Často kladené otázky Creditas

Creditas

Recenze Creditas

  • Banka v současné době úvěr již neposkytuje.

Často kladené otázky Creditas

Otázka Odpověď
Jak vysokou částku si mohu od banky Creditas půjčit? Minimální výše úvěru je 50 000 Kč, maximálně výše půjčky závisí i na hodnotě vaší nemovitosti, kterou poskytnete jako zajištění – nemělo by to ale být více než 1 880 000 Kč.
Jaká je doba splatnosti této půjčky? Půjčku můžete splácet od jednoho roku až do 20 let, záleží i na výši půjčky – do 499 000 Kč je maximum 15 let, od 500 000 Kč lze splácení úvěru rozložit až na 20 let.
Mohu si sjednat půjčku i online přes webové stránky banky? Bohužel ne, vyřízení úvěru a podpis smlouvy je třeba provést na některé z kamenných poboček banky Creditas.
Bohužel nemohu ručit nemovitostí – mohu dostat alespoň menší půjčku? Ne, tato půjčka je poskytována výhradně na základě ručení nemovitostí.
Je u této půjčky nějaké věkové omezení? Ano, půjčka je pouze pro osoby starší 18 let, splatnost musí být taková, aby nepřesáhla věk 75 let klienta.
Jaké doklady a dokumenty budu k vyřízení úvěru potřebovat? Připravte si občanský průkaz, potvrzení o příjmech, výpisy z účtu a výpisy z registrů dlužníků. Přesné požadavky vám každopádně sdělí pracovník banky.
Musím nějak prokazovat, na co budu chtít peníze z půjčky použít? Určitě ne, jedná se o bezúčelovou půjčku – peníze tak můžete použít na cokoliv budete chtít.
Jaké jsou u této půjčky úrokové sazby? Nejnižší úroková sazba začíná už na 3.17 % ročně, nicméně její konkrétní výše se stanovuje vždy individuálně podle bonity klienta. V každém případě, úrok zůstává po celou dobu splácení půjčky stále stejný.
Účtuje si banka Creditas za poskytnutí půjčky nějaké poplatky? Jediný poplatek, který budete v souvislosti s touto půjčkou muset uhradit, je poplatek za vypracování smluvní dokumentace půjčky – jeho výše činí 4 % z dohodnuté jistiny úvěru, minimálně ale 3 000 Kč, maximálně pak 21 000 Kč.
Proč bych si měl podat žádost o půjčku zrovna u banky Creditas? Výhod půjčky od Creditas je spousta – např. absence zbytečných poplatků, velmi nízké úroky, možnost splácení až 20 let nebo fixní úroková sazba po celou dobu trvání půjčky.

Půjčka je určena:

  • Zájemcům o bankovní úvěr, kteří jsou starší 18 let
  • Lidem, kteří mohou za půjčku ručit vhodnou nemovitostí
  • Těm, jenž potřebují půjčit vyšší částku s delší dobou splatnosti
  • Žadatelům s trvalým a prokazatelným příjmem

Půjčka není určena:

  • Lidem mladším 18 let, nebo těm, kteří by nestihli úvěr splatit do 75 let
  • Všem, kteří nemají žádnou nemovitost, kterou by mohli ručit
  • Osobám, které nemají žádný stálý příjem, nebo jej nemohou nijak prokázat
  • Těm, kteří potřebují půjčit jen pár tisíc na krátkou dobu

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč