Často kladené otázky Credit Now

Credit Now

Recenze Credit Now

 • Velmi rychlá nebankovní půjčka s rámcem od 1 000 Kč do 20 000 Kč
 • Jedná se o krátkodobý úvěr, splatnost lze nastavit od 5 do 30 dní
 • Půjčku lze prodloužit, maximálně o 30 dní

Často kladené otázky Credit Now

Otázka Odpověď
Jakým způsobem si tento úvěr můžu sjednat? Lze si ho vyřídit i někde na pobočce? Půjčka CREDIT NOW se dá sjednat pouze přes internet a sice na webových stránkách na adrese www.credit-now.cz. Jiná možnost vyřízení úvěru (např. po telefonu nebo osobně) v současné době možná není.
Jaké doklady nebo dokumenty budu potřebovat k vyřízení půjčky? Rozhodně je třeba mít připravený platný občanský průkaz, jehož kopie se musí nahrát do žádosti o úvěr, jinak je třeba doložit také příjmy – dokládá se také výpis z bankovního účtu, případě výplatní pásky, u podnikatelů daňové přiznání.
Mohou půjčku získat i důchodci nebo maminky na mateřské dovolené? Ano, i důchodci a maminky na mateřské mají šanci tento úvěr získat. V případě osob v důchodu se k žádosti přidává důchodový výměr, u maminek na mateřské dovolené je také potřeba doložit příslušnou dávku.
Dá se splácení půjčky rozložit i na delší dobu než je jeden měsíc? Bohužel ne, nebankovní půjčka CREDIT NOW je pouze krátkodobá a tak si nelze její splatnost nastavit na delší časové období, než je 30 dní.
Co když peníze nezvládnu splatit včas? Dá se splatnost nějak prodloužit? V takovém případě si můžete požádat o odklad splatnosti úvěru – půjčka se dá prodloužit buď o týden, o 15 dní nebo o celý měsíc. Za prodloužení půjčky se ale musí uhradit poplatek.
Jak dlouho trvá, než dojde k výplatě peněz na účet? Zde záleží na tom, u které banky máte vedený váš osobní účet. Blesková výplata je u klientů Komerční banky, České spořitelny, MONETA Money Bank, Raiffeisenbank nebo Fio banky – u těchto bankovních ústavů mohou být peníze převedeny už do 20 minut. U ostatních bank pak dostanete peníze na účet následující pracovní den.
Jsou nějaké omezení pro nové klienty, nebo si mohou rovnou půjčit 20 000 Kč? Maximální výše půjčky závisí na tom, o kolikátý úvěr se jedná, pro nové klienty je úvěrový rámec omezen do 8 000 Kč. Druhá půjčka může být do 10 000 Kč, třetí do 12 000 Kč, čtvrtá do 15 000 Kč a od páté žádosti o úvěr už lze získat až 20 000 Kč. Splatnost je ale vždy stejná, maximum je 30 dní.
Jak je na tom tahle půjčka s úroky a poplatky? Jaké jsou zde sazby? Přesnou výši RPSN (roční procentní sazby nákladů) si můžete snadno spočítat na úvěrové kalkulačce na webu půjčky CREDIT NOW – pouze si nastavíte výši úvěru a splatnost a ihned se vám zobrazí RPSN i poplatek.
Nevadí, když nemám bankovní účet? Dá se úvěr vyplatit i v hotovosti na ruku? Bohužel, v takovém případě půjčku dostat nemůžete – výplata je možná pouze bezhotovostní formou na bankovní účet a výpis z něj je součástí žádosti. Hotovostní výplaty momentálně nejsou podporovány.
Proč bych si měl žádost o půjčku podat zrovna u CREDIT NOW? Velkou předností této nebankovní půjčky je zejména její rychlost – možnost výplaty do pouhých 20 minut je skvělá pro všechny, kdo potřebují peníze opravdu co nejrychleji. K dalším výhodám půjčky CREDIT NOW patří i moderní a přehledné internetové stránky, snadné vyřízení žádosti nebo možnost prodloužení splatnosti až o dalších 30 dní.

Půjčka je určena:

 • Plnoletým osobám, které mají občanství ČR
 • Lidem, jenž mají stálý a doložitelný příjem
 • Zaměstnancům, podnikatelům, důchodcům nebo matkám na mateřské dovolené
 • Zájemcům o malý a rychlý úvěr na krátkou dobu

Půjčka není určena:

 • Těm, kterým ještě nebylo 18 let nebo nemají v Česku trvalé bydliště
 • Nezaměstnaným lidem, nebo těm, kteří nemají žádný doložitelný příjem
 • Zájemcům o úvěr, jenž nemají bankovní účet, platný OP a mobilní telefon
 • Lidem, kteří potřebují půjčit vyšší částku a rozložit si její splácení na delší dobu

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč