Často kladené otázky FinPůjčka24

FinPůjčka24

Recenze FinPůjčka24

 • Výše úvěru od 1 000 Kč až do 15 000 Kč
 • Splácení půjčky lze nastavit na 1 až 5 týdnů
 • Nově už je půjčka poskytována pouze OSVČ

Často kladené otázky FinPůjčka24

Otázka Odpověď
Jak vysokou půjčku je možné si sjednat? Minimální výše úvěru je 1 000 Kč, maximum je nastaveno až na 15 000 Kč. U vyšších částek (od 8 000 Kč nahoru) už je ale nutné doložit více dokladů.
Jaká je zde doba splatnosti? Dobu splatnosti si každý klient může zvolit v rozmezí jednoho až pěti týdnů, tedy buď na 7, 14, 21, 28 nebo 35 dní. Maximální splatnost půjčky je tak o pět dní delší než u většiny podobných krátkodobých úvěrů.
Co musím splňovat, abych tuto půjčku mohl získat? V současné době už mohou tento úvěr získat pouze OSVČ (osoby samostatně výdělečně činné). Do 1.prosince 2016 byla půjčka dostupná i pro zaměstnance, od tohoto data už ji ale mohou získat jen živnostníci a podnikatelé. K dalším podmínkám patří např. bankovní účet, mobilní telefon a samozřejmě vyplnění všech údajů v registračním formuláři.
Je možné nechat si peníze poslat složenkou na poštu? Bohužel ne, FinPůjčka24 se dá vyplatit pouze formou bezhotovostního převodu na bankovní účet. Poštovní poukázkou být vyplacena nemůže.
Jakým způsobem se podává žádost o tento úvěr? Abyste mohli půjčku dostat, musíte se nejdříve zaregistrovat na webových stránkách www.finpujcka24.cz, kde si vyplníte formulář včetně některých osobních údajů, jako je rodné číslo, číslo občanského průkazu apod. K dokončení žádosti o úvěr je také potřeba odeslat autorizační poplatek pro ověření totožnosti žadatele. Více dokladů je potřeba u půjčky nad 8 000 Kč, kde už musíte poslat i kopie vašich osobních dokladů a výpisy z bankovního účtu.
Mohou tuto půjčku získat i cizinci? Ano, úvěr je poskytován i cizincům, podmínkou ale je, aby k žádosti doložili potvrzení o jejich trvalém pobytu na území České republiky (stačí jej odeslat mailem).
Jak dlouho trvá vyřízení půjčky a kdy budu mít peníze na účtu? Záleží mimo jiné i na čase, ve kterém si žádost vyplňujete, nicméně pokud si ji podáte v pracovní den a ihned odešlete autorizační poplatek, může být výplata blesková – peníze pak mohou být na vašem bankovním účtě už do 90 minut. Záleží ale také na tom, u které banky máte vedený účet – u některých jsou peníze připsány ihned, u jiných až další pracovní den.
Jak se dá požádat o půjčku přes SMS? Tato možnost je určená pouze pro již registrované klienty, kteří už dostali svoje uživatelské ID číslo a mají přihlašovací heslo. SMS žádost si pak musí nejdříve povolit ve svém klientském účtu, potom si ji mohou podat odesláním zprávy ve tvaru PROSIM mezera uživatelské ID mezera výše půjčky mezera délka půjčky na číslo 775 084 403. Pokud jim bude schválena, pošlou odpověď ve tvaru POTVRZUJI mezera zaslaný kód žádosti na číslo 775 084 403.
Lze si prodloužit splatnost půjčky? Pokud ano, tak jak? Ano, pokud se dostanete do situace, kdy vám končí splatnost úvěru a nemáte finance na jeho uhrazení, můžete si požádat o odložení splatnosti. To se provádí v klientském účtu, do něhož se přihlásíte a prodloužení si aktivujete. Aby k němu ale skutečně došlo, musíte za něj také uhradit příslušný poplatek podle sazebníku (ten je k dispozici na webu FinPůjčky24).
Proč bych si měl zažádat zrovna o FinPůjčku24? Tato nebankovní půjčka má více předností, za všechny můžeme pochválit zejména její rychlost, přehledné podmínky, delší splatnost než u jiných obdobných úvěrů nebo možnost snadného prodloužení.

Půjčka je určena:

 • Osobám samostatně výdělečně činným
 • Starším 18 let
 • Zájemcům o menší krátkodobý úvěr
 • Lidem s vlastním bankovním účtem

Půjčka není určena:

 • Zaměstnancům nebo jiným osobám, které nejsou OSVČ
 • Všem, kterým ještě nebylo 18 let
 • Těm, jenž nemají svůj bankovní účet
 • Zájemcům o vyšší a dlouhodobý úvěr

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč