmi široká a je vždy poskytována ve spolupráci se silnými a spolehlivými finančními partnery.
Proč bych si měl požádat o půjčku zrovna u této společnosti? Argumentů, proč si zvolit půjčku právě od firmy BRIO Czech je celá řada – například jistota, že si půjčujete od prověřené a seriózní společnosti, vyšší šance na získání úvěru, možnost výběru z různých druhů půjček, absence zbytečných poplatků, bezplatné finanční konzultace atd. Pokud si vyberete právě Grand půjčky, rozhodně neuděláte chybu.

Časté překlepy

grant půjčka

Půjčka je určena:

 • Pro osoby od 18 let věku, které jsou způsobilé k právním úkonům
 • Pro zájemce o úvěr, kteří si nemohou půjčit u žádné banky
 • Pro ty, kteří mohou ručit svou nemovitostí nebo nemovitostí třetí osoby
 • Pro zájemce o spolehlivý a výhodný úvěr bez skrytých poplatků

Půjčka není určena:

 • Lidem, kterým ještě nebylo 18 nebo byli zbaveni svéprávnosti
 • Zájemcům o půjčku, kteří ale nemohou ručit žádnou nemovitostí
 • Těm, kteří nepředloží osobní doklady a dokumenty k nemovitosti
 • Těm, jenž by chtěli ručit nemovitostí, která není na území České republiky

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč