Často kladené otázky Galfin půjčky

Galfin půjčky

Recenze Galfin půjčky

 • Nebankovní hotovostní půjčky až do 50 000 Kč pro klienty z celého Česka
 • Rychlé vyřízení a rychlá výplata peněz
 • Nepotřebujete mít ručitele ani zástavu
 • Pro klienty z jižní Moravy možnost i menších půjček bez kontroly registru

Často kladené otázky Galfin půjčky

Otázka Odpověď
Jak vysoké úvěry společnost Galfin poskytuje? Nebankovní půjčky Galfin jsou poskytovány až do výše 50 000 Kč.
Jakým způsobem si o tuto půjčku mohu zažádat? Nejjednodušší je vyplnit si žádost na webových stránkách www.galfin.cz, kde na sebe zanecháte telefonní číslo a pracovník úvěrové společnosti se vám na něj následně ozve. Firmu ale můžete kontaktovat i zavoláním na linku 602 457 122 neb zajít přímo do sídla společnosti, které se nachází v Břeclavi.
Jaké doklady nebo dokumenty budu k vyřízení mojí žádosti potřebovat? Stejně jako u jiných půjček se neobejdete bez dokladů totožnosti, dále je pak nutné doložit výši příjmů – buď potvrzením o příjmu, nebo výplatními páskami a výpisy z vašeho bankovního účtu. U starobních nebo invalidních důchodců je pak třeba mít ústřižek složenky, případně důchodový výměr.
Budu potřebovat ke schválení půjčky nějakého ručitele? Ne, k vyřízení tohoto úvěru žádného ručitele mít nemusíte.
Musí se u tohoto úvěru ručit nemovitostí? Ne, ke schválení žádosti není třeba vlastnit nemovitost.
Jak dlouho trvá vyřízení půjčky? Potřeboval bych peníze co nejrychleji. Záleží na konkrétní situaci a době, kdy si žádost vyplníte, zpravidla jsou ale peníze vyplaceny do 24 hodin od okamžiku, kdy předložíte požadované doklady.
Jsou půjčky od společnosti Galfin vhodné i pro důchodce? Ano, o půjčku si mohou požádat i osoby pobírající starobní nebo invalidní důchod.
Mám z toho trochu obavy – nejedná se o nějaký podvod? Rozhodně ne, společnost Galfin patří k zavedeným a seriózním úvěrovým společnostem. Na trhu působí již od roku 2003 a jedná se o prověřenou firmu, u níž se nemusíte ničeho bát.
Poskytuje společnost Galfin i jiné úvěrové produkty než hotovostní půjčku? Ano, v jejím portfoliu služeb je i řada dalších úvěrových produktů – např. hypoteční půjčky, podnikatelské úvěry nebo řešení exekucí. Podrobnější informace najdete na webových stránkách společnosti Galfin.
Proč bych si měl podat žádost o půjčku zrovna u společnosti Galfin? Pokud nemáte možnost získat úvěr u banky, jsou Galfin půjčky jednou z nejlepších možností – jednak jsou naprosto bezpečné a důvěryhodné, navíc je jejich vyřízení rychlé a jednání firmy je velmi vstřícné. Pokud jste navíc z jižní Moravy, kde má firma Galfin sídlo, můžete využít i nabídku dalších speciálních půjček, určených výhradně pro tento region.

Časté překlepy

gálfin

Půjčka je určena:

 • Plnoletým osobám, které nebyly zbaveny svéprávnosti
 • Zájemcům o půjčku, kteří nemohou získat úvěr od žádné banky
 • Lidem, kteří malý stálý příjem – zaměstnanci, podnikatelé, důchodci
 • Těm, kteří jsou schopni půjčku řádně a včas splácet

Půjčka není určena:

 • Těm, kterým ještě nebylo 18 let
 • Lidem, kteří nemají žádný stálý příjem nebo jej nemají jak doložit
 • Zájemcům o vyšší úvěr v řádech stovek tisíc až milionů korun
 • Lidem, u kterých je pravděpodobné, že by úvěr nedokázali řádně splácet

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč