Často kladené otázky Fast Cash půjčka

Fast Cash půjčka

Recenze Fast Cash

 • Krátkodobá nebankovní půjčka do 30 000 Kč
 • Doba splatnosti úvěru je 10, 20 nebo 30 dní
 • Možnost prodloužení půjčky o dalších 14 dní
 • Bez nahlížení do registrů Jednoduchý formulář se žádostí
 • Kvalitní zákaznický servis

Často kladené otázky Fast Cash půjčka

Otázka Odpověď
Kolik peněz si mohu od společnosti Fast Cash půjčit? Půjčit si můžete od 1 000 Kč až do 30 000 Kč.
Do kdy je třeba Fast Cash půjčku splatit? Dobu splatnosti si můžete sami vybrat a to ze tří možností – 10 dní, 20 dní nebo 30 dní. Čím delší doba splatnosti, tím je samozřejmě vyšší poplatek za půjčku. Půjčku je třeba uhradit nejpozději v den její splatnosti.
Jakým způsobem si mohu o půjčku zažádat? Pro žádost o půjčku nemusíte nikam chodit, ani telefonovat, vše si jednoduše vyřídíte online prostřednictvím internetových stránek www.fastcash.cz. Na nich provedete registraci i žádost o úvěr a zároveň si zde můžete kontrolovat stav svojí půjčky.
Jaké dokumenty budu k vyřízení půjčky potřebovat? Aby vám mohla být půjčka schválena je potřeba nahrát do vašeho online účtu alespoň dva dokumenty – můžete si vybrat z nabídky a pak je jen nahrajete přes internet – nemusíte s nimi nikam chodit.
Jak dlouho budu čekat na vyplacení peněz v případě schválení půjčky? Peníze jsou odesílány ihned po schválení žádosti, takže je na vašem bankovním účtu můžete mít už během několika minut.
Jaké jsou poplatky a roční procentní sazba nákladů? Přesná výše poplatků a RPSN závisí na konkrétní výši půjčky a na době její splatnosti. Obecně jsou u Fast Cash poměrně vysoké úroky, ale je to dáno tím, že se jedná pouze o krátkodobou půjčku.
Je možné si půjčku nechat prodloužit? Pokud ano, za jakých podmínek? Ano, půjčku si můžete v případě nutnosti nechat prodloužit a to o 14 dní. Ceny za prodloužení najdete na webových stránkách Fast Cash, jedná se vždy o 18 procent z půjčené částky.
Mám šanci dostat půjčku, i když jsem na mateřské dovolené? Určitě ano – Fast Cash půjčka je vhodná i pro maminky na mateřské.
Je tato půjčka určená i pro osoby pobírající starobní důchod? Ano, půjčka je vhodná i pro důchodce, takže ať už pobíráte starobní, invalidní nebo třeba sirotčí důchod, úvěr při splnění základních podmínek můžete dostat.
Proč bych si měl vzít půjčku zrovna od Fast Cash? Půjčka Fast Cash se vyplatí zejména těm, kteří nemohou dostat úvěr od banky nebo od některých nebankovních společností. U Fast Cash půjčky není třeba dokládat vaše příjmy, nepotřebujete ručitele ani není nahlíženo do registru dlužníků. Nemusíte ani platit žádný registrační poplatek, což požaduje spousta jiných poskytovatelů. Další výhodou je rychlost a diskrétnost půjčky a v neposlední řadě také jednoduché sjednání přes internet, bez nutnosti kamkoliv chodit.

Časté překlepy

FastCash,Fast kes

Půjčka je určena:

 • Těm, kteří potřebují půjčit jen na krátkou dobu
 • Těm, kteří nemohou dostat úvěr od banky
 • Těm, kteří chtějí rychlou půjčku, kterou si mohou snadno sjednat online
 • Zaměstnancům, podnikatelům, studentům, důchodcům i maminkám na mateřské

Půjčka není určena:

 • Lidem, kterým ještě nebylo 18 let
 • Lidem, kteří nemají české občanství
 • Lidem, kteří potřebují půjčit na delší dobu než je jeden měsíc
 • Lidem, kteří potřebují vyšší půjčku než je 30 000 Kč

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč