Často kladené otázky Creditas

Creditas

Recenze Creditas

 • Bankovní půjčka, za kterou musíte ručit nemovitostí
 • Délku splácení si můžete rozložit až na 20 let
 • Posouzení žádosti, správa a vedení úvěru i předčasné splacení je zdarma

Často kladené otázky Creditas

Otázka Odpověď
Jak vysokou částku si mohu od banky Creditas půjčit? Minimální výše úvěru je 50 000 Kč, maximálně výše půjčky závisí i na hodnotě vaší nemovitosti, kterou poskytnete jako zajištění – nemělo by to ale být více než 1 880 000 Kč.
Jaká je doba splatnosti této půjčky? Půjčku můžete splácet od jednoho roku až do 20 let, záleží i na výši půjčky – do 499 000 Kč je maximum 15 let, od 500 000 Kč lze splácení úvěru rozložit až na 20 let.
Mohu si sjednat půjčku i online přes webové stránky banky? Bohužel ne, vyřízení úvěru a podpis smlouvy je třeba provést na některé z kamenných poboček banky Creditas.
Bohužel nemohu ručit nemovitostí – mohu dostat alespoň menší půjčku? Ne, tato půjčka je poskytována výhradně na základě ručení nemovitostí.
Je u této půjčky nějaké věkové omezení? Ano, půjčka je pouze pro osoby starší 18 let, splatnost musí být taková, aby nepřesáhla věk 75 let klienta.
Jaké doklady a dokumenty budu k vyřízení úvěru potřebovat? Připravte si občanský průkaz, potvrzení o příjmech, výpisy z účtu a výpisy z registrů dlužníků. Přesné požadavky vám každopádně sdělí pracovník banky.
Musím nějak prokazovat, na co budu chtít peníze z půjčky použít? Určitě ne, jedná se o bezúčelovou půjčku – peníze tak můžete použít na cokoliv budete chtít.
Jaké jsou u této půjčky úrokové sazby? Nejnižší úroková sazba začíná už na 3.17 % ročně, nicméně její konkrétní výše se stanovuje vždy individuálně podle bonity klienta. V každém případě, úrok zůstává po celou dobu splácení půjčky stále stejný.
Účtuje si banka Creditas za poskytnutí půjčky nějaké poplatky? Jediný poplatek, který budete v souvislosti s touto půjčkou muset uhradit, je poplatek za vypracování smluvní dokumentace půjčky – jeho výše činí 4 % z dohodnuté jistiny úvěru, minimálně ale 3 000 Kč, maximálně pak 21 000 Kč.
Proč bych si měl podat žádost o půjčku zrovna u banky Creditas? Výhod půjčky od Creditas je spousta – např. absence zbytečných poplatků, velmi nízké úroky, možnost splácení až 20 let nebo fixní úroková sazba po celou dobu trvání půjčky.

Půjčka je určena:

 • Zájemcům o bankovní úvěr, kteří jsou starší 18 let
 • Lidem, kteří mohou za půjčku ručit vhodnou nemovitostí
 • Těm, jenž potřebují půjčit vyšší částku s delší dobou splatnosti
 • Žadatelům s trvalým a prokazatelným příjmem

Půjčka není určena:

 • Lidem mladším 18 let, nebo těm, kteří by nestihli úvěr splatit do 75 let
 • Všem, kteří nemají žádnou nemovitost, kterou by mohli ručit
 • Osobám, které nemají žádný stálý příjem, nebo jej nemohou nijak prokázat
 • Těm, kteří potřebují půjčit jen pár tisíc na krátkou dobu

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30000 Kč  Půjčka do 750 000 Kč