Často kladené otázky Ferratum Business

Ferratum Business

Recenze Ferratum Business

 • Podnikatelský kapitálový úvěr určený malým firmám
 • Výše úvěru od 50 000 Kč do 1 300 000 Kč
 • Splácení půjčky lze nastavit na dobu 6 až 18 měsíců

Často kladené otázky Ferratum Business

Otázka Odpověď
Jakým způsobem je možné si tento úvěr sjednat? Půjčku od Ferratum Business si můžete vyřídit jednoduše přes webové stránky na adrese www.ferratumbusiness.cz. Na nich si vyplníte formulář a přidáte k němu požadované dokumenty.
Jaké dokumenty nebo doklady budu k vyřízení žádosti potřebovat? Může být vyžadována vaše aktuální fotografie + fotka vašeho dokladu totožnosti, dále pak poslední účetní uzávěrka, případně poslední tři výpisy z bankovního účtu.
Jak vysoké úroky jsou s tímto úvěrem spojeny? Platí se nějaké poplatky za poskytnutí půjčky? Průměrný měsíční úrok dělá 2,9 % z částky úvěru, finální sazba se ale u jednotlivých žadatelů může lišit – rozhodující je úvěrové hodnocení dané společnosti. Co se týká poplatků, tak je vždy účtován počáteční poplatek, který činí 2,5 %.
Jak dlouho trvá proces schvalování a následná výplata peněz? Obvykle to jde velmi rychle, vyplnění žádosti většinou zabere jen několik minut. Pokud vám bude žádost o půjčku schválena, měli byste mít peníze na účtu do dvou pracovních dnů od dokončení žádosti.
Podle čeho se poskytovatel rozhoduje při schvalování žádostí o úvěr? Klíčovou roli ve schválení/zamítnutí žádosti činí zejména cash flow (neboli peněžní tok) vaší firmy. Nejde tedy o kreditní skóre jako u jiných poskytovatelů, ale zásadní je zmíněné cash flow.
Dá se úvěr od Ferratum Business splatit i předčasně, nebo je nutné dodržet splátkový kalendář? Předčasné splacení je povoleno, budete-li chtít, můžete úvěr splatit kdykoliv v průběhu trvání smlouvy. Za předčasné splacení nejsou účtovány žádné sankce, klient vždy platí pouze po tu dobu, co úvěr čerpá.
Potřeboval bych nejdříve poradit – je možné se na poskytovatele obrátit a nechat si vše vysvětlit? Samozřejmě, pracovníci společnosti Ferratum Business vám rádi poskytnou všechny informace a poradí vám se vším, co s tímto úvěrem souvisí. Profesionální osobní asistence je jedním z mnoha plusů půjčky Ferratum Business.
Jsou webové stránky této firmy bezpečné? Nechci, aby byly moje údaje zneužity. Stránky společnosti Ferratum Business jsou důkladně zabezpečené a používají podobný způsob zabezpečení, jako např. velké bankovní instituce. V žádném případě tak nemusíte mít strach z toho, že by došlo k jakémukoliv úniku vašich dat – nic takového se zde stát nemůže.
Má tento úvěr něco společného s rychlými půjčkami od Ferratum Bank? Ano, Ferratum Business patří pod stejnou finanční skupinu – Ferratum Group.
Proč bych si měl pro svoji firmu sjednat úvěr zrovna u společnosti Ferratum Business? Výhod této podnikatelské půjčky je celá řada, nízkými úroky a poplatky počínaje až po snadné sjednání úvěru přes internet konče. Důležitou předností půjčky je i to, že za ni není třeba ručit žádným majetkem.

Půjčka je určena:

 • Menším firmám, které potřebují “finanční injekci“
 • Podnikům se sídlem v ČR a s majiteli, kteří žijí v ČR
 • Společnostem, které mají roční příjem nejméně 1,2 milionu Kč
 • Společnostem, kterým stačí úvěr do 1 300 000 Kč se splatností do 18 měsíců

Půjčka není určena:

 • Běžným fyzickým osobám (půjčka je pouze pro malé firmy)
 • Společnostem, které mají svoje fyzické sídlo pouze v zahraničí
 • Firmám s příliš nízkými příjmy (méně než 1 200 000 Kč za rok)
 • Těm, kteří potřebují půjčit více než 1,3 milionu nebo chtějí úvěr na delší dobu než rok a půl

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč