Často kladené otázky FinBee

FinBee

Recenze FinBee

 • P2P půjčky od 10 000 Kč do 300 000 Kč
 • Doba splácení úvěru od 12 do 60 měsíců
 • Úrokové sazby začínají na 12 %

Často kladené otázky FinBee

Otázka Odpověď
Kde si mohu žádost o tuto půjčku podat? Žádost o P2P úvěr si můžete vyplnit na internetových stránkách www.finbee.cz – stačí se jen bezplatně zaregistrovat a vytvořit si nový uživatelský účet.
Jak vysoká částka se dá přes FinBee získat? Úvěrový rámec je zde od 10 000 Kč do 300 000 Kč.
Na jak dlouhé období si lze nastavit splácení úvěru? Splácení půjčky se dá rozložit na dobu jednoho roku až pět let. Záleží jen na vás, zda dáte přednost rychlejšímu splacení nebo nižším měsíčním splátkám.
Jak se pohybují úrokové sazby u půjček FinBee? Úroky u této P2P půjčky začínají na 12 %.
Jsou u tohoto úvěru nějaké poplatky? Pokud ano, tak jaké? Ano, jsou zde dva poplatky – jeden je jednorázový za uzavření úvěrové smlouvy, druhý pak pravidelný měsíční. Jejich přesná výše závisí na výši půjčky a na vašem ratingu – poplatek za uzavření smlouvy se tak pohybuje od 1,90 do 6,80 %, měsíční poplatek ze zůstatku půjčky od 0,40 do 0,98 %.
Musí se platit něco už předem? Nechci zbytečně přijít o peníze. Ne, jednorázový poplatek za uzavření smlouvy je účtovaný až poté, co je vám půjčka vyplacena na váš bankovní účet. Nemusíte tak mít strach, že byste něco zaplatili předem a pak nic nedostali.
Dá se tento úvěr použít za účelem refinancování stávající půjčky? Ano, určitě je to možné. P2P půjčky FinBee jsou vhodné i na refinancování stávajících úvěrových produktů, ať už jde o klasické spotřebitelské půjčky nebo třeba kreditní karty.
Jak vlastně tato půjčka funguje? Kdo je jejím poskytovatelem? Jedná se o klasickou P2P půjčku, tedy jde o úvěr, který si poskytují lidé vzájemně mezi sebou prostřednictvím spolehlivého internetového portálu. Na půjčku se vám tak budou skládat běžní lidé – investoři, vše bude probíhat přes portál společnosti FinBee CZ Lending s.r.o.
Rád bych do P2P půjček investoval. Co pro to musím udělat? Není to nic těžkého, stačí se jen zaregistrovat na webu společnosti FinBee, založit si uživatelský profil a vybrat si konkrétní žádost o půjčku, do níž chcete svoje finance vložit.
Proč bych si měl požádat o půjčku zrovna přes portál FinBee? Výhodou půjček od FinBee je to, že je mohou získat i lidé, kteří u jiných úvěrových společností – např. u bank – se svou žádostí neuspěli. Velkým plusem je i možnost rozložit si splácení i malých částek až na 60 měsíců – můžete tak získat úvěr, který nezatíží váš měsíční rozpočet.

Časté překlepy

finbí

Půjčka je určena:

 • Zájemcům o půjčku, kteří potřebují úvěr do 300 000 Kč alespoň na rok
 • Těm, kteří mají stálý a doložitelný příjem z práce nebo podnikání
 • Lidem starším 18 let, kteří jsou svéprávní
 • Těm, kteří si nemohou půjčit u banky, ale jsou schopni úvěr řádně splácet

Půjčka není určena:

 • Žadatelům, kteří ještě nedosáhli věku 18 let
 • Lidem, kteří byli zbaveni svéprávnosti
 • Zájemcům, jenž jsou zcela bez příjmů nebo žijí pouze ze sociálních dávek
 • Těm, na něž byla uvalena exekuce nebo u nich probíhá insolvence

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč