Často kladené otázky Fastfin půjčka

Fastfin půjčka

Recenze Fastfin

 • Rychlá nebankovní půjčka do 12 000 Kč
 • Doba splatnosti půjčky je 7, 14, 21 nebo 28 dní
 • Noví klienti mohou získat svoji první půjčku zdarma
 • Půjčku je možné prodloužit a to i opakovaně

Často kladené otázky Fastfin půjčka

Otázka Odpověď
Jakým způsobem si o půjčku mohu požádat? Nejdříve ze všeho se musíte zaregistrovat na stránkách www.fastfin.cz. Pak máte dvě možnosti – buď si o půjčku můžete požádat online, nebo pomocí SMS zprávy.
Kolik peněz si mohu půjčit, když si od FASTFIN.CZ půjčuji poprvé? Napoprvé můžete dostat půjčku 1 000 Kč nebo 2 000 Kč. Velkou výhodou první půjčky je skutečnost, že za ni neplatíte žádné poplatky ani úroky a vrátíte pouze to, co jste si půjčili.
Jaký je úvěrový limit u opakovaných půjček? U opakovaných půjček se úvěrový limit zvyšuje a maximální částka, kterou si u FASTFIN.CZ můžete půjčit, je 12 000 Kč.
Jak je to u této půjčky s délkou její splatnosti? Dobu splatnosti půjčky si můžete sami vybrat a sice na jeden, dva, tři nebo čtyři týdny. Samozřejmě čím je doba splatnosti delší, tím vyšší je poplatek za půjčku.
Pokud mi bude žádost schválena, jak dlouho bude trvat, než dostanu peníze? Po schválení žádosti jsou peníze odesílány ihned, takže záleží jen na tom, u které banky máte váš běžný účet. Nejpozději vám ale peníze budou připsány následující pracovní den.
Když nezvládnu půjčku splatit včas, mohu si ji nechat prodloužit? Ano, úvěr si můžete kdykoliv prodloužit a to nejen jednou, ale klidně i opakovaně. Za každé prodloužení splatnosti je ale třeba uhradit příslušný poplatek.
Mohu půjčku dostat, když jsem student a je mi 19 let? Bohužel v tomto případě půjčku dostat nemůžete. FASTFIN.CZ půjčky jsou poskytovány výhradně osobám, kterým už bylo 21 let.
Na můj majetek byla vyhlášena exekuce, mohu si o půjčku požádat? Bohužel ne – jednou z podmínek poskytování těchto půjček je, že žadatelé nesmí být v exekučním ani v insolvenčním řízení.
Je půjčka určená i matkám na mateřské dovolené? Ano – půjčka je vhodná nejen pro zaměstnance a živnostníky, ale získat ji mohou i maminky, které jsou na mateřské dovolené.
Proč musím platit registrační poplatek, abych mohl půjčku dostat? Registrační poplatek je pouze ve výši jedné koruny a je vybírán z toho důvodu, aby se ověřilo, že žadatel o půjčku má vlastní bankovní účet. Vybrané peníze z těchto registračních poplatků se pak posílají na dobročinné účely.

Časté překlepy

FAST FIN, fast fin pujcka.cz

Půjčka je určena:

 • Lidem, kteří potřebují rychlou a snadnou půjčku s krátkou dobou splatnosti
 • Lidem, kterým už bylo 21 let a mají trvalý pobyt na území ČR
 • Lidem, kteří mají stálý příjem a vlastní bankovní účet
 • Zaměstnancům, živnostníkům, ale i matkám na mateřské

Půjčka není určena:

 • Žadatelům o úvěry nad 12 000 Kč nebo těm, kteří napoprvé potřebují více než 2 000 Kč
 • Žadatelům, kterým ještě nebylo 21 let nebo nemají v ČR trvalý pobyt
 • Žadatelům, kteří nemají vlastní bankovní účet
 • Žadatelům bez stálého příjmu, nebo lidem, na něž byla uvalena insolvence či exekuce

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč