Často kladené otázky Credit123

Credit123

Recenze Credit123

 • Rychlá nebankovní půjčka od 1 000 Kč do 25 000 Kč
 • Splatnost se dá nastavit na 10 - 45 dní
 • Prodloužení úvěru je možné, za poplatek si můžete splatnost odložit až o 30 dní

Často kladené otázky Credit123

Otázka Odpověď
Jaký je úvěrový rámec půjčky Credit123.cz a jaká je doba splatnosti? Minimální výše půjčky je 1 000 Kč, maximum je potom 25 000 Kč. Dobu splatnosti si můžete nastavit na 10 - 45 dní.
Platí pro nové klienty nějaké omezení nebo si mohou půjčit stejnou částku jako ti stávající? Ano, je tam omezení při žádosti o první půjčku – ta může být maximálně do výše 4 500 Kč. Stálí klienti už si pak mohou půjčit vyšší částky.
Jakým způsobem se dá o půjčku zažádat? Nejdříve je nutné provedení registrace na webových stránkách www.credit123.cz, kde si vyplníte formulář a pak pošlete poplatek 1 Kč. Pak si o půjčku můžete zažádat dvěma způsoby – buď jednoduše online z vašeho klientského účtu, nebo prostřednictvím SMS zprávy z vašeho mobilu.
Co budu potřebovat k provedení registrace? Aby mohla být vaše registrace dokončena, musíte kromě vyplnění formuláře (kde je třeba uvést i číslo na mobil a mailovou adresu) zaplatit také registrační poplatek z vašeho bankovního účtu. Ten ale činí jen korunu, nemůžete tak nic ztratit.
Je možné nechat si poslat peníze na účet manžela, nebo si je vybrat složenkou? Bohužel to nejde, jedinou možností je bezhotovostní bankovní převod a to pouze na účet psaný na žadatele o úvěr. Na účet třetí osoby půjčku zaslat nelze.
Mám šanci tuto půjčku získat, pokud jsem právě v insolvenci? Určitě ne, nicméně to platí i pro ostatní poskytovatele úvěrů. Lidé v insolvenci nemohou půjčku získat.
Dá se půjčka v případě potřeby prodloužit? Pokud ano, tak na jak dlouho? Ano, pokud se dostanete do finančních problémů a nestihnete půjčku splatit včas, můžete si termín její splatnosti odložit. Nejdříve ale musíte uhradit příslušný poplatek, pak se vám úvěr prodlouží o dalších 10, 20 nebo 30 dnů.
Je tato půjčka vhodná i pro osoby, které jsou již v důchodu? Ano, nicméně horní věková hranice je omezena na 65 let. Pokud jste důchodce a není vám více než 65 let, určitě máte šanci úvěr získat.
Proč musím na začátku platit poplatek ještě před získáním půjčky? Nemůže to být podvod? Jedná se čistě o registrační poplatek ve výši symbolické koruny. Nemůžete tak o nic přijít, poplatek je povinný jednak proto, aby se ověřilo, že žadatel disponuje vlastním bankovním účtem, dále pak z důvodu ochrany klienta před zneužitím osobních údajů.
Proč bych si měl z nebankovních půjček požádat o úvěr zrovna u Credit123.cz? Důvodů je celá řada, za všechny můžeme uvést např. rychlé posouzení žádostí a bleskovou výplatu na bankovní účet, nebo pohodlné sjednání přes webové stránky. Zajímavostí je i možnost podání žádosti pomocí SMS, což většina úvěrových poskytovatelů neumožňuje.

Půjčka je určena:

 • Pro zájemce s českým občanstvím nebo cizince s trvalým pobytem v ČR
 • Pro osoby ve věku od 21 do 65 let
 • Pro ty, kteří mají stálý měsíční příjem a nemají záznam v registru dlužníků
 • Pro ty, jenž hledají malou a rychlou půjčku na kratší dobu

Půjčka není určena:

 • Cizím státním příslušníkům, kteří v ČR nemají povolení k trvalému pobytu
 • Osobám mladším 21 nebo naopak starším 65 let
 • Nezaměstnaným, lidem se záznamem v registru SOLUS nebo lidem s exekucí
 • Těm, kteří potřebují půjčit více než 25 000 Kč nebo těm, jenž hledají dlouhodobý úvěr

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč