Často kladené otázky Emma’s credit

Emma’s credit

Recenze Emma’s credit

 • Velmi rychlá půjčka s bleskovou výplatou peněz na účet
 • Úvěr je krátkodobý na jeden měsíc
 • První půjčka maximálně 3 000 Kč
 • Za poplatek je půjčku možno prodloužit

Často kladené otázky Emma’s credit

Otázka Odpověď
Jaká je minimální a maximální částka, kterou si lze půjčit? Minimální částka, kterou si lze vypůjčit je 500 Kč, maximum je napoprvé 3 000 Kč. Stálí klienti Emma's credit ale mohou postupně získávat i vyšší úvěry – maximální částka se tak může vyšplhat až na 7 000 Kč.
Jakým způsobem se o půjčku žádá? O půjčku Emma's credit se žádá online přes internetové stránky www.emmascredit.cz. Na nich si zájemce o úvěr vyplní jednoduchý formulář a po uhrazení korunového poplatku mu bude oznámeno rozhodnutí o schválení či zamítnutí jeho žádosti.
Mohu si nechat peníze poslat na účet kamarádky? Bohužel, možné to není. Jedním ze základních a pevně daných požadavků je vlastnictví bankovního účtu. Pokud tedy nemáte účet psaný na vaše jméno, půjčka vám nemůže být poskytnuta.
Jaká je u této půjčky doba splatnosti? Dobu splatnosti si každý klient určuje sám a v závislosti na tom se stanovuje i celková splatná částka. Minimum je vždy pět dní, naopak maximální doba splatnosti je napoprvé 30 dní, u stálých zákazníků se může navýšit až na 45 dní.
Co když nebudu úvěr moci splatit v řádném termínu? V takovém případě máte možnost si půjčku prodloužit. Termín splatnosti úvěru může být napoprvé až 30 dní, napodruhé až 20 dní a a pak už vždy max. 10 dní.
Jaké jsou u tohoto úvěry poplatky za prodloužení? Aby mohla být splatnost půjčky prodloužena, je třeba nejdříve uhradit úrok a poplatek 100 Kč. Stokorunový poplatek zůstává stále stejný i u dalších případných prodloužení splatnosti.
Mohu půjčku splatit i předčasně? Přinese mi to nějakou výhodu? Ano, možné to je a dokonce to pro Vás bude i výhodnější. Pokud svůj závazek uhradíte dříve, zaplatíte úroky pouze za ty dny, kdy jste měli peníze půjčeny. Čím dříve půjčku splatíte, tím bude Váš úrok nižší.
Dá se tato půjčka splácet i na více částí? Ano, spousta jiných poskytovatelů tuto možnost nemá, ale Emma's credit umožňuje úvěr splácet postupně – v takovém případě se peníze vždy použijí nejdříve k úhradě poplatků a nákladů, teprve potom na původní vypůjčenou sumu peněz.
Jaké výhody přináší zákaznický klub Emma's credit? Zákaznický klub Emma's credit nabízí velmi zajímavý benefit. Tento klub je pro stálé klienty společnosti a umožňuje jim jednak vyšší půjčky, dále pak delší dobu splatnosti a konečně poslední výhodou je slevový kód a slevy z úroků – u nejvyššího členství dokonce až 30 procent.
Proč bych si měl vzít půjčku zrovna u Emma's credit? Například proto, že jejich půjčky jsou skutečně rychlé a na peníze tak nečekáte nikdy příliš dlouho. Další předností jsou výhody pro stálé klienty, pěkné a přehledné webové stránky a celá řada dalších benefitů.

Časté překlepy

emmas credit, emas credit, Ema’s credit

Půjčka je určena:

 • Lidem, kteří chtějí půjčit jen malou částku peněz
 • Těm, co potřebují pouze krátkodobý úvěr
 • Zájemcům o úvěr, kteří potřebují peníze co nejrychleji
 • Lidem s vlastním bankovním účtem

Půjčka není určena:

 • Těm, co potřebují půjčit vyšší částku
 • Lidem, co mají zájem o půjčku s delší dobou splatnosti
 • Žadatelům, kteří nejsou občany ČR
 • Zájemcům, kteří nemají vlastní bankovní účet

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč