Často kladené otázky Minutová půjčka Equa bank

Minutová půjčka Equa bank

Recenze Minutová půjčka Equa bank

 • Výše Minutové půjčky do 700 000 Kč
 • Splatnost půjčky až po dobu 120 měsíců
 • Půjčka od Equa bank bez ručitele
 • Možnost refinancování Vašich stávajících půjček
 • Převedení půjčky je zcela zdarma a bez poplatků

Žádost o půjčku

Často kladené otázky Minutová půjčka Equa bank

Otázka Odpověď
Na jako velkou sumu peněz je určená Minutová půjčka Equa bank? Minutová půjčka může být poskytnuta ve výši od 5 000 až do 700 000 Kč.
Jakým způsobem mohu o Minutovou půjčku požádat? O Minutovou půjčku si můžete zažádat jednoduše online na webových stránkách Equa bank, další možností je osobní návštěva některé z poboček této banky. Minutové půjčky
Jsou s Minutovou půjčkou spojeny nějaké poplatky? Nejsou – Minutová půjčka je naprosto bez jakýchkoliv poplatků – neplatíte nic ani za její sjednání ani za mimořádné splátky nebo předčasné splacení. Bezplatný je i běžný účet, na který navíc získáte jednorázový bonus ve výši 1000 Kč.
Jakým způsobem budu Minutovou půjčku splácet? Minutovou půjčku budete splácet ze svého běžného účtu u Equa bank, který vám bude zároveň se sjednáním Minutové půjčky založen.
Mohu si na Minutovou půjčku převést i úvěr od nebankovní společnosti? Ano, můžete – Minutová půjčka je určená nejen pro refinancování bankovních, ale i nebankovních půjček, spotřebitelských úvěrů, konsolidací, půjček na auto atd.
Lze Minutovou půjčku použít i na úvěr, který jsem dostal v zahraniční bance? Bohužel to nelze – tento produkt lze využít pouze na refinancování půjček poskytnutých v České republice, na zahraniční úvěry jej použít nemůžete.
Mohu si k Minutové půjčce sjednat i nějaké pojištění pro případ, že bych nemohl splácet? Ano, pokud budete mít zájem, můžete si k Minutové půjčce sjednat i výhodné pojištění schopnosti splácet to v jedné ze dvou variant pojistného plnění.
Mohu Minutovou půjčku splatit i předčasně bez dalších sankcí? Určitě můžete. Pokud se rozhodnete Minutovou půjčku splatit předčasně, nebudou vám za to účtovány žádné další poplatky.
Proč bych si měl vlastně Minutovou půjčku vzít? V čem spočívá její výhoda? Výhod Minutové půjčky od Equa bank je celá řada – tou hlavní je výrazná úspora peněz. Díky Minutové půjčce můžete splácet nižší měsíční splátky než doposud a to při zachování stejné doby splácení. Splátky si navíc můžete sami přizpůsobit podle Vašich potřeb a nastavit si takovou dobu splácení, jaký vám bude vyhovovat. Refinancovat si můžete i více úvěrů a mezi další výhody patří např. nulové poplatky, možnost pojištění atd.

Časté překlepy

Půjčka Equa Bank,ekva bank, equabank pujcka,Minutová půjčka

Půjčka je určena:

 • Těm, kteří nejsou spokojení s podmínkami svojí stávající půjčky
 • Těm, kteří by rádi snížili výši svých měsíčních splátek
 • Těm, kteří mají splátku u jiné finanční instituce a rádi by si ji převedli jinam
 • Osobám starším 18 let, které jsou ochotny mít účet u Equa bank

Půjčka není určena:

 • Žadatelům, kteří potřebují refinancovat půjčku nižší než 5 000 nebo vyšší než 700 000 Kč
 • Žadatelům, kteří mají svoji půjčku u zahraniční společnosti
 • Žadatelům, kterým nestačí max.doba splácení Minutové půjčky 84 měsíců
 • Lidem, kterým ještě nebylo 18 let