Často kladené otázky Era půjčka NOVĚ Poštovní půjčka

Era půjčka NOVĚ Poštovní půjčka

Recenze Era půjčka NOVĚ Poštovní půjčka

 • Tato půjčka momentálně není dostupná
 • Peníze můžete použít na jakýkoliv účel
 • Doba splácení od jednoho roku až po sedm let

Často kladené otázky Era půjčka NOVĚ Poštovní půjčka

Otázka Odpověď
Jak vysokou půjčku mohu od Ery dostat? Era půjčka je poskytována ve výši od 20 000 Kč až do 800 000 Kč.
Na jak dlouho je možné si rozložit dobu splácení úvěru? Půjčka se splácí formou pravidelných měsíčních splátek a to od jednoho roku až po osm let – záleží jen na vás, na jak dlouhou dobu si splátky rozložíte.
Jaké dokumenty budu k vyřízení mé žádosti potřebovat? Aby mohla být vaše žádost o úvěr vyřízena, budete potřebovat dva doklady totožnosti a potvrzení o vašem příjmu. Pokud už ale u Ery účet máte a chodí vám na něj alespoň tři měsíce výplata, případně pokud už máte předschválenou půjčku, doložení příjmů potřebovat nebudete.
Kde všude si mohu o Era půjčku osobně požádat? Pokud si chcete o úvěr požádat osobně, můžete zajít na některé z finančních center Era nebo navštívit některou z vybraných poboček České pošty. Kompletní seznam všech těchto obchodních míst najdete na internetových stránkách Ery.
Jakým způsobem se tato půjčka splácí? Půjčku splácíte klasicky bezhotovostním bankovním převodem z vašeho bankovního účtu.
Mohu si spolu s půjčkou sjednat i nějaké pojištění? Ano, při vyřizování Era půjčky si můžete vybrat hned ze tří variant pojištění. Ty se liší podle pojistného rozsahu a vybrat si lze mezi základní, standardní a rozšířenou variantou.
Je možné úvěr splatit i předčasně případně uhradit mimořádnou splátku? Ano, půjčku můžete kdykoliv splatit celou předčasně, stejně tak můžete zaplatit předčasně i část celého úvěru. Za předčasné splátky vám nebude účtován žádný poplatek navíc.
Platí se za poskytnutí půjčky nějaký poplatek? Ne, ani za sjednání půjčky, ani za vedení úvěrového účtu nic neplatíte, obě služby jsou zcela zdarma.
Musím nějak doložit na co peníze z úvěru použiji? Nemusíte – Era půjčka je bezúčelová, takže peníze můžete použít na cokoliv potřebujete, aniž byste museli bance říkat, k čemu jste je využili.
Proč bych si měl vzít půjčku zrovna od Ery? Era půjčka má spoustu výhod – např. nízkou úrokovou sazbu, dlouhou dobu splatnosti, výhodné pojištění, atraktivní věrnostní program a spoustu dalších předností. Díky tomu, že se jedná o bankovní půjčku, je výhodnější než nebankovní úvěry s vysokými úroky a vysokou RPSN.

Časté překlepy

erapujcka,era svet, postovni pujcka

Půjčka je určena:

 • Pro ty, kteří chtějí výhodný úvěr od banky
 • Pro ty, kteří potřebují půjčit i vyšší částku
 • Pro ty, kteří chtějí půjčku na delší časové období
 • Pro osoby starší 18 let se stálým příjmem

Půjčka není určena:

 • Pro osoby, které potřebují půjčit jen pár tisíc
 • Pro osoby, které chtějí jen rychlou krátkodobou půjčku na pár dní
 • Pro osoby, které nemají žádný trvalý příjem
 • Pro osoby se zápisem v registru dlužníků

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30000 Kč  Půjčka do 750 000 Kč