Creamfinance Czech s.r.o. - Půjčka CreditAir

Půjčka CreditAir

Recenze Půjčka CreditAir

  • Rychlá nebankovní půjčka poprvé do 10 000 Kč
  • První půjčka pro nové klienty až 6 000 Kč a navíc bez poplatků

Společnost Creamfinance Czech s.r.o. - Půjčka CreditAir

Poskytovatelem CreditAir půjčky je společnost Creamfinance Czech s.r.o. Tento název firmy vám možná na první pohled nic nepoví, jedná se ale o společnost, jež se původně jmenovala creditON.cz a provozuje tak kromě CreditAir i půjčku CreditON.

Kontaktní údaje

Sídlo společnosti Creamfinance Czech s.r.o. se – stejně jako u většiny úvěrových společností – nachází v hlavním městě. Adresa sídla firmy je Argentinská 286/38, 170 00, Praha 7 – Holešovice. V případě jakýchkoli dotazů, žádostí, připomínek nebo stížností ohledně půjčky se na firmu můžete obrátit telefonicky, mailem nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Pro telefonické dotazy je určená klientská linka 800 88 22 88, která je v provozu ve všední dny od 8 do 18 hodin. Pokud se chcete zeptat raději písemnou formou, můžete napsat e-mail na adresu info@creditair.cz nebo jednoduše vyplnit kontaktní formulář na webových stránkách půjčky.

Internetová prezentace půjčky CreditAir

Webové stránky půjčky CreditAir jsou na internetu provozovány na doméně www.creditair.cz. Stránky jsou poměrně jednoduché a přehledné a obsahují všechny základní informace ohledně úvěru – samozřejmě na nich nechybí formulář se žádostí o půjčku, dále pak kontaktní údaje, odpovědi na nejčastější otázky nebo informace o hlavních výhodách půjčky. Na webu je také klientská zóna, do které se mohou přihlásit již zaregistrovaní klienti. Na sociálních sítích zatím CreditAir nijak aktivní není, to ale může souviset i s tím, že se jedná o úplně nový projekt.

Sídlo společnosti

Adresa: Argentinská 286/38, 170 00 Praha 7

Půjčka je určena:

  • Pro ty, kdo chtějí jen menší úvěr s krátkou dobou splatnosti
  • Lidem, kteří chtějí půjčku zdarma a ještě si u CreditAir nikdy nepůjčovali
  • Všem, co potřebují dostat peníze co nejrychleji bez zdlouhavého papírování

Půjčka není určena:

  • Všem, kterým ještě nebylo 18 let
  • Cizincům nebo lidem, co nemají v ČR trvalý pobyt
  • Osobám, které nemají žádný bankovní účet

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30000 Kč  Půjčka do 750 000 Kč