Často kladené otázky Fio půjčka

Fio půjčka

Recenze Fio půjčka

 • Úvěry pro podnikatele od 3 000 000 Kč
 • Doba splatnosti od jednoho roku do osmi let, po dohodě může být i delší
 • Možnost ručení movitým i nemovitým majetkem nebo bonitními pohledávkami
 • Za vedení úvěru, účet a platební styk nejsou účtovány žádné poplatky

Často kladené otázky Fio půjčka

Otázka Odpověď
Jak vysoké úvěry pro podnikatele Fio banka poskytuje? Podnikatelské půjčky nabízí Fio banky od 3 000 000 Kč až do 230 000 000 Kč.
Na kolik let je možné si splácení úvěru rozložit? Doba splatnosti půjčky je jeden rok až osm let, v případě potřeby je ale možné se individuálně dohodnout i na delší době splácení.
Čím je možné za podnikatelskou půjčku ručit? Ručit za poskytnutí půjčky je možné nemovitým i movitým majetkem, případně bonitními pohledávkami.
Jakým způsobem si o podnikatelský úvěr mohu požádat? O půjčku si můžete požádat vyplněním online formuláře na stránkách www.fio.cz, dále pak po telefonu, e-mailem nebo můžete rovnou zajít na některou z poboček Fio banky.
Kolik činí poplatek za poskytnutí této půjčky? Za poskytnutí podnikatelské půjčky je vždy účtován poplatek – jeho výše ale může být různá a stanovuje se vždy individuálně.
Jaké jsou poplatky za vedení úvěrového účtu a za platební styk? Nulové – za vedení úvěrového účtu, ani za platební styk vám žádné poplatky účtovány nebudou.
Jak je to u podnikatelské půjčky s úrokovou sazbou? Úroková sazba u podnikatelské půjčky Fio banky je počítána podle základní sazby banky nebo dle tržních úrokových sazeb. Výhodou je, že úroky jsou počítány na denní bázi.
Na jaké účely je podnikatelský úvěr možné použít? Podnikatelskou půjčku můžete využít na různé účely – např. investiční financování, provozní financování, refinancování závazků, developerské projekty nebo na financování zemědělských projektů.
Potřebuji půjčit pouze 2 000 000 Kč. Je pro mě tato nabídka také možná? Pokud potřebujete úvěr v nižší částce než jsou 3 000 000 Kč, je pro vás určená nabídka výhodného kontokorentního úvěru Fio banky.
Proč bych si měl jako podnikatel vzít úvěr zrovna u Fio banky? Podnikatelská půjčka Fio banky má celou řadu výhod – patří mezi ně třeba nulové poplatky za platební styk a vedení úvěrového účtu, počítání úroků na denní bázi, dlouhá doba splatnosti atd. O půjčku si navíc můžete požádat jednoduše online přes internetové stránky této banky.

Časté překlepy

půjčka u fio banky, fiobanka půjčka

Půjčka je určena:

 • Podnikatelům, kteří na svůj záměr potřebují půjčku od 3 do 230 milionů Kč
 • Podnikatelům, kteří mají možnost za poskytnutí úvěru ručit majetkem či pohledávkami
 • Žadatelům, kteří mají podnikatelský záměr a potřebují výhodný úvěr
 • Podnikatelům, kteří požadují individuální přístup a výhodné podmínky

Půjčka není určena:

 • Lidem, kterým na jejich podnikatelský záměr stačí méně než 3 000 000 Kč
 • Lidem, kteří nemají žádný majetek ani pohledávky, kterými by za půjčku mohli ručit
 • Fyzickým osobám, které potřebují osobní půjčku, jež není určená na podnikání
 • Podnikatelů, kteří na svůj projekt potřebují úvěr přesahující 230 000 000 Kč

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč