Často kladené otázky Creditsor

Creditsor

Recenze Creditsor

 • Vysoká šance získání půjčky
 • Výše půjčky je od 500 Kč do 4 500 Kč
 • Půjčky jsou poskytovány od 18 do 65 let
 • Rychlé schválení a převod peněz na účet
 • Zabezpečené internetové stránky

Často kladené otázky Creditsor

Otázka Odpověď
Jaké jsou limity půjčky? Kolik si maximálně mohu půjčit a naopak – kolik je minimum? Maximální výše úvěru je stanovena na 4 500 Kč, které je ale možné dostat i při první půjčce. Minimum, které je možné půjčit, je 500 Kč.
Do jakého termínu je potřeba půjčku splatit? Termín splatnosti si můžete nastavit sami podle vašich potřeb, musí ale být v rozmezí jednoho až třiceti dnů. Na delší dobu si půjčku vzít nelze, ale je možné požádat o prodloužení.
Jaké je výše úroků a poplatků za vyřízení půjčky? Výše úroků a poplatků je různá, v závislosti na tom, u které konkrétní společnosti dojde ke schválení půjčky. V některých případech může být první půjčka dokonce zcela bezúročná a bez jakýchkoliv poplatků. Obecně ale poplatky nejsou příliš vysoké a nemusíte mít strach z žádných extrémních úroků.
Mohu si půjčit, i když jsem důchodce? Záleží na tom, kolik je vám let. Půjčky Creditsor jsou poskytovány pouze osobám do 65 let, takže pokud je vám více, úvěr bohužel dostat nemůžete.
Mohu si nechat poslat peníze poštovní poukázkou? Bohužel to možné není. Jednou z hlavních podmínek schválení žádosti je vlastnictví bankovního účtu, na který bude případný úvěr převeden. Pokud tedy nemáte vlastní bankovní účet, půjčku dostat nemůžete. Poštovní složenkou se půjčky Creditsor neposílají.
Budu ke schválení půjčky potřebovat ručitele, případně zástavu? Nebudete. Nikdy nejsou vyžadování ani ručitelé, ani zástava majetku. Půjčky jsou poskytovány výhradně bez zajištění a důležité je, abyste je byli schopni řádně splatit v daném termínu.
Co když budu chtít půjčku splatit předčasně? Nedostanu za to pokutu? Samozřejmě, že to nevadí. Pokud půjčku splatíte ještě před domluveným termínem splatnosti, žádné sankce vám za to nehrozí.
Mohu dostat půjčku, i když už mám nějaké nesplacené závazky u jiných společností? Ano, můžete – i v případě, že již máte špatnou úvěrovou historii a máte dluh u jiné společnosti, půjčku teoreticky dostat můžete. Záleží především na tom, jestli budete půjčku Creditsor schopni včas splatit.
Mohu si vzít další půjčku Creditsor ještě před splacením té stávající? To možné není. Nejdříve musíte splatit současnou Creditsor půjčku a teprve po jejím řádném splacení si můžete požádat o novou. Samozřejmě pokud byste půjčku splatili pozdě, může to mít negativní vliv na Vaši šanci získat nový úvěr.
Mohu si žádost o půjčku podat po telefonu? Půjčky Creditsor se vyřizují výhradně online, takže podat žádost po telefonu nebo prostřednictvím SMS zprávy není možné. Výhodou online systému je jeho rychlost, jednoduchost a flexibilita, navíc je absolutně bezpečný a diskrétní.
Budu muset zaplatit nějaký poplatek předem? Za samotnou žádost žádné poplatky účtovány nejsou, stejně tak ani za zprostředkování půjčky. Jediný poplatek, který některé partnerské společnosti požadují, je tzv. ověřovací poplatek ve výši jedné koruny. Žádných jiných poplatků se ale bát nemusíte.
Proč bych si měl vzít půjčku zrovna od Creditsor? Důvodů, proč si podat žádost právě u Creditsor je hned několik. Prvním z nich je to, že Creditsor zprostředkovává půjčky od více společností, takže máte větší naději, že vaše žádost bude schválena. Dalším důvodem je pohodlné vyřízení všech náležitostí online přes internet, dále pak absolutní bezpečnost všech vaších osobních dat a naprostá diskrétnost. Výhodou je nepochybně také to, že máte jistotu, že nenaletíte podvodníkům a půjčku dostanete od solidní firmy.

Časté překlepy

Kreditsor

Půjčka je určena:

 • Ty, kterým stačí jen malý úvěr, který dokáží včas splatit
 • Ty, kteří si chtějí půjčku vyřídit z pohodlí domova
 • Ty, kteří nemohou dostat půjčku od banky
 • Ty, kteří hledají rychlou půjčku, jejíž vyřízení nebude dlouho trvat

Půjčka není určena:

 • Žadatele, kterým je více než 65 let nebo jim ještě nebylo 18 let
 • Žadatele, kteří nemají české občanství
 • Žadatele, kteří nemají vlastní bankovní účet
 • Žadatele, kteří potřebují půjčit více než 4 500 Kč

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč