Často kladené otázky Gejša půjčka

Gejša půjčka

Recenze Gejša půjčka

 • Nový internetový agregátor bankovních a nebankovních půjček
 • Půjčka od 5 000 Kč až do 2 500 000 Kč
 • Doba splácení půjčky je od jednoho měsíce až po sedm let

Žádost o půjčku

Často kladené otázky Gejša půjčka

Otázka Odpověď
Na jakém principu vlastně Gejša půjčka funguje? Nejedná se o klasickou stránku s jednou půjčkou, ale jde o web s agregátorem půjček – po vyplnění nezávazné žádosti tak zprostředkovatel podle vyplněných informací osloví vhodné úvěrové společnosti a zájemce pak dostane již konkrétní nabídku.
Kdo za tímto projektem stojí? Za webovým portálem Gejša půjčka stojí společnost Elephant Orchestra, která se věnuje marketingové činnosti a spolupracuje s celou řadou významných firem z oblasti financí, e-shopů nebo slevových portálů.
Jakým způsobem se dá o půjčku požádat? O úvěr lze požádat pouze přes webové stránky www.gejsapujcka.cz. Vyplnění vám zabere jen pár minut a nebudete k němu potřebovat skoro žádné dokumenty.
O jak vysokou částku si mohu podat žádost? Maximum je stanoveno na 2 500 000 Kč, naopak minimální výše Gejša půjčky je 5 000 Kč.
Jaké je u Gejša půjčky doba jejího splácení? Dobu splatnosti tohoto úvěru lze rozložit na jeden měsíc až 84 měsíců (7 let).
Je žádost nějak závazná, nebo si to pak ještě mohu rozmyslet? Žádost je naprosto nezávazná, teprve poté, co dostanete konkrétní nabídku se rozhodnete, zda ji přijmete, nebo ne. Odeslání formuláře se žádostí v každém případě nemůžete nic ztratit, ale pouze získat.
Jak dlouho trvá vyřízení půjčky a následná výplata na účet? To záleží na více faktorech, jako je doba podání půjčky, druh půjčky, na tom, u které banky máte účet pod. U vybraných poskytovatelů už ale můžete mít peníze na účtu do pouhých 24 hodin.
Jaké doklady nebo dokumenty budu k vyřízení Gejša půjčky potřebovat? Určitě budete potřebovat váš občanský průkaz, případné další požadované doklady či dokumenty vám budou sděleny až od vybraného poskytovatele.
Je půjčka opravdu bezpečná? Mám z toho trochu obavy, na stránkách moc informací není. Strach mít nemusíte, Gejša půjčka skutečně 100= bezpečná, důvěryhodná a opravdu důkladně prověřená. Riziko, že byste zaplatili spoustu peněz předem, zde není, stejně tak na vás nečekají ani jiná rizika nebo záludnosti.
Proč bych si měl žádost o úvěr podat zrovna přes Gejša půjčku? Z hlavních důvodů stojí za to vypíchnout např. mnohem vyšší šanci na schválení žádosti – tím, že je poskytovatelů tolik, je vysoce pravděpodobné, že alespoň jeden vám nakonec půjčku poskytne. Potěší i jednoduché sjednání přes internet, rychlá výplata úvěru, široký úvěrový rámec nebo možnost rozložit si splácení až na plných 7 let.

Půjčka je určena:

 • Zájemcům o půjčku od 5 000 do 2 500 000 Kč
 • Těm, kteří nechtějí ztrácet čas postupným vyplňováním žádostí u různých společností
 • Lidem, kteří už dosáhli věku minimálně 18 let
 • Zájemcům o dostupný, spolehlivý a bezpečný úvěr

Půjčka není určena:

 • Nikomu, komu ještě nebylo ani 18 let
 • Lidem, jenž potřebují jen pár tisíc do výplaty
 • Žadatelům bez příjmů, se záznamem v registru SOLUS a s exekucí nebo s insolvencí
 • Těm, jenž nemají platný občanský průkaz, telefonní číslo ani mailovou adresu