Často kladené otázky Essox půjčka

Essox půjčka

Recenze Essox

 • Bezúčelová spotřebitelská půjčka od 15 000 Kč až do 200 000 Kč
 • Doba splácení od 6 měsíců až do 7 let
 • Pojištění schopnosti splácet je k půjčce poskytováno zdarma
 • Žádné poplatky za vyřízení žádosti a možnost předčasného splacení

Často kladené otázky Essox půjčka

Otázka Odpověď
Jak vysoký úvěr mohu od společnosti Essox dostat? Minimální částka, kterou si můžete půjčit, je 15 000 Kč, maximum, které lze dostat, je stanoveno na 200 000 Kč.
Co budu potřebovat za doklady k vyřízení půjčky? Aby vaše žádost o úvěr Essox mohla být úspěšně vyřízena, budete k tomu potřebovat dva platné doklady vaší totožnosti a potvrzení o vašich příjmech.
Jak dlouho budu půjčku splácet? Minimální doba splatnosti Essox půjčky je šest měsíců, naopak nejdelší doba, na kterou si lze splácení úvěru rozložit, je 84 měsíců.
Jak vysoké jsou u půjčky Essox úroky? Přesná výše úrokové sazby závisí na konkrétní smlouvě, např. pokud si půjčíte 100 000 Kč s dobou splatnosti 24 měsíců, výše úroků bude činit 8,36 % ročně. Roční procentní sazba nákladů (RPSN) bude v takové případě 8,69 %. Klienti, kteří mají bankovní účet u Komerční banky a půjčku budou splácet z něj, mají navíc slevu na úrocích ve výši jednoho procenta.
Bude mi účtován nějaký poplatek za sjednání půjčky? Nebude – u Essox půjčky nejsou účtovány žádné poplatky za vyřízení a schválení úvěru, stejně tak se nemusíte bát an žádných měsíčních poplatků za vedení úvěrového účtu.
Mohu si k půjčce Essox sjednat i pojištění schopnosti splácet? Jednou z velkých předností půjčky Essox je skutečnost, že pojištění schopnosti splácet je součástí produktu zcela zdarma – za pojištění tak nezaplatíte ani korunu. To je velká výhoda oproti konkurenčním poskytovatelům, u kterých je zpravidla tato služba poskytována pouze za příplatek.
Je možné tento úvěr splatit i předčasně? Ano, pokud budete chtít, půjčku samozřejmě můžete kdykoliv splatit celou předčasně.
Mohu půjčku dostat, i pokud mám záznam v registru dlužníků? Bohužel to možné není – jednou z podmínek poskytnutí úvěru je, abyste neměli žádné záznamy v těchto registrech.
Je půjčka určená i lidem, kteří nemohou doložit svoje příjmy? Nikoliv – při žádosti o půjčku musíte kromě dvou dokladů totožnosti předložit také potvrzení o vašich příjmech. Nezaměstnaní nebo lidé bez doložitelných příjmů tak úvěr dostat nemohou.
Proč bych si měl vzít půjčku zrovna od společnosti Essox? Argumentů, proč si vzít půjčku od společnosti Essox je celá řada – patří mezi ně např. to, že vám nebudou účtovány žádné měsíční poplatky za vedení úvěrového účtu ani poplatek za vyřízení půjčky, další výhodou je pak pojištění schopnosti splácet zcela zdarma nebo možnost předčasného splacení půjčky. Essox navíc spolupracuje s Modrou pyramidou a Komerční bankou a tak můžete mít jistotu, že se jedná o solidní a prověřenou společnosti. S tím souvisí i výhoda pro klienty Komerční banky, kteří mohou získat menší slevu na úrocích.

Časté překlepy

Esox půjčka, Esox

Půjčka je určena:

 • Fyzickým osobám starším 18 let, kteří hledají výhodnou bezúčelovou půjčku
 • Žadatelům o úvěr, kteří potřebují půjčit maximálně 200 000 Kč
 • Lidem, kteří mají stabilní příjem a mohou jej doložit
 • Zájemcům o úvěr, kteří nemají záznam v registru dlužníků

Půjčka není určena:

 • Těm, kteří ještě nedosáhli věku 18 let
 • Těm, kteří potřebují půjčit jen pár tisíc nebo naopak více než 200 000 Kč
 • Těm, kteří nemají trvalý příjem nebo už mají záznam v registru dlužníků
 • Těm, kteří chtějí půjčku s delší splatností než je sedm let

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč