Často kladené otázky Door Financial

Door Financial

Recenze Door Financial

 • Rychlá nebankovní půjčka do 50 000 Kč
 • Úvěr se splácí týdně po dobu 45 nebo 60 týdnů
 • U hotovostní půjčky vám přiveze peníze obchodní zástupce až k vám domů
 • Do 14 dnů můžete půjčku zrušit bez jakýchkoliv sankcí

Často kladené otázky Door Financial

Otázka Odpověď
Jak vysokou půjčku mohu od Door Financial dostat? Půjčit si můžete od 5 000 Kč až do 50 000 Kč.
Na jak dlouhou dobu si lze rozložit splácení úvěru? Dobu splatnosti si můžete zvolit buď na 45 nebo na 60 týdnů. V případě 45 týdnů si ale můžete půjčit maximálně 30 000 Kč, pokud potřebujete více peněz, musíte si dobu splatnosti nastavit na 60 týdnů.
Jakým způsobem si o půjčku mohu požádat? O úvěr si u Door Financial můžete požádat hned třemi způsoby – telefonicky, e-mailem nebo online. Smlouvu podepíšete u vás doma, kde ji s vámi sepíše obchodní zástupce této společnosti.
Jak dlouho bude trvat, než dostanu peníze v případě schválení? V případě schválení vaší žádosti o úvěr vám peníze budou vyplaceny nejpozději do 48 hodin od podpisu smlouvy. Pokud byste si ale vybrali bezhotovostní variantu, výplata proběhne nejpozději do 14 dnů.
Jakým způsobem bude probíhat splácení půjčky? Půjčka Door Financial se splácí formou pravidelných týdenních splátek, které hradíte vždy v hotovosti do rukou obchodního zástupce. Ten za vámi vždy přijede v domluvenou dobu na dohodnuté místo a peníze od vás vybere.
Mohu půjčku dostat, i když je mi teprve 18 let? Ano, půjčky jsou poskytovány žadatelům už od 18 let věku.
Je možné splatit zbývající část půjčky předčasně? Nehrozí mi za to nějaké pokuty? Ano, zbylou část můžete klidně splatit i předčasně a žádné sankce Vám za to nehrozí – naopak díky předčasnému splacení bude celkové navýšení nižší a Vy tak ušetříte.
Je účtován nějaký poplatek za vyřízení úvěru? Žádný poplatek za vyřízení půjčky účtován není, stejně tak nebudete nic platit ani za vedení úvěrového účtu. Vše je naprosto přehledné a transparentní, samotná úvěrová smlouva je jednoduchá a srozumitelná.
Když si vezmu půjčku a pak zjistím, že mi nevyhovuje, mohu od smlouvy odstoupit? Ano, po uzavření smlouvy máte ještě celých 14 dní, během kterých si půjčku můžete rozmyslet. Pokud se během této doby rozhodnete půjčku zrušit, nehrozí Vám za to žádné sankce.
Proč bych si měl vzít úvěr zrovna od Door Financial? Půjčka od společnosti Door Financial má celou řadu nesporných výhod. Patří mezi ně např. rychlost vyřízení, přehledné a srozumitelné podmínky, možnost odstoupit od smlouvy do 14 dnů nebo nulové poplatky za sjednání půjčky a vedení úvěrového účtu. Půjčka Door Financial patří mezi nejlepší a nejvýhodnější nebankovní úvěry, jež jsou na českému trhu dostupné.

Časté překlepy

doorfinancial,door finance

Půjčka je určena:

 • Lidem, kteří potřebují půjčku do 50 000 Kč
 • Lidem, kteří si nemohou půjčit od banky
 • Lidem, kteří jsou plnoletí a mají trvalé bydliště v ČR
 • Lidem, kteří mají stálý příjem, ze kterého budou úvěr moci splácet

Půjčka není určena:

 • Těm, kteří potřebují půjčit více než 50 000 Kč nebo naopak méně než 5 000 Kč
 • Těm, kterým nevyhovuje splácení formou týdenních splátek
 • Těm, kterým ještě nebylo 18 let nebo nemají v ČR trvalé bydliště
 • Těm, kteří nemají žádné příjmy, jež by mohli doložit

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč