Často kladené otázky Express Credit

Express Credit

Recenze Express Credit

 • Rychlá nebankovní půjčka od 1 000 Kč do 15 000 Kč
 • Maximální doba splatnosti je 28 dní
 • Lidem ve věku od 18 let s pravidelným příjmem

Často kladené otázky Express Credit

Otázka Odpověď
Jak vysokou částku si od Express Credit mohu půjčit? Express Credit nabízí rychlé nebankovní úvěry od 1 000 Kč do 15 000 Kč. Výše půjčky závisí na vás, stejně tak jako doba její splatnosti.
Za jak dlouhou dobu budu muset úvěr splatit? Půjčka je pouze krátkodobá, takže splatnost může být buď jeden, dva, tři nebo čtyři týdny.
Je nějak snížená maximální půjčka pro nové klienty? Ano, pokud si u Express Credit půjčujete úplně poprvé, můžete získat úvěr jen ve výši 4 500 Kč. Pokud jej ale řádně splatíte, u další žádosti už pak můžete dostat i vyšší půjčku (až do 15 000 Kč).
Dá se půjčka prodloužit, když nebudu mít na splacení? Ano, dá, stačí si jen požádat o odložení splatnosti, zaplatit příslušný poplatek a splatnost se vám posune. Výši tohoto poplatku najdete v přehledné tabulce na webu půjčky Express Credit.
Lze si půjčku sjednat i jinak než přes internetové stránky? Jen částečně – registraci jako takovou musíte provést vždy přes internet, pak už si ale můžete vybrat, zda žádost pošlete online nebo formou textové SMS zprávy z mobilního telefonu.
Je mi teprve 17 let – mám šanci tuto půjčku získat? Je nám moc líto, ale bohužel to nepůjde. Půjčka je poskytována lidem pouze od 18 let. Půjčku vám můžeme poskytnout, až budete plnoletý.
Mohou půjčku Express Credit dostat i studenti? Ano, mohou, nicméně podmínkou je, aby měli pravidelný příjem a bankovní účet.
Proč se musí nejdříve uhradit registrační poplatek? Je to čistě z důvodu ověření vašeho bankovního účtu. Poplatek ale dělá pouhý jeden halíř, takže jde opravdu jen o symbolickou částku.
Platí se předem opravdu jen 0,01 Kč? Nejsou tam ještě jiné poplatky? Je to opravdu jen 0,01 Kč a žádné jiné poplatky předem se skutečně klientům neúčtují – není tak důvod k žádným obavám.
Proč bych si měl o půjčku zažádat zrovna u Express Credit? Důvodů je určitě víc, namátkou můžeme zmínit např. snadné a pohodlné sjednání přes internet (nemusíte nikam chodit), možnost prodloužení splatnosti v případě potřeby, celkem vysoký úvěrový rámec u stálých klientů (až 15 000 Kč) , nebo nepříliš častá možnost požádat si o úvěr přes SMS. V neposlední řadě stojí za zmínku i to, že půjčka je maximálně bezpečná a nehrozí vám, že byste o nějaké peníze přišli.

Půjčka je určena:

 • Pro nové zájemce o tento úvěr, kterým stačí půjčit maximálně 4 500 Kč
 • Pro ty, kteří hledají jen krátkodobou půjčku do výplaty
 • Pro zájemce, kterým je minimálně 18 let a jsou svéprávní
 • Pro ty, co mají vlastní bankovní účet a stálý příjem

Půjčka není určena:

 • Těm, co hledají vyšší úvěr v řádu desítek až stovek tisíc
 • Lidem, kteří potřebují dlouhodobou půjčku a 28 dní je pro ně málo
 • Osobám, které ještě nedosáhli plnoletosti
 • Těm, jenž nemají svůj účet u banky, nebo jsou zcela bez příjmů

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč