Často kladené otázky Express Money

Express Money

Recenze Express Money

 • Nebankovní půjčky s ručením nemovitostí (spotřebitelské i podnikatelské)
 • Minimální výše úvěru je 200 000 Kč
 • Úrokové sazby půjček začínají na 11,9 % ročně

Často kladené otázky Express Money

Otázka Odpověď
Jak vysoké půjčky společnost Express Money poskytuje? Minimální výše úvěru je pevně stanovená na 200 000 Kč, naopak maximum není striktně nastaveno, výše úvěru závisí zejména na hodnotě zastavené nemovitosti.
Na jak dlouho se dá rozložit splácení této půjčky? Obvyklá doba splatnosti úvěrů Express Money se pohybuje od jednoho měsíce do tří let. Individuálně si lze domluvit i jinou splatnost, většinou jde ale spíše o kratší úvěry.
Jak vysoké úroky si Express Money účtuje? Roční úroková sazba půjčky začíná na 11,9 %, RPSN (roční procentní sazba nákladů) pak začíná na 12,44 %. Konkrétní výše úroků se pak odvíjí od výše půjčky, hodnoty nemovitosti, délky splatnosti a dalších okolností.
Kde si mohu podat žádost o tento úvěr? Zažádat o půjčku si můžete na webových stránkách společnosti Express Money, velkým plusem jsou hned dvě kanceláře, kde si lze sjednat i osobní schůzku – buď v sídle firmy v Liberci nebo v pražské kanceláři.
Jaké typy nemovitostí mohou sloužit jako záruka? Může jít nejen o rodinný dům či byt, ale také o rekreační objekt, pozemek, kancelářské prostory, činžovní dům, garáž, výrobní prostory a jiné druhy nemovitostí.
Může za můj úvěr ručit nemovitostí někdo z příbuzných? Ano, pokud sami žádnou nemovitost nevlastníte, může za vás svým majetkem ručit třetí osoba.
Dá se tato půjčka splatit i předčasně? Je za to nějaká pokuta? Půjčku můžete kdykoliv splatit celou předčasně a žádná sankce vám za to nehrozí. Stejně tak jsou povoleny i mimořádné splátky, které můžete učinit kdykoliv budete chtít.
Jak dlouho trvá vyřízení žádosti o úvěr a výplata na účet? Přesná doba vyřízení půjčky se může v jednotlivých případech mírně lišit, nicméně Express Money patří k nejrychlejším úvěrům se zajištěním. Žádost o úvěr je zpracována během několika dnů a po odhadu nemovitosti dostanete finální nabídku do tří dnů. Po plombě od katastrálního úřadu je pak čerpání otázka 24 hodin.
Na jaké účely se mohou peníze z úvěru použít? Půjčka není účelová, takže ji můžete použít na cokoli budete potřebovat. Hodí se jak na podnikatelské účely, stejně tak i jako běžný spotřebitelský úvěr.
Proč bych si měl o půjčku zažádat zrovna u společnosti Express Money? Velkým plusem je zde především rychlost zpracování a vyřízení půjčky, dále pak individuální přístup pracovníků firmy, kamenné pobočky ve dvou městech a neomezená horní hranice půjčky.

Půjčka je určena:

 • Pro zájemce starší 18 let, kteří mají zájem o nebankovní úvěr
 • Pro zaměstnance i podnikatele, kteří potřebují vyšší půjčku
 • Pro ty, kteří mohou ručit nemovitostí
 • Pro ty, jenž potřebují půjčku ve výši minimálně 200 000 Kč

Půjčka není určena:

 • Pro neplnoleté osoby nebo ty, kteří nejsou způsobilí k právním úkonům
 • Pro žadatele, kteří nemají nemovitost ani nikoho, kdo by za ně svou nemovitostí ručil
 • Pro zájemce o půjčku v nižší hodnotě než je 200 000 Kč
 • Pro ty, jenž potřebují velmi dlouhou dobu splatnosti (půjčka je obvykle max. na 3 roky)

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč