Často kladené otázky Finemoney

Finemoney

Recenze Finemoney

 • Půjčit si můžete až do 5 000 000 Kč
 • Bezúčelová půjčka na cokoliv
 • Za úvěr je nutno ručit nemovitostí
 • Půjčka i pro lidi se záznamem v registru

Často kladené otázky Finemoney

Otázka Odpověď
Jak vysokou půjčku mohu od Finemoney dostat? Společnost Finemoney poskytuje úvěry od 50 000 Kč až do 5 000 000 Kč. Přesná výše půjčky, která vám bude nabídnuta, pak záleží i na ceně vaší nemovitosti, kterou poskytnete jako záruku.
Na jak dlouhou dobu je možné si rozložit splácení úvěru? Dobu splatnosti úvěru si můžete nastavit až na 15 let. Během splácení lze dobu splatnosti i změnit – pokud budete mít o změnu zájem, je třeba Finemoney kontaktovat a domluvit se s nimi na možném řešení.
Jakými druhy nemovitostí lze u této půjčky ručit? Ručit můžete nemovitostí, kterou máte v osobním vlastnictví – může se jednat např. o byt, rodinný dům, pozemek nebo jiný typ nemovitosti. Jako zástavu lze použít dokonce i rozestavěnou nemovitost, musí ale mít zápis v katastru nemovitostí.
Platí se u půjčky Finemoney nějaké poplatky? Předem neplatíte žádné poplatky, pokud vám bude půjčka poskytnuta, platí se jednorázový poplatek za poskytnutí úvěru. Naopak za vedení úvěrového účtu žádný poplatek účtován není.
Mohu půjčku dostat i se záznamem v registru dlužníků? Ano, můžete – záznam v registru dlužníků nevadí, důležité je, abyste měl trvalý příjem, ze kterého budete moci půjčku splácet. Možnost půjčky i pro osoby se záznamem v registru je typická právě pro půjčky, u nichž se ručí nemovitostí.
Mohu půjčku splatit i předčasně? Ano, pokud budete chtít, můžete kdykoliv během trvání vaší smlouvy půjčku předčasně celou doplatit.
Mohu si během trvání smlouvy svoji půjčku navýšit? Ano, podmínkou je ale řádné splácení půjčky. Pokud ji budete včas a řádně splácet, můžete získat možnost navýšení půjčky o další hotovost.
Co se stane, když nebudu moci uhradit včas svoji splátku? V takovém případě je třeba, abyste o tom co nejdříve informovali Finemoney a dohodli se s nimi na vhodném řešení, které bude pro obě dvě strany přijatelné.
Jak vysoké budu platit úroky? Úroková sazba závisí vždy na konkrétním případě a proto nelze říct konkrétní číslo. V každém případě, úroky jsou u půjčky Finemoney velmi nízké a půjčka tak patří na českém finančním trhu mezi ty nejvýhodnější.
Jaká je výše RPSN u půjčky Finemoney? Roční procentní sazba nákladů je u úvěrů společnosti Finemoney různá, podle toho, o jaký úvěr se jedná, jak vysoká částka je poskytnuta a jak dlouhá je doba splácení.
V čem je výhoda Finemoney půjčky proti ostatním úvěrům? Velkým plusem je např. to, že půjčku mohou dostat i ti, kteří jsou v registru dlužníků. Díky tomu, že se za úvěr ručí nemovitostí, mohou být poskytovány i velmi vysoké půjčky – maximum je 5 000 000 Kč. Výhodou je i rychlé vyřízení žádosti, profesionální jednání nebo absence poplatků předem.
Poskytuje společnost Finemoney i konsolidace půjček? Ano, kromě bezúčelové půjčky, půjčky pro podnikatele a půjčky na rekonstrukci má Finemoney ve svém portfoliu i výhodnou konsolidaci půjček.

Časté překlepy

fine money, finemony

Půjčka je určena:

 • Lidem, kteří mají nemovitost v osobním vlastnictví
 • Lidem, kterým už bylo 18 a jsou občany České republiky
 • Lidem, kteří potřebují vyšší půjčku (až do 5 000 000 Kč)
 • Lidem se záznamem v registru dlužníků

Půjčka není určena:

 • Žadatelům, kteří nemají možnost ručit za půjčku vlastní nemovitostí
 • Žadatelům, kterým ještě nebylo 18 let nebo nejsou občany ČR
 • Žadatelům, kteří potřebují jen malou částku (do 50 000 Kč)
 • Žadatelům, kteří nemají trvalý měsíční příjem

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč