Často kladené otázky ESSOX půjčka

ESSOX půjčka

Recenze ESSOX

  • Transparentní podmínky
  • Bezúčelová půjčka na cokoliv
  • Úroková sazba vypočítána na základě vstupních parametrů ve formuláři

Žádost o půjčku

Často kladené otázky ESSOX půjčka

Otázka Odpověď
Na co si mohu půjčit? Protože jde o bezúčelovou půjčku, můžete si půjčit na cokoliv a nemusíte dokládat, jak jste s vypůjčenými penězi naložili.
Je nutné mít u této půjčky příjem? Ano, pravidelný a doložitelný příjem je jednou ze základních podmínek kladného posouzení žádosti o půjčku.
Je negativní záznam v registrech problém? Negativní záznam v registrech nemusí být problém. Veškeré žádosti totiž posuzuje společnosti ESSOX individuálně. Pokud by byla bonita žadatele nedostatečná, může společnost požadovat doložení příjmu partnera (zpravidla manžela).
Jsem cizinec. Mohu si u společnosti ESSOX vzít půjčku? Ano, pokud jste cizinec a máte rodné číslo, můžete požádat o půjčku u společnosti ESSOX.
Mohu čerpat peníze v hotovosti? Nikoliv. Online půjčka ESSOX je vyplácena pouze na bankovní účet žadatele a nelze ji vyplatit v hotovosti.
Za jak dlouho vypůjčené prostředky obdržím? Vypůjčené prostředky obdržíte bezprostředně po schválení žádosti a podepsání smlouvy SMS zprávou. Částku tak můžete mít na svém účtu už druhý den po odeslání žádosti.
Potřebuji jenom mikropůjčku do 10 000 Kč. Jak situaci řešit? Bohužel v tomto případě vám produkt ESSOX rychlá půjčka nepomůže. Půjčit si totiž můžete pouze částky v rozmezí 10 000 až 500 000 Kč. Využít ale můžete nabídky mikropůjček (tzv. půjček do další výplaty).
Mění se výše úroku během splácení ESSOX půjčky? Nikoliv. Výše úroku a s ním související měsíční splátky jsou po celou dobu splatnosti totožné.
Nemám mobilní telefon ani e-mail. Je to problém? Jednou z podmínek kladného posouzení žádosti o půjčku je vlastní mobilní telefon, e-mailová adresa a bankovní účet. Bez splnění těchto podmínek nebude žádost o půjčku společností ESSOX schválena.
Dostal jsem se do potíží se splácením. Jak problém řešit? Bez zbytečného odkladu kontaktujte zákaznický servis společnosti ESSOX a to na čísle +420 389 010 422 nebo e-mailu [email protected]. Pokud potřebujete splátky odložit nebo snížit, pište na e-mail [email protected] nebo volejte na číslo +420 389 010 417.

Časté překlepy

Esox, Esoxx, Esoox, Essex, Esex

Půjčka je určena:

  • Lidem starším 18 let s přístupem na internet
  • Těm, kteří hledají výhodnou půjčku s transparentními podmínkami
  • Žadatelům s pravidelným a doložitelným příjmem

Půjčka není určena:

  • Těm, kterým ještě nebylo 18 let
  • Lidem, kteří nemají žádný příjem
  • Zájemcům o úvěr s delší dobou splatnosti, než je 84 měsíců
  • Žadatelům, kteří nemají bankovní účet a mobilní telefon